Skocz do zawartości

26 luty sobota w NMNP - specjalny trening na śniegu !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zofx, wieczorem bo teraz nad foto siedzę już.

 

Panowie siedzę nad zdjęciem a w TV tekst kobiety nie umieją jeździć samochodami sportowymi. No to ja mam foto na obalenie tej tezy i to nie jedno ale to jakoś specialnie mi się spodobało.

d19a8dda123da589m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

chętnie przygarne ciekawe zdjęcia z moim udziałem :-)

w zamian prawy fotel czeka pusty na kolejnej imprezie :-)

info@avpartner.pl

 

dzięki

 

VERT , jak zwykle super impreza, tak trzymaj i kiedy nastepna ?????? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t34, dawaj maila na PW :wink:

 

mist, ode mnie już poszedł do Ciebie mail ze zdjęciami i filmikiem rano. :)

 

Kameleon, tint, STIFF, CICHY, zaraz Wam coś powysyłam. Więc sprawdźcie za jakiś czas skrzynki. 8)

 

A kapic i jotbe odbierzcie maile :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert jak zwykle impreza profi kiełba git tylko nie było ogórów żony Fukowszczaka :P

Fajnie że poprzestawialiście słupki i opony kiedy zrobiło się już lodowisko. Minus taki, że na dużej płycie słupki były bardzo ciasno przez co prędkości malutkie. W drugiej części dnia po przestawieniu słupków trochę zrobił się też bur... i nie wiadomo było gdzie trasa, ale i tam było gicior.

 

Dla mnie najlepsza część to łącznik końca i początku odcinka niby prosta droga, ale jak się idzie rzutami 130-140 to jest bardzo przyjemnie, a pod koniec trafienie w slalom :mrgreen:.

Nie potrzebny czterołap żeby latać długimi bokami, potrzebna jest tylko odpowiednia prędkość, taki arabian drifting :mrgreen:

 

Oczywiście ogromna przyjemność to część leśna, przyjemność tą w pewnym momencie zakłócił osobnik w czerwonej kurtce i czapce i w okularach przeciwsłoneczny niewiele mniejszych od samego słońca. I chyba właśnie te okulary przysłoniły mu rozsądek bo pomysł z zawróceniem 2 samochodów (srebrny GT i czarna E30) na wejściu w wąziutką część lasu nie był mądry. Szczególnie że ja tam się składałem około 80 km/h i nie bardzo był margines żeby się zatrzymać na śniegu od razu, na szczęście wszystko skończyło się dobrze złamałem samochód, odwróciłem tyłem i stanąłem.

Koleś wstrzymywał samochody, które nie miały klatki. bolus to twój funfel?

Tak czy siak nie posłuchałem go i latałem od 10 do 13.30 z przerwą na kiełbę i tankowanie robiąc 140km :mrgreen:

 

NIKON i zamer poproszę zdjęcia i filmiki czarnego Civica TypeR

Nikon kombinuj płytke z całym materiałem, robiłme cuda żebyście zwrócili oko kamery w moja stronę :mrgreen:

 

P.S. Tak sobie podsumowałem, że tej zimy byłem na 4 pojeżdżawkach (3 razy u verta), 3 samochodami i zrobiłem około 600 km oesowych

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że i ja jestem :)

Jeszcze raz dzięki za

1. organizację ze sporą dawką ryzyka frekwencji bo zdecydowałem że jadę w piątek o 23ej...

2. cierpliwość fotografów i Wasze zaangażowania, fajnie móc obejrzeć swoje nieudolne wyczyny ;)

A masz może gdzieś foto mojego brudnego (!!) srebrnego evo WE..... ? Jakby coś to poproszę na prv.

Pozdr dla wszystkich i do zobaczenia next time :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na klip od nikona obejrzyjcie sobie kilka moich totalnie amatorskich filmików. Więcej aut nie uchwyciłem, jest tylko tyle.

 

beben STI :arrow:

Cichy STI gr. N :arrow:

cin STI hawk :arrow:

Celica GT4 :arrow:

cybel GT (STI) :arrow:

cybel 2 GT (STI) :arrow:

doktor STI blob :arrow:

faldżip Saxo VTS :arrow:

Harvester WRX :arrow:

Harvester 2 WRX :arrow:

Krajanek Legacy N/A :arrow:

mist Lancer EVO VI :arrow:

Pitek Lancer EVO IX :arrow:

STIFF turboantyk :arrow:

t34 turbodziadek :arrow:

tint + Rafcio78 206/Impreza RS :arrow:

 

 

JEŻELI KTOŚ MNIE PROSIŁ O FOTY, A MU ICH NIE WYSŁAŁEM PROSZĘ O PRZYPOMNIENIE BO PONAD 30 MAILI JUŻ DZISIAJ WYSŁAŁEM I NIE OGARNIAM JUŻ. PISZCIE WTEDY SWOJE MAILE NA PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...