Skocz do zawartości

Nowa Impreza w kwietniu?


toks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A mnie się nie podoba, a szczególnie nie podoba mi się jej masywność, wygląda jak wielki kloc podchodzący pod limuzynę typu S klasa z znaczkiem Subaru na grillu. powinni zrobić coś w stylu GC8. A może tylko tak na zdjęciach wygląda ? a może wersja produkcyjna będzie lepsza ? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem, ale chyba wg obecnych przepisów bezpieczeństwa pieszego przód musi być dość napompowany żeby była strefa "ugniotu" maski przez pieszego - pewnie inaczej jakiejś tam gwiazdki NCAP by nie dało. Poza tym subaru zawsze najpoważniej myśli o rynku amerykańskim gdzie samochód musi wyglądać podobnie do jego użytkownika czyli masywnie - stąd napompowanie karoserii. Poprzednie generacje projektowane było dla Japończyków co widać po smukłości nadwozia i względnej maleńkości siedzeń :)

 

nic specjalnego przerośnięta celica

Ciekawe ile części przeszczepionych od toyoty faktycznie będzie w nowej imprezie, bo udziałowiec na pewno moczy paluszki w projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: I ja sie z tym zgadzam....chodz wiadomo są gusta i gusciki :wink: :twisted:

 

-- Cz lut 10, 2011 4:05 pm --

 

A mnie się nie podoba, a szczególnie nie podoba mi się jej masywność, wygląda jak wielki kloc podchodzący pod limuzynę typu S klasa z znaczkiem Subaru na grillu. powinni zrobić coś w stylu GC8. A może tylko tak na zdjęciach wygląda ? a może wersja produkcyjna będzie lepsza ? Zobaczymy.

 

I ja sie z tym zgadzam....chodz wiadomo są gusta i gusciki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ta nowa impreza przypomina starego (w sensie poprzedniego) legasia :P bardzo fajna :)

Tak, coś w tym jest, z pewnością jest bardziej wyostrzona w rysie i kontynuuje też trend nowego legasa, czyli ogólnie lekki misz-masz, ale ciągle mi się podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że nawet wolnossąca, cywilna wersja będzie wyglądać dobrze - a to w przypadku Imprez nieczęste :wink:

 

Bardzo celna uwaga.

 

Widać, że mieszkasz w Łomiankach - tam sami mądrzy :mrgreen:.

 

Dziękuje. I się zgadzam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada ta nowa Impreza 8) Jeżeli to jest już ostateczna wersja designu i biorąc pod uwagę że każde Subru o niebo lepiej wygląda w realu to się szykuje nie lada hit.

To kiedy może być w Polsce , jak myślicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ramki w drzwiach będą? :mrgreen:

A tak na serio, ładne to auto. Legacy też jest ładny tylko musi mieć fajne koła, bo wiekszość, ktorą widziałem na żywo wygląda jak poduszkowiec w kółkami od rowerka. W nowym OBK brakuje plastikowych nadkoli - które poprzedniej wersji dodawały charakteru w porównaniu do Legaca. No i te ramki :roll:

A co do konceptu Imprezy - mi się podoba, nawet bardzo, a po STI w tej sytuacji można spodziewać się wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...