Skocz do zawartości

Tankujecie te 98 Verva albo V Power?


Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

To jest przesada jechalem wczoraj do Szczecina ma 100km i zatankowalem 150zl wrocilem to jest jakies 200 km zrobilem plus po miescie 50 i musze tankowac. A lalem 98 za 4.99 na BP mimo ze spalanie wyszlo 13.3 to 150 zl to przesade na wyjazd do szczecina. :twisted::twisted: :roll: :roll: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 512
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy warto lać V powera (nie racing) do zwykłych dupowozów bez turbo?

 

Według mnie tylko wtedy, gdy poprawi Ci to samopoczucie, albo w okolicy masz same stacje "niesieciowe" tj. takie, gdzie chrzczą :twisted:.

 

A przy okazji: ostatnio odstawiłem Racinga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto lać V powera (nie racing) do zwykłych dupowozów bez turbo?

 

Według mnie tylko wtedy, gdy poprawi Ci to samopoczucie, albo w okolicy masz same stacje "niesieciowe" tj. takie, gdzie chrzczą :twisted:.

 

A przy okazji: ostatnio odstawiłem Racinga.

No nie wiem. Jak już wcześniej pisałem, to moja małżonka zauważyła różnicę nie wiedząc o tym, że miała raz zalanego racinga zamiast zwykłej 98'ki. Wczoraj znowu się szarpnąłem. Zobaczymy czy się kapnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Danii ceny paliwa zmieniaja sie kilkanascie razy w ciagu dnia, co prawda roznice to po zazwyczaj kilka, kilkanascie ore, ale jednak ;) na dodatek nie znalazlem tam nigdzie benzyny 98, po prostu chyba nie znaja takiego wynalazku ;) musialem zatankowac 95 (tankowalem na Statoilu, Q8 i OK). na autostradzie powyzej 200 km/h auto bylo strasznym mulem, ledwo 220 poszlo, na polskiej badz niemieckiej 98 swobodnie osiagalem 240 i subarak chcial jeszcze, dobrze, ze juz wrocilem do polski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to w momencie, kiedy zrobił się naprawdę kawiorowy :shock:

 

Nie dlatego. Statoila mam prawie pod domem, do Shella muszę jechać specjalnie. Poza tym na statoilu dają mój ulubiony chlebek :).

 

Dlatego na Shellu tankuję teraz wyłącznie wtedy, gdy mam go po drodze - do niedawna jeździłem tam specjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde tłumaczenie jest dobre, by nie przyznać się przed sobą, że paszteciejesz :mrgreen: Zaczyna się od benzynki potem ciuchy, solarium, wieczory przed telewizorem a zaoszczędzone pieniążki skwapliwie do skarpety i będzie jak znalazł na zbliżającą się jesień życia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde tłumaczenie jest dobre, by nie przyznać się przed sobą, że paszteciejesz :mrgreen: Zaczyna się od benzynki potem ciuchy, solarium, wieczory przed telewizorem a zaoszczędzone pieniążki skwapliwie do skarpety i będzie jak znalazł na zbliżającą się jesień życia :lol:

 

Co zrobić - recesja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...