Skocz do zawartości

Podziękowania do Dyrekcji


IWAN

Co zrobić z taką niesprawiedliwością ?  

9 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dyrekcjo

chciałem oficjalnie podziękować Dyrekcji za pomoc w zdobyciu emblematów marki w wersji elektronicznej, w rewelacyjnej rozdzielczości.

 

Umieściłem podziękowanie jako temat aby zaznaczyć wagę takich małych gestów.

 

PS: myślę, ze nie zostanie temat mój usunięty przez moderatorów :D

:D 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze ten pomysl kwalifikuje sie do czesci "Pytania do Dyrekcji...".

Pomsyl jak najbardziej do zrealizowania - tak mysle. Dyrekcja zadecyduje czy "tak" czy "nie", zrobi magiczne pstryk i bedzie jej dane...znaczy zrobione :wink: hihi

 

Nie sadze tylko, zeby Szanowna Dyrekcja juz o tym pomysle nie myslal(...a ??? :wink: ). Tak czy inaczej - zawsze warto ciekawe pomysly opisac... im ich wiecej - tym lepiej, ladniej, wygodniej, szybciej, fajniusio i wogole smerfastycznie i kosmiecznie moze byc :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:idea:
a może by tak "sieknąć" sobie naklejki z ładnym logiem Forum Subaru i ksywką na swoje autka? Co Wy na to?

 

Postanowiłem wykorzystać Twój pomysł i jako pierwszy, ( tak myślę ) zamówiłem sobie w firmie ( po sąsiedzku ) naklejkę FORUM SUBARU PL z doklejoną żółtą kartką i śmieszkiem na niej. Będzie do oglądnięcia na tylnej klapie srebrnego Forestera.

Pozdrawiam i mam nadzieję ujżeć w Krakowie i nietylko podobne znaki rozpoznawcze.

 

Siwy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, naklejka .........naklejona ( masło namaślone ) , niestety miała być z napisem "Forum Subaru", ale była trochę duża i ostatecznie zdecydowałem umieścić samą żółtą kartkę z uśmiechniętą mordką. Z niecierpliwością czekam na naśladowców. A tak a propos, czyje jest to niebiestkie GT które stoi w Krakowie na ul. Westerplatte, zaparkowane obok apteki ???

 

Pozdrawiam.

Siwy samodekonspirator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy napisał:

A tak a propos, czyje jest to niebiestkie GT które stoi w Krakowie na ul. Westerplatte, zaparkowane obok apteki ???

 

No napewno nie moje a żałuje. Gdyby było moje nie stało by pod apteką... apteka nie jest dla samochodów...takich jak Subaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. A tak a propos, czyje jest to niebiestkie GT które stoi w Krakowie na ul. Westerplatte, zaparkowane obok apteki ???

 

ja tam to gt widze zaprkowane nie przed apteka a przed lokalem wczesniej.......pan WB chyba wie o co chodzi i uwazne krakusy subarofile tez :roll: ........

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...