Skocz do zawartości

SPRT AD 2011


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 470
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

39 Rajd Świdnicki miał być ekscytujący i wesoły niestety taki nie był. Nie chodzi tu o nasze mniejsze lub większę błędy lecz o tragiczny wypadek który miał miejsce w drógi dzień rajdu. Do momentu tego wypadku wszystko szło w miarę dobrze, popełnialiśmy małe błędy, lecz wiedzieliśmy z czego one wynikały. Gdy tylko dowiedziałem się o tragicznym wypadku całkowicie mnie to dobiło. Znowu zadaje sobie przykre pytanie, dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMANKO tak jak rozmawiałem z Tobą na strefie, Jodlownik za mostkami na dole po prostej przechodzący w lewy łuk, ten tor jazdy był taki sam jak Braiana, lecz trochę wolniej.To zrozumiałe. :)

Natomiast co do samego odcinka, to takie stare wygi jak A.Koper, L. Kuzaj czy K.Holowczyc zawsze mówili, że to BARDZO niebezpieczny i bardzo trudny oes, więc ta ,, młodzież" rajdowa powinna trochę odpuścic na początku, bo mistrzem Polski to napewno od razu nie zostaną.Przykre, lecz prawdziwe.Powodzenia na następnych startach i oby tylko po czarnym. :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd faktycznie nie tak sie skonczyl, jak byl powinien...

 

 

Niemniej tutaj pare nagran L-SPRT: http://www.youtube.com/watch?v=tvVKVrnE ... ture=share

 

To jeszcze Onboard (Rościszów-Walim): http://www.rsmp.info/index.php?option=c ... 34〈=pl

 

-- 15 kwi 2011, o 10:19 --

 

Kolejne multimedia z 39. Rajdu Świdnickiego:

 

Podsumowanie video:

 

Galerie zdjeć:

 

http://www.sprt.pl/lang.pl/no/galeria/78

 

http://www.sprt.pl/lang.pl/no/galeria/76

 

http://www.sprt.pl/lang.pl/no/galeria/77

 

i na koniec, lista relacji w TV:

 

Piątek (15.04)

17:15 - Rajd Świdnicki (TVP Sport)

20:40 - Rajd Świdnicki (Superstacja)

 

Sobota (16.04)

16:40 - Rajd Świdnicki (Superstacja)

 

Środa (20.04)

8:30 - Rajd Świdnicki (TVP Sport)

20:35 - Rajd Świdnicki (TVP Sport)

 

Czwartek (21.04)

17:45 - Auto-Sport (TVN Turbo)

 

Piątek (22.04)

19:55 - Auto-Sport (TVN Turbo)

 

Sobota (23.04)

6:30 - Auto-Sport (TVN Turbo)

19:00 - Auto-Sport (TVN Turbo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon 2011 sezonem 2011, ale za 2010 SPRT zostalo wybrane najlepszym zespolem w Polsce :!: :D

 

A Kajto i Jarek tez po raz kolejny wygrali! :D

 

 

Dzieki wszystkim - zarowno tym ktorzy oddali glos jak i tym ktorzy po prostu kibicowali i kibicuja!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa, jesteśmy na miejscun uroczym hoteliku Saris Park, zaraz naprzeciwko BROWARU ( :mrgreen: ) Saris. Pogoda na jutro ma być ładna, dla miłej odmiany po Swidnickim :-)

 

Załogę czekają jutro trzy pętlę i łącznie ponad 100 km OSowych. Po zapoznaniu Siemano mówi, ze odcinki są bardzo zróżnicowane i całkiem inne od tych z okolic Świdnicy! Niektóre partie są bardzo krete i techniczne! Zobaczymy jak to sie wszystko potoczy jutro - stawka jest bardzo silna i jest wiele ciekawych zespołów/kierowców/samochodów, m.in. Kilka WRCow! My mamy nadzieje na równe czasy i skuteczna jazdę naszych dwóch chłopców (którzy nota bene już grzecznie śpią od półtorej godziny - nie ma lekko ;-) ), tym razem przede wszystkim z mniejsza ilością zaliczanych rowów czy betonowych murkow :mrgreen:

 

Chociaż jest tu sporo dziewczyn, które bedą mocno przeszkadzały w skupieniu :twisted:

 

Gdyby ktoś z forum był na miejscu, to zapraszamy na strefę serwisowa do naszego stoiska! Cateringu co prawda nie mamy, ale zawsze pogadać można ;-)

 

PS o ile bedzie internet w ciagu dnia, będę starał sie zdawać relacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na OS4 słaby czas bo Wojtek się zatrzymał - były części samochodowe na drodze. Chcieli sprawdzic czy przypadkiem jakaś załoga nie leży w rowie! Okazało się, ze wczesnijsza załoga pojechała dalej.

 

Na OS5 czwarty czas i łącznie jestesmy na 8 miejscu w generalne :-)

 

Stoję na OS6 przy zajebiscie szybkim zakręcie przez szczyt - zobaczymy kto ma jaja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chociaż jest tu sporo dziewczyn, które bedą mocno przeszkadzały w skupieniu :twisted:

 

Gdyby ktoś z forum był na miejscu, to zapraszamy na strefę serwisowa do naszego stoiska! Cateringu co prawda nie mamy, ale zawsze pogadać można ;-)

 

PS o ile bedzie internet w ciagu dnia, będę starał sie zdawać relacje!

 

 

Oj były były :twisted:

Na strefie byłem tylko raz ,resztę czasu byliśmy na OSach z tatą Siemanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMANKO tak jak rozmawiałem z Tobą na strefie, Jodlownik za mostkami na dole po prostej przechodzący w lewy łuk, ten tor jazdy był taki sam jak Braiana, lecz trochę wolniej.To zrozumiałe. :)

Natomiast co do samego odcinka, to takie stare wygi jak A.Koper, L. Kuzaj czy K.Holowczyc zawsze mówili, że to BARDZO niebezpieczny i bardzo trudny oes, więc ta ,, młodzież" rajdowa powinna trochę odpuścic na początku, bo mistrzem Polski to napewno od razu nie zostaną.Przykre, lecz prawdziwe.Powodzenia na następnych startach i oby tylko po czarnym. :!: :wink:

 

 

Maras nie masz pojęcia o czym piszesz więc proponuję abyś nie pisał swoich "mądrości".

Co jak co ale po Tobie nie spodziewałem sie takiego tekstu.

Jechałem z Sylwkiem i tylko ja i ON wiemy jak i z jakim nastawieniem jechaliśmy...

Daj sonie siana...

Michał Całek

 

ps> Siemanko > dziekuję za gest i obecność Waszej załogi na pogrzebie Sylwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...