Skocz do zawartości

wyjscie AUX w fabrycznym radio 2DIN (?)


JanekS

Rekomendowane odpowiedzi

czolem

 

kombinuje jak podlaczyc ipod'a (iphone'a), pytanie jak w tytule - czy fabryczne radio 2DIN z forka '07 jak na foto ma jakies wejscie AUX (?)

Jesli nie to prosba do zaznajomionych z tematem o sugestie jak ogarnac temat w pasztetowym budzecie? sa jakies kieszonki/zaslepki zeby tam wsadzic 1DIN radio + taka kieszonke? jakies tanie propozycje radia 2DIN?

 

pozdrufki

janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... jak miałem saaba to na tamtejszym forum chłopaki w stolicy ogarniali ten temat montując schludnie i solidnie transmiter FM w taki sposób że np w schowku przed pasażerem było tylko gniazdo AUX

 

Oczywiście fabrycznie audio w szwedzie nie było przystosowane do współpracy z MP3/IPod/itp. (ale przynajmniej soczyście grało a nie pierdziało udając muzyke jak w forku :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno Ci będzie pogodzić budżet i zadowalające rozwiązanie, zadowalające pod względem jakości. Przerobiłem temat gruntownie przy mojej poprzedniej furze. Jeśli chodzi o tanie rozwiązanie to tylko transmiter, ale doradzam zakup tylko w miejscu gdzie przed decyzją na tak, będziesz mógł sprawdzić jakość urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja coś wiem :mrgreen::P

 

w wersji gorszej czyli US masz gniazdko

 

zczeipod.jpg

 

w wersji lepszej czyli eu gniazdka nie ma, ale jeżeli nie masz navi to możesz użyć złącza od navi - tam jest kpl sygnałów można użyć do odtwarzania muzy

 

co do obsługi telefonu...

 

Ja mam zestaw głośnomówiący BT i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolony

 

i tak musisz kliknąć aby odebrać, a to jednocześnie jest pokrętło od głośności i innych funkcji jak przełączenie na rozmowę prywatną itp

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie rozwiązania gdzieś nawet dostępne w PL ale z tego co pamiętam to nie były tanie rozwiązania. Poza tym to nadal sygnał z anteny czyli nie wyeliminujemy zakłóceń innych nakładających się stacji, co ma miejsce przy podróżowaniu. Jest to jednak bardzo uniwersalne rozwiązanie. Zazwyczaj jest załączony jakiś uchwyt do iPod/iPhone.

 

Moja subiektywna ocena bo nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za odpowiedzi,

 

forka mam EUR, w dodatku z nawigacja takze rozumiem ze wpiac sie po drucie nie dam rady.

chyba sie skusze na jakis markowy transmitter fm, czytalem niepochlebne opinie o jakosci dzwieku ale samochodowym audiofilem nie jestem a przy okazji bede mial rozwiazanie wspolne do drugiego samochodu

 

pozdrufki

janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...