Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

Recommended Posts

a wszystkim wiadomo, że Krosno okolicą Rzeszowa jest 8)

:lol: dobre , ja zawsze jak tlumacze innym gdzie jest Krosno to mowie ze kolo Rzeszowa a jak ktos nie wie gdzie jest Rzeszow :roll: (a czasem sie tacy zdarzaja) to mowie ze w Bieszczadach :P:mrgreen:

• Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Spot na wesoło           Dymki mają charakter humorystyczny i proszę je traktować z przymrużeniem oka  

Parę fotek z sobotniego spota wrzucam tutaj dla tych co nie widzieli na FB ( tam jest więcej ).   Dzięki wszystkim za udane spotkanie    

Posted Images

ja sie pisze na spota ale maj-czerwiec bo dopiero wtedy bede swoim "gadem" w Polsce, co do Birczy mozna na lotnisku poupalac spokojnie a w zimie mozliwosc dla uzytkownikow N/A. spokojnie dojade do Rzeszowa jak cos,co do Krosna i okolic Rzeszowa to troszke nie po drodze chyba ze ktos zalicza 80-90km od za okolice:D, wychodzi na to ze Przemyśl to tez okolice z czym sie nie zgodze nigdy w zyciu!

Oczekujesz nadal na przyjście potomka :?:

caly czas :P maly subaroholik juz niedlugo sie urodzi za jakies 18 dni :mrgreen: i juz od malego trzeba pokazywac wlasciwa marke :twisted:

Łukasz to czekamy na nastepnego subaromaniaka z podkarpacia :]

TAK :twisted::twisted::twisted:

a co z tym spotem organizujecie cosik czy lipa :roll: bo jak cos bedzie to ..... fotki, fotki, fotki :mrgreen: :wink:

Mój syn urodził się 3.01.2006 . Kochany chłopak :) Subaru lubi :D Tate lubi :mrgreen: Wie jaka jest jedyna słuszna marka :D Tata tłumaczy, uczy syna 8) ukaszWRX, Niech maleństwo przychodzi na świat ku waszej radości i chwale :)

Kochany chłopak :) Subaru lubi :D Tate lubi :mrgreen: Wie jaka jest jedyna słuszna marka :D Tata tłumaczy, uczy syna 8)

tata kupi synusiowi takie male subaru na "pedala" ktore widzial na ebayu :mrgreen:

Krajanek, dzieki za dobe slowo :mrgreen:

Kochany chłopak :) Subaru lubi :D Tate lubi :mrgreen: Wie jaka jest jedyna słuszna marka :D Tata tłumaczy, uczy syna 8)

tata kupi synusiowi takie male subaru na "pedala" ktore widzial na ebayu :mrgreen:

Krajanek, dzieki za dobe slowo :mrgreen:

Ja to nawet takiego resoraka chłopakowi kubiłem co to przypominał buga wrx 8) :mrgreen: Niech ma :) i uczy się 8) :wink:

od czegos przeciez zaczac trzeba :mrgreen:

-- 4 sty 2011, o 00:13 --

cos tu cicho :roll:

ja to chcetnie bym sie wybral z Toba/Wami do Uleza ale daleko od PL jestem :evil:

Mam zamiar udać się na małe ślizganie do Rzeszowa 9,01 na WOSP, chyba, że wypalą Gorlice bo jeszcze nie wiem czy tam będzie ściganie czy nie. Bardziej przychylam się na Rzeszów - tor Polan. Może się ktoś skusi.

Mam zamiar udać się na małe ślizganie do Rzeszowa 9,01 na WOSP, chyba, że wypalą Gorlice bo jeszcze nie wiem czy tam będzie ściganie czy nie. Bardziej przychylam się na Rzeszów - tor Polan. Może się ktoś skusi.

A to ciekawostka! Nie wiedziałem, że coś takiego będzie. Trzeba przynajmniej zobaczyć :)

Wybyłem z Rzeszowa na ten czas więc nic nie widziałem i nic nie słyszałem. Poza tym nie było śniegu więc pffff ... :P

Mam nadzieję że Ułężowa impreza przeniesiona z 8go stycznia na 22go wypali i pojawi się kilka osób z regionu.

Hansland, Spokojny co do miejscowek to slyszalem cos o Lotnisku w Birczy :idea: ktos cos slyszal, ktosc cos wie o tym miejscu a moze ktos tam byl i upalal :P pozdrawiam

Znam dobrze to miejsce, i to chyba najlepsze miejsce na podkarpaciu, nie tylko ze względu na samo lotnisko ( http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Ar%C5%82am%C3%B3w,+Polska&sll=49.632769,22.510529&sspn=0.092504,0.264187&ie=UTF8&hq=&hnear=Ar%C5%82am%C3%B3w,+Bieszczadzki,+Podkarpackie,+Polska&ll=49.657136,22.515298&spn=0.005779,0.016512&t=f&z=17&ecpose=49.64741261,22.51531475,1522.11,-0.063,44.98,0) ale na okalające go drogi dojazdowe w stronę Arłamowa, Trójcy. Wąsko, kręto, asfaltowo, mostkowo - GENIALNIE. Super miejsce na ogólnopolski zlot Subaromaniaków. 35min do Soliny - na lato extra, w zimie tez! Kilka fajnych hoteli + niezła agroturystyka, 30 min do Przemyśla, klimatyczne miasto z tradycjami motorsportowymi ( w końcu ojciec niejakiego Jeana Todta pochodzi z Przemyśla :), ale nie tylko dlatego. Jest kilku "aktywistów" którzy potrafią zorganizować KJS`y czy inne ściganki... niedaleko kultowe serpentyny GSMP - Załóż!

Hotel w Arłamowie ok 15km od lotniska, stoki narciarskie Arłamów, Przemysl, Ustrzyki! Wszystko co trzeba, aby zrobić mega imprezę, nie tylko dla ekipy z podkarpacia.

Wszystko co trzeba, aby zrobić mega imprezę, nie tylko dla ekipy z podkarpacia.

to co, moze trzeba pogadac z kims kto jest odpowiedzialny za organizowanie PLEJAD :mrgreen::twisted:

Koniu0739

Noo... ja wiedziałem, że między Rzeszowem a Przemyślem są jakieś animozje. Nie wiedziałem jednak, iż Przemyśl zawziął się do tego stopnia, że woli się przenieść na Islandię niż być w województwie rzeszowskim :mrgreen:

Wracaj no z tym fajnym legasiem :wink: