Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czyżby zanosiło się na to, że tylko ja i Mrozio zostaniemy z wolnossakami? Ej no weź, nie zostawiaj nas :)

Śmiem twierdzić, że to Ty ich zostawiłeś, nie pokazujesz się na spotach a i czasem Mrozia jak nie ma to M@kul się czuje bardzo osamotniony!!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Hehe owszem tak  bywało  :cry:  więc kuba widzimy się na najbliższym spociku :D

 

Machoń również Cię widziałem ale nie wołałem bo jakoś moment nie dopisał  :P   na trzaskałeś sporo fajnych zdjęć  :thumbup: 

 Impreza ciekawa,  popatrzyłem, posłuchałem nawet dwa dzwony zaobserwowałem także polecam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machonku,foty jak zwykle najwyższej jakosci....co powiecie na jakiś lokalny spocik idealne miejsce, to parking na przeciw galerii zawodzie.Kiwka dzisiaj była i banan na twarzach całej familli do samego Rymanowa Zdroju :D

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo widzę, że na naszym Forum sporo o drfcie! I dobrze w końcu większość z nas lubi motosport! Jednak prawdziwe Subaru ma mało wspólnego z tym sportem. A który lepszy kierowca drifter czy rajdowiec tak się zastanawiam hmmmm jest jedna różnica! Przed rajdowcem daje się biustonosz do autografu a przed drfterem ściąga się majtki :-) to tak oczywiście z przymrużeniem oka :-) ale nadal się zastanawiam kto jest lepszy..... heh za kierownicą naszych ukochanych Plejad!

Oczywiście "lepszy" to pojęcie względne. Każdy mężczyzna mierzy swoją miarą :-) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm......

 

Odebrałem dziś najnowszy numer " PLEJAD " - Magazyn Miłośników Subaru........ 

 

Czytam, czytam, przeglądam......

 

.....tu jakaś wzmianka o triumfie STI na Nurburgringu, na kolejnych stronach info o ERC (takie europejskie WRC) i załodze subaru...... zaraz jakaś notka o zlocie plejad.......robi się ciekawie...... kolejny fajny artykuł o Wielkim starciu Subaru Impreza vs Mitsubishi Lancer............. i

 

......... uwaga  :excl:  pojawia się strona nr 36 i 37 :D a niej znajoma twarz !  :thumbup:

 

 

post-2656-0-93502100-1471986113_thumb.jpg

post-2656-0-84476600-1471986160_thumb.jpg

post-2656-0-42671600-1471986212_thumb.jpg

post-2656-0-13547800-1471986351_thumb.jpg

  • Lajk 3
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Mrozioo..... hallo Mrozioo...... tu ziemia, jak mnie słychać.....odbiór !   :D

 

Masz tu Marku materiał na facebooka, pasowałoby odświeżyć to i owo..... bo ostatnie foto " Niebieski Jastrząb " już się troszkę przykurzyło ;)

 

 

Widzę , że się całkiem wylogowałeś z życia forumowego :angry:  ....................  :D    Ty chyba chcesz mnie zmusić wreszcie do zalogowania się....... :evil2:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba.es..... olał temat   

Nic nie olał panie, tylko promuje SKP poza Podkarpaciem :)

066e9ead6d4f0ddemed.jpg

 

 

 

Hehe owszem tak  bywało    więc kuba widzimy się na najbliższym spociku

...i posypała mi się maglownica, więc tylko od niej zależy czy uda mi się zameldować na kolejnym spocie :wacko:  

Edytowane przez kuba.es
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Mrozioo..... hallo Mrozioo...... tu ziemia, jak mnie słychać.....odbiór ! :D

 

Masz tu Marku materiał na facebooka, pasowałoby odświeżyć to i owo..... bo ostatnie foto " Niebieski Jastrząb " już się troszkę przykurzyło ;)

 

 

Widzę , że się całkiem wylogowałeś z życia forumowego :angry: .................... :D Ty chyba chcesz mnie zmusić wreszcie do zalogowania się....... :evil2:

 

Pzdr

Machońku - tak , umieram troche ;)

 

Ale wydaje mi się, że juz ten materiał wrzucałem kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wydaje mi się, że juz ten materiał wrzucałem kiedyś.

 

Było info i odnośnik do strony SIP'u.... wzmianka o Subaru Zasada Automotive  ;) ale to teraz to inna sprawa  :D

 

 

Machoń również Cię widziałem ale nie wołałem bo jakoś moment nie dopisał  :P

 

Wy jesteście niemożliwi..... wszyscy widzą, nikt nie zagada..... :angry: ........ Na spocie musimy sobie poważnie porozmawiać...... :D

 

 

co powiecie na jakiś lokalny spocik... idealne miejsce, to parking na przeciw galerii zawodzie

 

Ja jestem jak najbardziej na tak...... :D  tylko co, gdzie, kiedy ?  ;)

 

 

promuje SKP poza Podkarpaciem :)

 

a powinieneś w pierwszej kolejności na Podkarpaciu  :P

 

 

 

kuba widzimy się na najbliższym spociku

 posypała mi się maglownica

 

oooo  masz...... już zaczyna kombinować żeby tylko nie przyjechać na spota  :lol:  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm......

 

Odebrałem dziś najnowszy numer " PLEJAD " - Magazyn Miłośników Subaru........ 

 

Czytam, czytam, przeglądam......

 

.....tu jakaś wzmianka o triumfie STI na Nurburgringu, na kolejnych stronach info o ERC (takie europejskie WRC) i załodze subaru...... zaraz jakaś notka o zlocie plejad.......robi się ciekawie...... kolejny fajny artykuł o Wielkim starciu Subaru Impreza vs Mitsubishi Lancer............. i

 

......... uwaga  :excl:  pojawia się strona nr 36 i 37 :D a niej znajoma twarz !  :thumbup:

 

Brawo dla Pani yyy chyba panny M. w końcu musi ktoś SKP godnie reprezentować!!! Tylko przykro, że nie było wzmianki o SKP.... cóż nie znam się może to wymogi sponsorskie.......

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm......

 

Odebrałem dziś najnowszy numer " PLEJAD " - Magazyn Miłośników Subaru........ 

 

Czytam, czytam, przeglądam......

 

.....tu jakaś wzmianka o triumfie STI na Nurburgringu, na kolejnych stronach info o ERC (takie europejskie WRC) i załodze subaru...... zaraz jakaś notka o zlocie plejad.......robi się ciekawie...... kolejny fajny artykuł o Wielkim starciu Subaru Impreza vs Mitsubishi Lancer............. i

 

......... uwaga  :excl:  pojawia się strona nr 36 i 37 :D a niej znajoma twarz !  :thumbup:

Brawo :clapping: .Niech piszą to i fundusze łatwiej od sponsora wyprosić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmmmmm......

 

Odebrałem dziś najnowszy numer " PLEJAD " - Magazyn Miłośników Subaru........ 

 

Czytam, czytam, przeglądam......

 

.....tu jakaś wzmianka o triumfie STI na Nurburgringu, na kolejnych stronach info o ERC (takie europejskie WRC) i załodze subaru...... zaraz jakaś notka o zlocie plejad.......robi się ciekawie...... kolejny fajny artykuł o Wielkim starciu Subaru Impreza vs Mitsubishi Lancer............. i

 

......... uwaga  :excl:  pojawia się strona nr 36 i 37 :D a niej znajoma twarz !  :thumbup:

Brawo :clapping: .Niech piszą to i fundusze łatwiej od sponsora wyprosić.

 

 

 

heh no raczej!!! Oczywiście tak jak każdy z nas z SKP życzę samych sukcesów i świetnych wyników :D i kolejny raz bez zbędnych złośliwości dla Karloszki!  :)

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla rozluźnienia atmosfery...... najnowsze STI 2017 przyłapane wczoraj na testach w Krośnie :D:D:D

Widziałem.... piękny okaz, nawet wczoraj się mijalismy, ale nigdy nie miałem okazji ustrzelić foty.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla rozluźnienia atmosfery...... najnowsze STI 2017 przyłapane wczoraj na testach w Krośnie :D:D:D

 

ej! Przecież atmosfera jest luźna.... jak plandeka na Żuku :-) także pełen luzik.... jak na foto z najnowszym STi. Ale patrz Machońku jakie ma felgi :-) dystanse 10cm na stronę! A lotka hmmm kupuję taką! Jak ktoś by chciał sprzedam swój spoiler a ja już przeszukuję Allegro :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i posypała mi się maglownica, więc tylko od niej zależy czy uda mi się zameldować na kolejnym spocie   

Coś pewnie było rajdowane... :D

 

 

najnowsze STI 2017 przyłapane wczoraj na testach w Krośnie 

:facepalm:  ahhh ta linia.....?  :D

 

Mam dobrą nowinę! Od wczoraj na naszych podkarpackich drogach a konkretnie w Rzeszowie pojawił się piękny Subaraczek w takim oto 'morskim' kolorze :D

Pozdrowienia dla szczęśliwego właściciela.

post-23189-0-81535700-1472154268.jpg

post-23189-0-51335100-1472154282_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakiś taki czas mam, że z każdej małej rzeczy staram się cieszyć jak mogę! I oglądając takie rzeczy właśnie się cieszę :)

Ja to bym pojechał na taki rajd! Same fury z kraju kwitnącej wyspy i co drugie to nowe STi!!! A te BRZ-ty rajdowe ho ho ho!!! :D


I tak na koniec wygrywa EVO no ale całe podium uzupełniają STi

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha mRoZiOo Ty tez wszedzie dojrzysz Subaru zeby w takim miejscu...? to ja tam bylem ale Ciebie zobaczylem jak juz byles daleeko. Gdzie bym komus auta pozyczyl... siostra byla czyms co jest Ci dobrze znane czyli bmw :D Wojtas tak ma męża hehe :) :)

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...