Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

No bardzo ładnie :D  fotki fajne, dobrze jest rzucić okiem na spocik, na którego nie udało mi się przyjechać....  ;) ......... dobrze Mrozioo, że się przebudziłeś i wrzuciłeś zdjęcia...... bo już zacząłem się martwić o Twoją aktywność........ ;)

 

Można byłoby też dać powyższe fotki z gwiazdami rajdów, Wojtkiem Chuchałą i Kajtem oraz krótki opisik ale to tak głośno myślę.....  

 

Pomysł z kimś do pomocy przy moderowaniu FB uważam nadal aktualny.... Mrozioo złapałby oddech  ;)

 

 

 

A jeszcze takie autka namierzyłem ostatnio w RZ pod galeriami .....

 

Co do tego czerwonego to pomyślałem sobie, że M@kul mógł go przytargać ze świata........  :D  ;) ....... ciekawe czy jest już namierzona kandydatka za wannę  ;)

post-2656-0-67067700-1471091279_thumb.jpg

post-2656-0-50577700-1471091303_thumb.jpg

Edytowane przez Machoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pojechał na wczasy i tam auto sprzedał bo się zjebawszy

Dokładniej to zajebawszy panewkę :D

 

Poli dzwoniłam do Ciebie bo chciałam zajechać na warsztat w sprawie olejowej :D ale się nie dodzwoniłam :(

 

znalazłam właśnie jeszcze jedno ładne zdjęcie z SuperStage Rzeszow :D więc się chwalę o:

 

attachicon.gif13919969_1373753162654352_5221092663378609380_o.jpg

 

Numer który masz jest nieaktualny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego WRX STI '15 lub '16... mijanie było na ul. Podwislocze po 17.00 i jakiś czas temu koło Castoramy. Mruganie oczywiście było i rąsia też... więc ktoś od nas

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przymiarka koszulek?? Hmmm :) ?

 

 

 

 

Poli dzwoniłam do Ciebie bo chciałam zajechać na warsztat w sprawie olejowej :D ale się nie dodzwoniłam :(

Numer który masz jest nieaktualny ;)

 

No masz rację raczej na nieaktualny numer się ciężko dodzwonić... :);) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka

939642f0aee2ce81b2947de84e389d72.jpg

A to nie ten pacjent

2b5f62f8abf9f60b53d1c2e341b566e0.jpg

A jest tak

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

O......  v-max  się  przebudził  :D

 

A co Wy tam wyczyniacie  ?  Czyżby Kuba.es zapałał chęcią posiadania takiego skrzydła ??? :D  Dobrze, dobrze... nawet i czarne siadło na granacie...... w sumie nie ma co nawet lakierować   :D  Do kompletu maskę  strzelić na czarno  :D

 

 

 

Jak najbardziej przyda się jedna osoba do pomoccy przy fb. Po prostu w pracy doszło mi trochę obowiązków i fb jest aktializowany rzadziej niż do tej pory.

Nie zanosi się, że czasu będzie więcej ;P

 

Tak myślałem że BMW Cię ściga  ;) ..... Ja bym pomógł......muszę w końcu się przełamać do tego FB  :biglol:  może za jakiś czas.....  ;)

 

Proponuję, żeby póki co karloszka pomogła ogarniać temat........ udziela się tu i ówdzie, koszulki ogarnęła, zdjęcia porobiła, zerówką była, szkolenia organizuje.....jednym słowem rokuje  :D

 

 

 

 

 

 

PS. Kto chce zobaczyć kupę złomu ???  :D

Edytowane przez Machoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co Wy tam wyczyniacie  ?  Czyżby Kuba.es zapałał chęcią posiadania takiego skrzydła ???   Dobrze, dobrze... nawet i czarne siadło na granacie...... w sumie nie ma co nawet lakierować    Do kompletu maskę  strzelić na czarno 

 

Tak jak najbardziej Kuba.es stal się posiadaczem czarnego skrzydła. Co do koloru w rzeczywistości wygląda super, wiec lakierowanie poszło na drugi plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej przyda się jedna osoba do pomoccy przy fb. Po prostu w pracy doszło mi trochę obowiązków i fb jest aktializowany rzadziej niż do tej pory.

Nie zanosi się, że czasu będzie więcej ;P

 

Tak myślałem że BMW Cię ściga  ;) ..... Ja bym pomógł......muszę w końcu się przełamać do tego FB  :biglol:  może za jakiś czas.....  ;)

 

Proponuję, żeby póki co karloszka pomogła ogarniać temat........ udziela się tu i ówdzie, koszulki ogarnęła, zdjęcia porobiła, zerówką była, szkolenia organizuje.....jednym słowem rokuje  :D

 

Niestety Prezesie brak czasu, nawet aPGR ledwo doli... :P

Myślę, że najlepiej będzie, jak to właśnie TY wreszcie założysz Facebooka i pomożesz Prezesie :)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde Prezes nieźle nieźle... ładnie :)

 

Ja właśnie godzinkę temu zjechałam z Biłgoraja... Przetestowane nowe połączenie Rzeszów-Przeworsk A4... :thumbup:

Czasowo trasa zleciała niżej godzinki :)

 

Jak zwykle żałuj kto nie był... Zabawy było co nie miara :) :)

 

I powiem Wam jedno... Na takim torze typu Kielce bez opony typu slick się wiele nie pobawicie... wiadomo jaki koszt takich oponek... Nie wspominając o cenie za udział u nas a na Kielcach... :facepalm:

A tu na Tor Biłgoraj bierzecie byle śmieci byle zajechać, jak np. ja za 4x 215/45 R16 dałam grosze, trochę pojeździły i na SuperOesie jednym i na Kielcach na rozgrzewce - i dziś - wzięłam je na Biłgoraj - powiem tak - WARTO było zajechać opony na przedniej osi aby później przełożyć tył z przodem - ludzie! TAKIE boki były :evil2:

że banan z dzioba nie schodzi! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

post-9290-0-89010500-1471282412_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Karloszkę super zabawa i w końcu zaczynam się dogadywać ze swoim autem na torze  :yahoo:  Liczyliśmy na deszcz bo te chmury chodziły a tu nic. Kiedy jakiś wspólny wypad na tor SKP?

Pan Machoń coś wspominał o wypadzie na tor tylko czy byliby jacyś chętni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jakiś wspólny wypad na tor SKP?

Pan Machoń coś wspominał o wypadzie na tor tylko czy byliby jacyś chętni :)

 

Ja w ogóle to chciałam zapytać czy może skorzystaliśmy jeszcze z tego, że wakacje i pogoda jaka taka i zrobimy jakieś spoty a nie tylko pierwsza sob. miesiąca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak zwykle żałuj kto nie był... Zabawy było co nie miara

standardowo :D  ale jak to mówią czego oczy nie widzą temu sercu nie żal :P  może w końcu większa liczba szanownych członków SKP da się namówić na szkolenia apgr  :)

 

A tu na Tor Biłgoraj bierzecie byle śmieci byle zajechać, jak np. ja za 4x 215/45 R16 dałam grosze, trochę pojeździły i na SuperOesie jednym i na Kielcach na rozgrzewce - i dziś - wzięłam je na Biłgoraj - powiem tak - WARTO było zajechać opony na przedniej osi aby później przełożyć tył z przodem - ludzie! TAKIE boki były
ja tam nie jestem całkiem szczęśliwy, że po jednym jedynym wypadzie zajechałem całkiem zdrowe continentale  :( ale nie poszły na marne bo jest progres  :yahoo: .

 

Ja w ogóle to chciałam zapytać czy może skorzystaliśmy jeszcze z tego, że wakacje i pogoda jaka taka i zrobimy jakieś spoty a nie tylko pierwsza sob. miesiąca?
jestem za  :D  albo jakieś ognisko czy inna forma integracji  :drunk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiem Wam jedno... Na takim torze typu Kielce bez opony typu slick się wiele nie pobawicie...

 

A tu się nie zgodzę  :P

 

Bez pełnego slicka zabawa równie przednia.... :yahoo:  Większość osób jeździ na semi slickach typu RE70, Federale, Adrenaliny i tym podobne...... widziałem także najnowsze STI na seryjnych gumach i dawało radę......  także nie ma co przesadzać z slickami.

 

Jeśli jesteś profi kierowcą i bierzesz udział w zawodach i tniesz się o setne sekundy to zakładaj slicka...... :D  ale dla większości użytkowników : amatorów czy półamatorów nie są one potrzebne ( i nie chodzi już o cenę).....  Nawet przy seryjnym aucie na nagumowanych Kielcach, pełny, świeży, dobry, rozgrzany slick jak zacznie łapać to może się to czasem dla dyfra bez szpery źle skończyć....... był już przypadek że przy bardzo agresywnej jeżdzie i upalaniu na całego coś w napędach się poddało bo guma kleiła jak wściekła  ;)  Niestety podzespoły bardziej się męczą.....

 

 

Jak zwykle żałuj kto nie był... Zabawy było co nie miara :) :)

 

A z tym to się zgodzę w 100 %  :thumbup:   i popieram jak najbardziej  :D 

 

 

..... na Tor Biłgoraj bierzecie byle śmieci byle zajechać.....

 

No dokładnie...... Biłgoraj masakruje gumy niemiłosiernie i Twoja fotka to potwierdza...... niestety, taki tor.....  nie ma co brać tam dobrych opon......  to takie miejsce do powściekania się trochę i zarżnięcia gum w tri miga  :D .....

co nie zmienia faktu, że zabawa musi być przednia.....

.....tak, że jeździć upalać i się bawić  :yahoo:

 

 

ja tam nie jestem całkiem szczęśliwy, że po jednym jedynym wypadzie zajechałem całkiem zdrowe continentale  :( ale nie poszły na marne bo jest progres  :yahoo:.

 

Tak Mirku bywa.......straty muszą być  ;) ale co się wybawiłeś to Twoje...... następnym razem zrób jak karloszka pisze....... aha mam 2 szt. continentali,  dobre, 225/45R17..... do oddania za przysłowiową flaszkę  ;)  na nich kupiłem auto, wszystkie zdjąłem i dwie zostawiłem w warsztacie a te dwie zabrałem......

 

 

jakiś wspólny wypad na tor SKP?

Pan Machoń coś wspominał o wypadzie na tor tylko czy byliby jacyś chętni :)

 

Ja jestem jak najbardziej na tak !!!!!  :D Mówisz o Kielcach, prawda ? 

 

Plany były na 2-3 starty na wakacjach ale niestety z różnych przyczyn nie do końca zależnych ode mnie się nie udało pojechać więcej niż tylko raz w maju  :(

 

Rozumiem, że reflektujesz w przyszłości na takie szkolenia ? I całe SKP zachęcamy do wspólnej zabawy  ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I powiem Wam jedno... Na takim torze typu Kielce bez opony typu slick się wiele nie pobawicie...

 

A tu się nie zgodzę  :P

 

Bez pełnego slicka zabawa równie przednia.... :yahoo:  Większość osób jeździ na semi slickach typu RE70, Federale, Adrenaliny i tym podobne...... widziałem także najnowsze STI na seryjnych gumach i dawało radę......  także nie ma co przesadzać z slickami.

 

Jeśli jesteś profi kierowcą i bierzesz udział w zawodach i tniesz się o setne sekundy to zakładaj slicka...... :D  ale dla większości użytkowników : amatorów czy półamatorów nie są one potrzebne ( i nie chodzi już o cenę).....  Nawet przy seryjnym aucie na nagumowanych Kielcach, pełny, świeży, dobry, rozgrzany slick jak zacznie łapać to może się to czasem dla dyfra bez szpery źle skończyć....... był już przypadek że przy bardzo agresywnej jeżdzie i upalaniu na całego coś w napędach się poddało bo guma kleiła jak wściekła  ;)  Niestety podzespoły bardziej się męczą.....

 

Mimo wszystko sens tego co napisałam był taki że Biłgoraj wychodzi dużo dużo taniej, chyba mi nie powiesz że na Kielcach byłaby jakakolwiek zabawa w papciach za 100 czy 200 zł... Takiej gumy co ma 3-4 mm na Kielcach już nie dogrzejesz i nie zmusisz do działania co zresztą było widać m.in. na moim filmiku jak frunę ze slalomu :) :) w trawkę.

A na Biłgoraju owszem i tylko takie gumy preferowane a zabawa do bólu !!!

 

A tak z innej beczki...

Wasze Pociechy też tak mają jak ich ukochany tatuś odjeżdża Subarem??

:

https://www.facebook.com/ParzHstak/videos/904964549588079/

 

:cry:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko sens tego co napisałam był taki że Biłgoraj wychodzi dużo dużo taniej

 

 

O to to..... ;)  Tego się trzymajmy  :D

 

 

chyba mi nie powiesz że na Kielcach byłaby jakakolwiek zabawa w papciach za 100 czy 200 zł

 

Jak zwał tak zwał...... suma sumarum żeby się wyszaleć i poupalać to nie musisz mieć mega opon i w mega stanie....!

Ludzie na typowe pojeżdzawki bez bicia rekordów zakładają właśnie wcale nie rzadko jakieś śmietniki do zabicia..... i jest fun jak trzeba  :D

 

Zabawa na słabych gumach bez super czasówek i walki o setne sek. jest możliwa i na Biłgoraju i tym bardziej na Kielcach  :yahoo:

 

Natomiast jak chcesz robić wynik na zawodach o puchar i walczysz o miejsce to niestety dobra guma to podstawa  ;)

 

Dobra..... dajmy spokój z tymi oponami.......   :drinks:

 

 

 

 

Jakby się ktoś zastanawiał nad wyjazdem na tor to podrzucam kilka fotek z ostatniej wyprawy:

 

 

post-2656-0-88814100-1471366733_thumb.jpg

post-2656-0-39179400-1471366735_thumb.jpg

post-2656-0-03334200-1471366737_thumb.jpg

post-2656-0-16511200-1471366738_thumb.jpg

post-2656-0-33468500-1471366739_thumb.jpg

post-2656-0-35421300-1471366740_thumb.jpg

post-2656-0-68951100-1471366741_thumb.jpg

post-2656-0-08664100-1471366743_thumb.jpg

post-2656-0-54009100-1471366744_thumb.jpg

post-2656-0-07759400-1471366869_thumb.jpg

post-2656-0-84585000-1471366943_thumb.jpg

post-2656-0-58517100-1471366945_thumb.jpg

post-2656-0-63971800-1471366954_thumb.jpg

post-2656-0-35495400-1471366968_thumb.jpg

post-2656-0-48275800-1471366996_thumb.jpg

post-2656-0-71458200-1471367010_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego czerwonego to pomyślałem sobie, że M@kul mógł go przytargać ze świata........     ....... ciekawe czy jest już namierzona kandydatka za wannę 

 

Przytargam coś jak tylko będzie to możliwe :D na razie konkretnego kandydata nie ma a moja wanna zorientowała się chyba, ze coś się święci i strzeliła małego focha... :angry:  Ale wygląda na to że problem został rozwiązany.

 

 

 

Jak zwykle żałuj kto nie był... Zabawy było co nie miara

Zabawa z pewnością była przednia :)  szkoda, że nie udało mi się wpaść... teraz poluję na kolejny taki wypad czy to z SKP czy z apgr ;)

 

Ja w ogóle to chciałam zapytać czy może skorzystaliśmy jeszcze z tego, że wakacje i pogoda jaka taka i zrobimy jakieś spoty a nie tylko pierwsza sob. miesiąca?

 

:yahoo:  Świetna myśl! jakieś propozycje co gdzie kiedy?

 

 

Machoń podsyła zdjęcia z raju  :thumbup:  

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytargam coś jak tylko będzie to możliwe :D na razie konkretnego kandydata nie ma

 

M@kul, Ty nas tu nie strasz, że nic nie namierzasz..... :blink: ....... Zaczynam się martwić  ;)

Rozumiem, że idziesz w klasyka GT, wanienka czy może teraz sedanik ?

 

 

szkoda, że nie udało mi się wpaść... teraz poluję na kolejny taki wypad czy to z SKP czy z apgr ;)

 

Poluj, poluj..... ;)  tylko, żebyś auta nie sprzedał do tego czasu..... wiesz jak to jest  ;)

 

 

 

Ja w ogóle to chciałam zapytać czy może skorzystaliśmy jeszcze z tego, że wakacje i pogoda jaka taka i zrobimy jakieś spoty a nie tylko pierwsza sob. miesiąca?

 

:yahoo:  Świetna myśl! jakieś propozycje co gdzie kiedy?

 

 

Tak, to jest świetna myśl...... :thumbup:

 

 

Jak kto ciekawy, jak było, oto vidjo:

 

[film]

https://www.facebook.com/apgrajd/videos/1801055213464398/

 

 

Bardzo ładnie, dobrze że są on- boardy i można rzucić okiem..... M@kul się właśnie zapatrzył i jeszcze przed sprzedażą może zaliczy jedno szkolenie..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...