Skocz do zawartości

Prośba o radę--->nowe auto do 100 tys zł


Michał z Ursusa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mając do wyboru 159 i takie Legacy, jak Twoje - biorę Subaraka. Ale w porównaniu z obecnym Legacy, wygrywa Alfa

 

Wiesz, to zależy czego potrzebujesz... 159-ka była małym (jak na segment D) autkiem o sportowym charakterze... przez ten czas przeszła kurację odchudzającą (jakieś 100kg? ) , dostała nowe, mocniejsze silniki (2.0 JTDm 170KM i 1.75 TBi 200KM), co tylko podkeśliło jej charakter.

 

Legacy z kolei przesunęło się mocno w stronę większych samochodów rodzinnych... i podrożało z 25k. Tym samym opuściło kategorię nowych aut do 100k. Ciężka sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z kolegą i nadal jest za tym Passatem CC choć obejrzał na necie Legaca i też mu wpadł w oko a do kompletu miał przewózkę nowym Audi S4 tym z 3.0 V6 jak się nie mylę co ma 330 KM w serii ale to już grubo ponad 100k :wink: :wink:

 

 

PS. Czasami nawet jak człowiek ma 100tys co jak dla mnie jest kupa kasy to ma problem i nie wie co kupić heh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z kolegą i nadal jest za tym Passatem CC choć obejrzał na necie Legaca i też mu wpadł w oko a do kompletu miał przewózkę nowym Audi S4 tym z 3.0 V6 jak się nie mylę co ma 330 KM w serii ale to już grubo ponad 100k :wink: :wink:

 

 

PS. Czasami nawet jak człowiek ma 100tys co jak dla mnie jest kupa kasy to ma problem i nie wie co kupić heh :D

S4? S4 kosztuje kolo 260tyś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jest umówiony na jazdę Paskiem CC ciekawe jak tam wrażenia

 

 

a jakie mogą być :?: przeciez to gówno a nie auto :twisted: jak dołozy z 20k to moze kupi focusa rs, i tu sie zaczyna dopiero zabawa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAJNE nowe auta zaczynaja sie od 400k PLN...

 

oj tam mozna powiedziec ze jeszcze fajniejsze od milona...... :roll:

 

-- 20 lut 2011, o 09:12 --

 

a jakie mogą być przeciez to gówno a nie auto

 

oj zadzam sie , Polo zajebiste , Golf tez ujdzie , ale passaty to najwieksze gowno swiata :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAJNE nowe auta zaczynaja sie od 400k PLN...

 

oj tam mozna powiedziec ze jeszcze fajniejsze od milona...... :roll:

 

-- 20 lut 2011, o 09:12 --

 

a jakie mogą być przeciez to gówno a nie auto

 

oj zadzam sie , Polo zajebiste , Golf tez ujdzie , ale passaty to najwieksze gowno swiata :idea:

Mi sie VI GTI podoba, o Rce nie wspominając :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem sie z kumplem i....wyglądem auta jest zachwycony ale mówi że ten TFSI to tak średnio...ja już zgłupiałem co mu polecić heh chyba zostaje ten Forek tylko...

ale czego sie spodziewla ? auto wazy ok 1500-1600 kg na 200 konnny motor to sporo.Przeciez ci tu mase osob napisalo ze 100K na szybkie nowe auto to raczej slabo jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...