Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, 

 

Miło było dziś zobaczyć forumową reprezentację na KJS'ie w Krośnie.... udało się też zamienić parę zdań i zobaczyć Wasze przejazdy a także cyknąć parę fotek ....  :D  tutaj kilka podrzucam... 

 

post-2656-0-47784400-1425853358_thumb.jpg

post-2656-0-38159900-1425853440_thumb.jpg

post-2656-0-06814200-1425853512_thumb.jpg

post-2656-0-59424800-1425853686_thumb.jpg

post-2656-0-14627700-1425853721_thumb.jpg

post-2656-0-25101500-1425853936_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń, nie zajeżdżałeś przypadkiem na parking naprzeciwko galerii Zawodzie wczoraj około południa? Przechodziłem w pobliżu i zauważyłem jakieś piękne niebieskie sti zbliżające się do mojego robala :) 

 

 

Fajna impreza i wcale nie tak łatwa, jak niektórym się wcześniej wydawało. Subaru cało na mecie i to jest najważniejsze! :)

Edytowane przez kuba.es
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna impreza i wcale nie tak łatwa, jak niektórym się wcześniej wydawało. Subaru cało na mecie i to jest najważniejsze! :)

Potwierdzam. Impreza bardzo, bardzo fajna. No i co tu dużo mówić, mega wymagająca. Bruk, asfalt suchy, zakurzony, w blocie, był też szuter mokry i suchy no i każdy przejazd w innych pogarszajacych się warunkach. Auta całe a i wynik sportowy niezły. 4 miejsce w klasie bo niestety ale cale pudło było zajęte przez Cliowki N 2000. Z dwóch przejazdów zabrakło 2s. Ale liczyła się dobra zabawa. Karloszka dała również sobie świetne radę, oby tak dalej i oby więcej nas, forumowiczów bywało na takich imprezach i mieli tyle determinacji co Karloszka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń, nie zajeżdżałeś przypadkiem na parking naprzeciwko galerii Zawodzie wczoraj około południa? Przechodziłem w pobliżu i zauważyłem jakieś piękne niebieskie sti zbliżające się do mojego robala :)

Tak jest... to byłem ja :D Jak przechodziłeś to trzeba było mnie zaczepić.... ej no... :yellowcard:

Na parkingu były dwa forumowe świniaki... Twój i jeszcze GT-ek.... o proszę nawet zrobiłem fotki ;)

 

 

post-2656-0-50110200-1425936191_thumb.jpg

post-2656-0-39395000-1425936195_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Cie z dość daleka podczas jazdy, miałem ochotę trochę się zbliżyć ale stwierdziłem, że na piechotę STi nie dogonię :D

Liczę, że jeszcze będzie możliwość zaczepki przy nieco bardziej sprzyjających okolicznościach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ja..... :)...często tam pomykam.... blisko mam tam biuro..... a ja dzisiaj Twojego blekitka koło Oberży widziałem. ... :) .... pozdrawiam. ....

No witam... a dziękuje za pozdrowienia .... byłem w kwiaciarni..... będę Cię wypatrywał następnym razem :ph34r::)

 

Widziałem Cie z dość daleka podczas jazdy, miałem ochotę trochę się zbliżyć ale stwierdziłem, że na piechotę STi nie dogonię :D

Liczę, że jeszcze będzie możliwość zaczepki przy nieco bardziej sprzyjających okolicznościach ;)

Eee tam... każda wymówka jest dobra :lol: ...... Ja też myślę, że uda się kiedyś coś zorganizować w większym gronie... robi się już cieplej, dzień dłuższy.... ogólnie bardziej przyjazna atmosfera na spoty....

 

Podrzucam jeszcze parę fotek z KJS'a

 

post-2656-0-16127700-1425974880_thumb.jpg

post-2656-0-26909400-1425974970_thumb.jpg

post-2656-0-99187300-1425975020_thumb.jpg

post-2656-0-41291500-1425975138_thumb.jpg

post-2656-0-22126600-1425975196_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zobaczymy czy to się sprawdzi....

 

Dalszy wyjazd to poznawanie rejonu, które pewnie nie zobaczymy w taki sposób jak na plejadach ale taki jeden wjazd bliższy też ma plusy... ja tam się będę cieszył jak się sprawdzi to o czym piszą.... :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chciałem sobie przyciac na Warzycach.... i mandat dostałem ... nieoznakowany opel RDE....

W naszym rejonie sa chyba trzy..

UUuu... to nie fajnie  :huh:

No tak, czasem jeszcze na tej trasie możesz spotkać dodatkowo dwa ople.... na blachach RLS i RMI  ;)

 

Musisz mieć radyjko na przyszłość  ;)

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj chciałem sobie przyciac na Warzycach.... i mandat dostałem ... nieoznakowany opel RDE....

W naszym rejonie sa chyba trzy..

UUuu... to nie fajnie :huh:

No tak, czasem jeszcze na tej trasie możesz spotkać dodatkowo dwa ople.... na blachach RLS i RMI ;)

 

Musisz mieć radyjko na przyszłość ;)

 

PZDR

Mam radyjko tylko w weekend trudno o dane....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to rzeczywiście pech... :angry:  Ja z kolei wczoraj wieczorem przelatywałem przez Jasło i w okolicach szpitala przyczajona Insignia była... coś lubią Twoje okolice...

No niestety trzeba uważać...

 

Przypomina mi się pewna anegdota.... Jak kiedyś Marek Kondrat opowiadał w jakimś wywiadzie jak go zatrzymała drogówka... a było to za czasów jak grał glinę w "Ekstradycji", jakiegoś inspektora.... i tak był wczuty w rolę, że od razu wystrzelił do nich " a gdzie Wyście k**** mieli stać? ".... :biglol:

To tak na humor..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to rzeczywiście pech... :angry: Ja z kolei wczoraj wieczorem przelatywałem przez Jasło i w okolicach szpitala przyczajona Insignia była... coś lubią Twoje okolice...

No niestety trzeba uważać...

 

Przypomina mi się pewna anegdota.... Jak kiedyś Marek Kondrat opowiadał w jakimś wywiadzie jak go zatrzymała drogówka... a było to za czasów jak grał glinę w "Ekstradycji", jakiegoś inspektora.... i tak był wczuty w rolę, że od razu wystrzelił do nich " a gdzie Wyście k**** mieli stać? ".... :biglol:

To tak na humor..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...