Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

Recommended Posts

Koniu0739

Noo... ja wiedziałem, że między Rzeszowem a Przemyślem są jakieś animozje. Nie wiedziałem jednak, iż Przemyśl zawziął się do tego stopnia, że woli się przenieść na Islandię niż być w województwie rzeszowskim :mrgreen:

Wracaj no z tym fajnym legasiem :wink:

heheh no zawsze byly i beda, o dziwo przed Islandia mieszkalem w Rzeszowie 3 lata hehehe, ciezko bedzie wrocic teraz, najpierw musze odlozyc troche ojro zeby jakis biznes w Polsce otworzyc(bez tego z pensyjki bedzie ciezko utrzymac Subaraka)-wtedy to bede myslal o powrocie! ;)

• Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Spot na wesoło           Dymki mają charakter humorystyczny i proszę je traktować z przymrużeniem oka  

Parę fotek z sobotniego spota wrzucam tutaj dla tych co nie widzieli na FB ( tam jest więcej ).   Dzięki wszystkim za udane spotkanie    

Posted Images

heheh no zawsze byly i beda, o dziwo przed Islandia mieszkalem w Rzeszowie 3 lata hehehe, ciezko bedzie wrocic teraz, najpierw musze odlozyc troche ojro zeby jakis biznes w Polsce otworzyc(bez tego z pensyjki bedzie ciezko utrzymac Subaraka)-wtedy to bede myslal o powrocie! ;)

Więc może spotkajmy się gdzieś w połowie drogi... powiedzmy przy jakiejś platformie wiertniczej na Morzu Północnym? :mrgreen:

Więc może spotkajmy się gdzieś w połowie drogi... powiedzmy przy jakiejś platformie wiertniczej na Morzu Północnym? :mrgreen:

polowa drogi hmm to pewnie byloby gdzies w Danii najlepiej hehehe ja plyne do Danii przez Wyspy Owcze a pozniej juz ladem do Przemysla(taki mam plan na wakacje), mozliwosc spotkania na podkarpaciu jak juz mowilem maj-czerwiec, moze sie cos uda zorganizowac.

Spokojny, Zeed, byliscie na tej "pojezdzawce" w Rzeszowie :?:

Byłem, jeździłem. Było całkiem fajnie, 40 załóg, zająłem 20 miejsce w stawce, 5 w klasie 5(ostatnie). Na odcinku trwającym około minuty dla porównania powiem, że GT kombi klepał mnie jakieś 4 sek na każdym przejeździe niestety. W klasie 5 tylko ja stratowałem bez ślimaka pod maską no i słaby wynik. Ale nic to bo to wiem od dawna, a trenować trzeba. Później poszukam filmów i zdjęć to wrzucę.

Poza tym nie było śniegu więc pffff ... :P

No właśnie trochę na to liczyłem, ale cóż - nigdy nie można mieć wszystkiego 8)

to co, moze trzeba pogadac z kims kto jest odpowiedzialny za organizowanie PLEJAD :mrgreen::twisted:

Tak ale, pasuje żeby się jakoś tak umówić wszyscy razem co by się konkretna ekipa zjawiła. . . ukaszWRX, Ty pisałeś gdzieś wcześniej, że w teraz w PL Cie nie ma . . . U mnie teraz niezły zapieprz bo początek roku w biznesach, każdy zajęty pracą więc na imprezę trzeba jakiś większy zapas czasowy przyjąć, żeby grono WIELKIE się zjawiło.

Co Wy na to? Jakie terminy dla wszystkich w miarę rozsądne mogłyby być?

Propozycja Adaho jest kusząca. . . :mrgreen:

Znam dobrze to miejsce, i to chyba najlepsze miejsce na podkarpaciu, nie tylko ze względu na samo lotnisko ( http://maps.google.com/maps?f=q&source= ... 63,44.98,0) ale na okalające go drogi dojazdowe w stronę Arłamowa, Trójcy. Wąsko, kręto, asfaltowo, mostkowo - GENIALNIE. Super miejsce na ogólnopolski zlot Subaromaniaków. 35min do Soliny - na lato extra, w zimie tez! Kilka fajnych hoteli + niezła agroturystyka, 30 min do Przemyśla, klimatyczne miasto z tradycjami motorsportowymi ( w końcu ojciec niejakiego Jeana Todta pochodzi z Przemyśla :), ale nie tylko dlatego. Jest kilku "aktywistów" którzy potrafią zorganizować KJS`y czy inne ściganki... niedaleko kultowe serpentyny GSMP - Załóż!

Hotel w Arłamowie ok 15km od lotniska, stoki narciarskie Arłamów, Przemysl, Ustrzyki! Wszystko co trzeba, aby zrobić mega imprezę, nie tylko dla ekipy z podkarpacia.

Tak ale, pasuje żeby się jakoś tak umówić wszyscy razem co by się konkretna ekipa zjawiła. . . ukaszWRX, Ty pisałeś gdzieś wcześniej, że w teraz w PL Cie nie ma . . . U mnie teraz niezły zapieprz bo początek roku w biznesach, każdy zajęty pracą więc na imprezę trzeba jakiś większy zapas czasowy przyjąć, żeby grono WIELKIE się zjawiło.

Co Wy na to? Jakie terminy dla wszystkich w miarę rozsądne mogłyby być?

no niestety nie mam mnie w PL :roll: pomysl mi sie podoba i to bardzo :mrgreen: termin zroganizujcie wy ja sie postaram dostosowac 8)

żaden kjs nie będzie się w tym czasie odbywał

kjsa zrobisz sobie na PLEJADACH :mrgreen:

Dla mnie dowolny łikend lutego może pasować. Byleby pogoda była stosowna - śniegu kupa :wink: . Tylko kto tam wtedy odśnieży? :roll:

Dla mnie również takie terminy są odpowiednie, a odśnieżać dla Subaru nie trzeba :wink:

LukiGT, witamy 8) i od razu kieruj sie ze swoim problemem do pana Carfita mieszka w naszych okolicach i jest bezkonkurencyjny :mrgreen::twisted:

a pozatym "podkarpacie" chwale sie :P od 2dni jestem tata :mrgreen:

LukiGT, witamy 8) i od razu kieruj sie ze swoim problemem do pana Carfita mieszka w naszych okolicach i jest bezkonkurencyjny :mrgreen::twisted:

a pozatym "podkarpacie" chwale sie :Pod 2dni jestem tata :mrgreen:

no to gratulowac tylko :], ja to sie staram i staram i nie moge postarac!!!heheh

Koniu0739, dzieki 8) i nie przejmuj sie dasz rade :mrgreen: ja tylko raz strzelilem :roll: :P:twisted:

ps. kupiles juz sobie te opony na lato :?:

Koniu0739, dzieki 8) i nie przejmuj sie dasz rade :mrgreen: ja tylko raz strzelilem :roll: :P:twisted:

ps. kupiles juz sobie te opony na lato :?:

wlasnie nie kupilem jeszcze bo jeszcze nie wiem jak z urlopem i czy pojade autem do Polski, pewnie na przelomie stycznia i lutego bede wiedzial, wiec jak cos to gdzies w lutym kupie raczej i chyba kupie Goodyear Eagle F1 Asymetric(co sadzisz o Nich?), z tego co widzialem bardzo dobrze wypadaja na mokrym (na Islandie w sam raz).

p.s. odnosnie "strzelania" to tak jest albo raz(przypadek) albo sie meczysz i dupa!

a pozatym "podkarpacie" chwale sie :P od 2dni jestem tata :mrgreen:

Pogratulowac :!: Niech się dzieciaczek zdrowo chowa :)
Goodyear Eagle F1 Asymetric

niestety nie moge sie wypowiedziec o nich bo ich nie mialem i ich nie znam :roll: pytaj o nie "wyjadaczy" z wataku o oponach :twisted:

pozatym chcialbym mojemu synusiowi kupic pierwsze SUBRU o takie :arrow: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 97.c0.m619 :mrgreen:

p.s. odnosnie "strzelania" to tak jest albo raz(przypadek) albo sie meczysz i dupa!

no to wszystko jasne :mrgreen:

Gratuluje Tatusiom i powodzenia Koniu0739,

uciekam z tego wątku bo daleko od domu jestem :)

no to wszystko jasne :mrgreen:

Gratuluje Tatusiom i powodzenia Koniu0739,

uciekam z tego wątku bo daleko od domu jestem :)

zlapales mnie za slowo :D to nie miala byc dupa w tym sensie hehehe