Skocz do zawartości

Robienie zakupów w Biedronce to siara!


qba30

Czy uważasz że robienie zakupów w Biedronce to siara  

525 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też na początku wspierałem polski smolbiznes, ale jak zaczeli kasować za jednorazowe siatki to strzeliłem focha :wink:

Biedronka też kasuje 7gr

Za siatki na pieczywo, albo owoce też :?:

 

Chyba jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na początku wspierałem polski smolbiznes, ale jak zaczeli kasować za jednorazowe siatki to strzeliłem focha :wink:

Biedronka też kasuje 7gr

Za siatki na pieczywo, albo owoce też :?:

 

Chyba jednak nie.

 

Nie. Ale jak przy kasie chcesz dodatkową siatkę to właśnie 7gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na początku wspierałem polski smolbiznes, ale jak zaczeli kasować za jednorazowe siatki to strzeliłem focha :wink:

Biedronka też kasuje 7gr

Za siatki na pieczywo, albo owoce też :?:

 

Chyba jednak nie.

 

Nie. Ale jak przy kasie chcesz dodatkową siatkę to właśnie 7gr.

adaś, przy kasie można kupić wiele rzeczy, również siatki, ale jeżeli chcesz kupić kilka bułek lub bananów to za siatkę nie musisz płacić bo są one dostępne bezpłatnie w sklepie.

 

Dla mnie jest to w zasadzie bez znaczenia, bo i tak używam wielorazowych, a jak zapomnę to i tak kupuje te droższe grubsze,a co stać mnie :twisted: , ale jeżeli wiejski sklep, który ma ceny jak w Bomi każe mi płacić za każdą siatkę :evil: to strzelam focha :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na początku wspierałem polski smolbiznes, ale jak zaczeli kasować za jednorazowe siatki to strzeliłem focha :wink:

Biedronka też kasuje 7gr

Za siatki na pieczywo, albo owoce też :?:

 

Chyba jednak nie.

 

Nie. Ale jak przy kasie chcesz dodatkową siatkę to właśnie 7gr.

adaś, przy kasie można kupić wiele rzeczy, również siatki, ale jeżeli chcesz kupić kilka bułek lub bananów to za siatkę nie musisz płacić bo są one dostępne bezpłatnie w sklepie.

 

Dla mnie jest to w zasadzie bez znaczenia, bo i tak używam wielorazowych, a jak zapomnę to i tak kupuje te droższe grubsze,a co stać mnie :twisted: , ale jeżeli wiejski sklep, który ma ceny jak w Bomi każe mi płacić za każdą siatkę :evil: to strzelam focha :twisted:

 

Ale wcześniej te cienkie przy kasie były za darmo. A są takie same jak te przy bułkach i bananach, tylko trochę większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wcześniej te cienkie przy kasie były za darmo. A są takie same jak te przy bułkach i bananach, tylko trochę większe.

adaś ja o jednym, a Ty o drugim :mrgreen:

To, że duże sieci ugięły się pod naciskiem ekoterorystów to jedno. Nie dziwię się zbytnio temu, że przy okazji nabijają sobie kasę sprzedając siatki, ale jak mały, wiejski, drogi sklep idzie tą drogą to ja mu mówię pas :lol: Głównie o tym wcześniej pisałem.

 

W małej miescowości, w której mieszkam jest już 5 sklepów spożywczych, ale przy takich cenach to się nie dziwię, że interes kwitnie :roll: Część ludzi kupuje bo nie ma możliwości pojechać dalej do np. tańszej biedronki inni nie mają czasu na zakupy i w drodze do domu kupują, jeszcze inni nie liczą pieniędzy na zakupy spożywcze.

Jak się 10 lat temu przeprowadziłem na wieś to sklepy były 2, a ceny w miarę normalne, ale jak się więcej miastowych tutaj sprowadziło to się zaczęła jazda cenowa na której cierpią biedniejsi miejscowi, a ja się po prostu nie dam wykorzystywać i chociaż mnie stać na droższe zakupy to i tak wolę pojechać dalej i kupić taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Oczywiście moglibyśmy iść do "Biedronki", ale to jest jednak sklep dla najbiedniejszych

I widzicie?

Jarek nie kupuje w biedronce, bo on zarobas jest :lol:

 

Źródło http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,9300402,Kaczynski_na_zakupach__maka__kurczak__cukier_za_55.html

 

Gdyby nie PO, to pewnie biedronek by nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...