Skocz do zawartości

Polerka pozimowych zarysowań


sorcerer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ma ktoś namiary na serwis gdzie mogę dobrze i w rozsądnych kosztach (w rejonie Warszawy/Piaseczna) , zrobić polerkę całego samochodu? muszę zarysowania od obcych drzwi usunąć i rysy po kamieniach?

 

http://www.s-plus.pl/salony/5,s_plus_saska_kepa.html

http://www.s-plus.pl/salony/4,s_plus_bielany.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,bynajmniej w moim rejonie takie så ceny

 

tak przypadkiem trafiłem na wątek...

 

bynajmniej ‘wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie), np.

Głos miał donośny, ale bynajmniej nie przykry.

Z miłością bynajmniej się nie taił.

 

przynajmniej ‘partykuła wyznaczająca minimalny, możliwy do zaakceptowania przez mówiącego zakres czegoś, np.

Wypij przynajmniej mleko.,

lub komunikująca, że ilość lub miara czegoś jest nie mniejsza od wymienionej i że może być większa, np.

Wyjechała przynajmniej na rok.‘

 

nic osobistego; taka misja od Boga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pies pojeździł pazurami po drzwiach.. sam się przymierzałem (pasta polerska tempo 8) ) ale w końcu umówiłem się na wtorek w warsztacie lakierniczym - ponoć to będzie chwila :|

(skurczybyk obie pary przednich drzwi, delikatne maska, bardziej klapa bagażnika.. coś musiało siedzieć na aucie bo pies ma 5 lat i ostatni raz drapał to czego nie wolno jak miał rok :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaroslav :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

sorcerer zrobiłeś już na "bóstwo" ?

mam przedni zderzak troszkę oklepany /bez wgnieceń,pęknięć/ z lakieru od kamieni - malutkie punkciki i zastanawiam się czy potrzeba lakiernika czy auto detailing załatwi sprawę....

Niestety jeszcze nie, mam kilka głębszych dziur (do podkładu), z przodu na masce po kamieniach, zasięgnąłem opinii lakiernika i polerka na to nie zaradzi. Chyba poczekam na jakieś większe uszkodzenie, a wówczas pojadę z AC i opędzluje cały element albo kila w ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...