Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Koniu0739

Skąd: Islandia/Przemyśl

 

Noo... ja wiedziałem, że między Rzeszowem a Przemyślem są jakieś animozje. Nie wiedziałem jednak, iż Przemyśl zawziął się do tego stopnia, że woli się przenieść na Islandię niż być w województwie rzeszowskim :mrgreen:

Wracaj no z tym fajnym legasiem :wink:

heheh no zawsze byly i beda, o dziwo przed Islandia mieszkalem w Rzeszowie 3 lata hehehe, ciezko bedzie wrocic teraz, najpierw musze odlozyc troche ojro zeby jakis biznes w Polsce otworzyc(bez tego z pensyjki bedzie ciezko utrzymac Subaraka)-wtedy to bede myslal o powrocie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no zawsze byly i beda, o dziwo przed Islandia mieszkalem w Rzeszowie 3 lata hehehe, ciezko bedzie wrocic teraz, najpierw musze odlozyc troche ojro zeby jakis biznes w Polsce otworzyc(bez tego z pensyjki bedzie ciezko utrzymac Subaraka)-wtedy to bede myslal o powrocie! ;)

Więc może spotkajmy się gdzieś w połowie drogi... powiedzmy przy jakiejś platformie wiertniczej na Morzu Północnym? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no zawsze byly i beda, o dziwo przed Islandia mieszkalem w Rzeszowie 3 lata hehehe, ciezko bedzie wrocic teraz, najpierw musze odlozyc troche ojro zeby jakis biznes w Polsce otworzyc(bez tego z pensyjki bedzie ciezko utrzymac Subaraka)-wtedy to bede myslal o powrocie! ;)

Więc może spotkajmy się gdzieś w połowie drogi... powiedzmy przy jakiejś platformie wiertniczej na Morzu Północnym? :mrgreen:

polowa drogi hmm to pewnie byloby gdzies w Danii najlepiej hehehe ja plyne do Danii przez Wyspy Owcze a pozniej juz ladem do Przemysla(taki mam plan na wakacje), mozliwosc spotkania na podkarpaciu jak juz mowilem maj-czerwiec, moze sie cos uda zorganizowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojny, Zeed, byliscie na tej "pojezdzawce" w Rzeszowie :?:

Byłem, jeździłem. Było całkiem fajnie, 40 załóg, zająłem 20 miejsce w stawce, 5 w klasie 5(ostatnie). Na odcinku trwającym około minuty dla porównania powiem, że GT kombi klepał mnie jakieś 4 sek na każdym przejeździe niestety. W klasie 5 tylko ja stratowałem bez ślimaka pod maską no i słaby wynik. Ale nic to bo to wiem od dawna, a trenować trzeba. Później poszukam filmów i zdjęć to wrzucę.

 

Poza tym nie było śniegu więc pffff ... :P

No właśnie trochę na to liczyłem, ale cóż - nigdy nie można mieć wszystkiego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co, moze trzeba pogadac z kims kto jest odpowiedzialny za organizowanie PLEJAD :mrgreen::twisted:

 

Tak ale, pasuje żeby się jakoś tak umówić wszyscy razem co by się konkretna ekipa zjawiła. . . ukaszWRX, Ty pisałeś gdzieś wcześniej, że w teraz w PL Cie nie ma . . . U mnie teraz niezły zapieprz bo początek roku w biznesach, każdy zajęty pracą więc na imprezę trzeba jakiś większy zapas czasowy przyjąć, żeby grono WIELKIE się zjawiło.

 

Co Wy na to? Jakie terminy dla wszystkich w miarę rozsądne mogłyby być?

 

Propozycja Adaho jest kusząca. . . :mrgreen:

 

Znam dobrze to miejsce, i to chyba najlepsze miejsce na podkarpaciu, nie tylko ze względu na samo lotnisko ( http://maps.google.com/maps?f=q&source= ... 63,44.98,0) ale na okalające go drogi dojazdowe w stronę Arłamowa, Trójcy. Wąsko, kręto, asfaltowo, mostkowo - GENIALNIE. Super miejsce na ogólnopolski zlot Subaromaniaków. 35min do Soliny - na lato extra, w zimie tez! Kilka fajnych hoteli + niezła agroturystyka, 30 min do Przemyśla, klimatyczne miasto z tradycjami motorsportowymi ( w końcu ojciec niejakiego Jeana Todta pochodzi z Przemyśla :), ale nie tylko dlatego. Jest kilku "aktywistów" którzy potrafią zorganizować KJS`y czy inne ściganki... niedaleko kultowe serpentyny GSMP - Załóż!

Hotel w Arłamowie ok 15km od lotniska, stoki narciarskie Arłamów, Przemysl, Ustrzyki! Wszystko co trzeba, aby zrobić mega imprezę, nie tylko dla ekipy z podkarpacia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale, pasuje żeby się jakoś tak umówić wszyscy razem co by się konkretna ekipa zjawiła. . . ukaszWRX, Ty pisałeś gdzieś wcześniej, że w teraz w PL Cie nie ma . . . U mnie teraz niezły zapieprz bo początek roku w biznesach, każdy zajęty pracą więc na imprezę trzeba jakiś większy zapas czasowy przyjąć, żeby grono WIELKIE się zjawiło.

 

Co Wy na to? Jakie terminy dla wszystkich w miarę rozsądne mogłyby być?

no niestety nie mam mnie w PL :roll: pomysl mi sie podoba i to bardzo :mrgreen: termin zroganizujcie wy ja sie postaram dostosowac 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukiGT, witamy 8) i od razu kieruj sie ze swoim problemem do pana Carfita mieszka w naszych okolicach i jest bezkonkurencyjny :mrgreen::twisted:

a pozatym "podkarpacie" chwale sie :Pod 2dni jestem tata :mrgreen:

no to gratulowac tylko :], ja to sie staram i staram i nie moge postarac!!!heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniu0739, dzieki 8) i nie przejmuj sie dasz rade :mrgreen: ja tylko raz strzelilem :roll: :P:twisted:

ps. kupiles juz sobie te opony na lato :?:

wlasnie nie kupilem jeszcze bo jeszcze nie wiem jak z urlopem i czy pojade autem do Polski, pewnie na przelomie stycznia i lutego bede wiedzial, wiec jak cos to gdzies w lutym kupie raczej i chyba kupie Goodyear Eagle F1 Asymetric(co sadzisz o Nich?), z tego co widzialem bardzo dobrze wypadaja na mokrym (na Islandie w sam raz).

 

p.s. odnosnie "strzelania" to tak jest albo raz(przypadek) albo sie meczysz i dupa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukiGT, witamy 8) i od razu kieruj sie ze swoim problemem do pana Carfita mieszka w naszych okolicach i jest bezkonkurencyjny :mrgreen::twisted:

a pozatym "podkarpacie" chwale sie :P od 2dni jestem tata :mrgreen:

Pogratulowac :!: Niech się dzieciaczek zdrowo chowa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodyear Eagle F1 Asymetric

niestety nie moge sie wypowiedziec o nich bo ich nie mialem i ich nie znam :roll: pytaj o nie "wyjadaczy" z wataku o oponach :twisted:

pozatym chcialbym mojemu synusiowi kupic pierwsze SUBRU o takie :arrow: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 97.c0.m619 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. odnosnie "strzelania" to tak jest albo raz(przypadek) albo sie meczysz i dupa!

no to wszystko jasne :mrgreen:

Gratuluje Tatusiom i powodzenia Koniu0739,

uciekam z tego wątku bo daleko od domu jestem :)

zlapales mnie za slowo :D to nie miala byc dupa w tym sensie hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...