Skocz do zawartości

Czy warto zonie kupic subaru


dzioba

Rekomendowane odpowiedzi

Powiekszajac statystyke spamarskich watkow wstawilem wlasnie ony.

Jakie kozysci i jakie straty (nie tylko finansowe) wynikaja z takiej sytuacji.

Moje 2-letnie doswiadczenie w tej dzidzinie nasowa wiele reflaksji.

Przyznam ze zaraz po kupnie bylo milo bylo; Teraz tz jest ale........

Cytaty:

Zalozyles swinke do swojego a ja CO;

Przeciez do subarka nie zalozysz mi takich opon, jak ja bede wygladac, co ty sobie wyobrazasz. (prawie z duzych liter)

Na imprezie - chcesz sie dzisiaj przejechac impreza :P ;

Padalo troche moze wykoczymy na blotny parkiong. Ale twoim bo moj sie strasznie brudzi :twisted:

itp itd

Z pozytywow, bo i takie sa.

Jes o czym pogadac nawet bez wina

Nie marudzi ze auto ma juz dwa lata ..... i co dalej.

Czuje sie bezpieczniej.

Sama pilnuje i jezdzi na przeglady i jest tak upierdliwa dla mechanikow ze bajka.

Sprawdza sama olej i cisnienie w oponach (przed tem oberwal bym po pysku za samo pokazanie jak to sie robi)

Itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba jakos zarazic. Moja byla bardzo podatna. zaczelo sie od tego ze kolezanka zaoferowala jej na urodziny stage w takom fracuskim sjs'sie. Wrecz trzeba bylo leczyc bo wszedzie widziala tylko brumbrum. :mrgreen:

Ten temat juz sie przewijal ale troche po katach wiec mysle ze zdania sie ujawnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że z przekonaniem żony do Subaru mają problemy właściciele Outbacków, a nie mają z tym żadnych problemów właściciele Foresterów (w tym ja :-)). Może to jest odpowiedź na pytanie: nie jak, ale czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj Subarytę jak ja przekonałem żonę do przesiadki z SC na Mitsu Galant 2,5 V6 SE- zapierała sie nogami i rękami, a teraz grozi, że jak go zmienię to mnie wyrzuci za drzwi...

 

a tak BTW nowy użytkownik zawitał na forum- czyli ja... pozdrawiam wszystkich zasiedziałych

 

Kibloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Widzę, że z przekonaniem żony do Subaru mają problemy właściciele Outbacków, a nie mają z tym żadnych problemów właściciele Foresterów (w tym ja :-)). Może to jest odpowiedź na pytanie: nie jak, ale czym.

Coś w tym jest :D

Zdecydowaliśmy się kupić Forestera, ale miałem problemy ze znalezieniem zacnego egzemplarza w manualu.

Zacząłem szukać alternatywy dla forka i żona mi to skutecznie wypersfadowała: "Forek mi się podoba, ma być forek i konieć :!: "

No i jest Forek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...