Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni raz w Rzeszowie i na Podkarpaciu  byłem chyba z dziesięć lat temu. Powiem tyle - zazdroszczę rejonów w jakich mieszkacie :D

Rajd był bardzo udany i mam nadzieję że w przyszłym roku też będzie rundą ERC.

Zapraszamy i Pozdrawiamy ;)

 

 

Ps: Kiedy takie coś robimy??

 

169619_11415309924632310983.jpg

Edytowane przez T K A C Z U
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz w Rzeszowie i na Podkarpaciu  byłem chyba z dziesięć lat temu. Powiem tyle - zazdroszczę rejonów w jakich mieszkacie :D

 

To fakt.... rejony mamy zacne  :thumbup:  ...... i duuuużo zakrętów  :D

 

Zapraszamy...... wpadnij na GSMP to sobie pośmigamy po górkach  ;)

 

 

 

Dobra..... kolejny "oświniaczony" subarak na blachach RK ...... przyznawać się czyje to ???  B)

Chyba, że mrozioo się przemalował  :lol:

 

 

post-2656-0-39017500-1470691881_thumb.jpg

post-2656-0-10939300-1470691912_thumb.jpg

post-2656-0-71809800-1470691944_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super spot! Dzięki wszystkim kto był! Słaby pomysł przenoszenie spotu na inny dzień niż zawsze! Wiem, że byli chętni aby zaglądnąć w sobotę. Bo Podkarpacie na tym weekendzie ERC było zagłębiem Subaraków z całej Polski :)

 

Ale jedno pytanie do szanownego SKP! Kto jest administratorem SKP na Facebooku? To jest tylko Mrozio???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno pytanie do szanownego SKP! Kto jest administratorem SKP na Facebooku? To jest tylko Mrozio???

 

Tak jest.... :D   Z tego co mi wiadomo nikt nie wystąpił o moderowanie na FB  ;) ...... żeby nie było - ja też nie moderuje ........ ;) 

 

Mrozioo, to opanowany i rozgarnięty chłop więc ogarnia temat..... :D  :lol: .......można się spodziewać po nim, że głupot nie porobi........ :biglol:   nie każdy się nadaję ...... hahahahaha 

 

A tak poważnie to pewnie pomocna dłoń do moderowania mogłaby się przydać czasem..... co bardziej aktywni i zasłużeni forumowicze jak najbardziej mogą się wykazać na FB, takie jest moje zdanie....

..... oczywiście, żeby nie było chaosu,  bo jak wszyscy zaczniemy tam wypisywać różne historie to będzie groch z kapustą :lol:  :D po prostu żeby to miało ręce i nogi  ;) 

 

 

Kto ma pomysł , chęć do działania i polot w pisaniu .....  to myślę, że nie będzie problemu aby wspólnie ogarniać FB  :D  Ale to już załatwiać z Markiem  ;) 

 

 

Można zrobić coś na wzór redakcji prasowej..... ktoś odpowiada np. za ciekawostki związane z subaru, czyli dodaje ciekawe fotki i opis do tego...........ktoś inny pisze o naszych spotach co się działo itd., .................jeszcze inny umieszcza zdjęcia o szkoleniach typu aPGR, SJS, 4M, TJS...wszystko poparte krótkimi opisami........fan podróżowania umieści relacje z jakiej ciekawej wycieczki.........inny forumowicz doda zdjęcie nowo spotkanego subaraczka ........ jak tak to widzę.

 

Oczywiście nie ma sztywnych reguł, jeśli np. karloszka zajmie się szkoleniami a będzie chciała dać fotkę jak zrobiła ciastko w kształcie plejad to bardzo proszę  :biglol:  

 

 

 

 

 

Dobra a to czyje...... ja już wszędzie widzę subaru....hahaha :D 

 

 

post-2656-0-32563400-1470721394_thumb.jpg

post-2656-0-37909900-1470721426_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się uda ale niestety następne odwiedziny za rok -_-

 

W takim razie dawaj znać.... zrobimy spota  :D  Tylko koszulki SKP nie zapomnij  ;)

 

 

 

A jeszcze taka mała fotozagadka z rajdu rzeszowskiego.....kim jest mistrz drugiego planu ??  :D  Podpowiedź: uczestnik rajdu  ;)

 

 

post-2656-0-43077800-1470775697_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłam kawałek wieczornej imprezy przy stoliku z %%% z Sz.P. Kajetanem (selfie nie "waliłam" z oczywistego powodu, aby chłop nie uciekł :D ) i rozmawiałam z nim nt. organizacji Rajdu Rzeszowskiego... Co powiedział to do mojego info natomiast wiadomo wychwalał nasze kozackie odcinki... Mamy naprawdę gruby rajd moi drodzy! Tak jak przejeżdżam albo przejeżdżałam Odcinki Specjalne, to naprawdę... Wąskie, diabelsko szybkie partie... nie dla byle kogo :)

Ale powiem Wam, słowa Kajta jak podchodzi do naszej loży i mówi do mnie - fajny przejazd, oglądałem......................... BEZCENNE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lider ERC2, Mistrz Polski Wojciech Chuchała. Na foto dwóch Wojciechów i dwa Subaru :D No i oczywiście SKP i SPECJALNA dedykacja dla mnie :D

 

Spędziłam kawałek wieczornej imprezy przy stoliku z %%% z Sz.P. Kajetanem ...........    i rozmawiałam z nim ...........

Ale powiem Wam, słowa Kajta jak podchodzi do naszej loży i mówi do mnie - fajny przejazd, oglądałem......................... BEZCENNE :)

 

 

Bardzo mnie to wszystko cieszy moi drodzy  :D  :thumbup:

 

Widać Wasze zaangażowanie w sporty motorowe ......  a w tle tego wszystkiego subaru i SKP....... oby tak dalej  :puchar:

 

To są miłe, fajne akcenty, które cieszą oko nas wszystkich  :D  Można było zrobić koszulki SKP dla Siemanka i Kajta ......hahahhaha ...... Ciekawe czy by kiedyś założyli   ;)

 

 

 

Może napiszecie coś na naszym FB..... jakiś mały artykulik poparty fotkami...... krótka relacja z rajdu widziana waszymi oczami  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pojechał na wczasy i tam auto sprzedał bo się zjebawszy

Dokładniej to zajebawszy panewkę :D

 

Poli dzwoniłam do Ciebie bo chciałam zajechać na warsztat w sprawie olejowej :D ale się nie dodzwoniłam :(

 

znalazłam właśnie jeszcze jedno ładne zdjęcie z SuperStage Rzeszow :D więc się chwalę o:

 

post-9290-0-57918400-1471030127_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...