Skocz do zawartości

Rusocin -> trening


darkogda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie wziąłem za granicę karty kodów więc nie zapłacę, poza tym sobotę rano zaczynam od ASO więc nie wiem co mi Marek powie, może moje auto już się nie nadaje do upalania, chyba że bez hamulców :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skwara jakto bez auta...chyba się jeszcze nie sprzedało... :?:

 

-- 11 mar 2011, o 13:08 --

 

Termin został "zaklepany", a tor opłacony :mrgreen:

 

Aktualne warunki na torze to sucha nawierzchnia (chwilowo pewnie zwilżona deszczem, ale myślę, że do niedzieli będzie sucha) - jedynie w okolicach budynku na wyokości wjazdu niewielkie resztki wilgoci / śniegu.

 

Zachęcam do zapoznania się z Regulaminem uczestnictwa opublikowanym w pierwszym poście z informacjami :idea:

 

 

Robimy ognisko :?: Są chętni?...ze swojej strony mogę spróbować zapewnić jakiś opał (może ktoś ma możliwość przytargania również czegoś) i jakąś podpałkę (typu grillowego)...tylko co będziemy robić przy tym ognisku...? Chodzi o to, że "patyków" na kiełbaski raczej nie znajdziemy...

 

Kropek Czy Twoja oferta głównego sędziego pomiarowego jest aktualna :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne warunki na torze to sucha nawierzchnia (chwilowo pewnie zwilżona deszczem, ale myślę, że do niedzieli będzie sucha) - jedynie w okolicach budynku na wyokości wjazdu niewielkie resztki wilgoci / śniegu.

 

Pewnie po srtc juz nic tam nie zostanie :wink: Trzeba letnie buty zalozyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do zapoznania się z Regulaminem uczestnictwa opublikowanym w pierwszym poście z informacjami :idea:

No widzę, że już prawie pełna profeska :) Jeszcze tylko sprzęt jakiegoś TAG Heuera czy coś podobnego na fotokomórki i możemy jakieś poważne serie wyścigowe do Rusocina zapraszać, żeby nam tor nagumowali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy ognisko Są chętni?...ze swojej strony mogę spróbować zapewnić jakiś opał (może ktoś ma możliwość przytargania również czegoś) i jakąś podpałkę (typu grillowego)...tylko co będziemy robić przy tym ognisku...? Chodzi o to, że "patyków" na kiełbaski raczej nie znajdziemy...

 

W tym temacie jednak się poddaję...myślałem, że zdobycie jakieś rozsądnej ilości drzewa i węgla drzewnego nie będzie problemem...ale przeliczyłem się... :?

 

Jak jest drewno to jakieś mega małe ilości za 10zł :shock: a dodatkowo w dużych pniach, które nie będą się palić na ognisku. Węgla drzewnego zaś nie znalazłem wogóle... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim kolorze będzie logo sponsora, bo nie wiem jaki sweterek załozyć? :wink:

 

-- Pt mar 11, 2011 10:46 pm --

 

asystentka nadal potrzebna

 

images?q=tbn:ANd9GcTViJSAh1DIzWxpjASJSqURIDFauWYyyLkB_KDZCqAsvbMTAlIb&t=1

Ta pani wstępnie mówiła, ze się zgadza. Podobno ma doświadczenie w pomiarach i poczucie humoru też.

Jakby co, to dzwoń śmiało: 0 700 KICIA 4. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ze ja moim tatuskowozem nie poszaleje na suchym:( nie taka moc

 

Spoko spoko... ja coś czuję, że Forka nie uda mi się zdobyć do niedzieli, bo dzielnie służy jednej Pani, więc pewnie polatam Octavią w dizlu... będziesz miał zatem godnego konkurenta :mrgreen: (przynajmniej będę się starał...)

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzisiaj pojezdzilem na plazy:) rewelacja

 

Na ile to (nie)legalne :?: :twisted:

Pochwal się jutro...miejscówką :mrgreen:

 

 

Jazdy jutro tak jak ostatnio planowane są w godz. 10-16...ale zapraszam oczywiście wcześniej - ja będę gdzieś od 8:30 (ustawianie trasy, pogaduchy itd.) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzisiaj pojezdzilem na plazy:) rewelacja

 

Na ile to (nie)legalne :?: :twisted:

Pochwal się jutro...miejscówką :mrgreen:

 

 

Jazdy jutro tak jak ostatnio planowane są w godz. 10-16...ale zapraszam oczywiście wcześniej - ja będę gdzieś od 8:30 (ustawianie trasy, pogaduchy itd.) :)

no znaczy sie mandat mozna dostac;) ale warte ryzyka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...