Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

za to jak się zachowuje poza torem

Mowisz o kreceniu baczkow i akcji z policja? :mrgreen:

 

slesz napisał/a:

nigdy nie lubiłem schumachera ale jakoś tak mi go szkoda :roll:

 

Nie no, troche zal patrzec jak tak leja mistrza... Ale jak to Perfekt spiewa: Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc niepokonanym... :cool:

 

szubaru, to Ty ogladales wyscig?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujecie , że warto przywlec telewizor do domu z piwnicy ? Kurde - przecież zaczyna się kampania wyborcza której nie chcę oglądać . Co zrobić ? Co zrobić ? Co zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej kanapę do piwnicy ? :mrgreen:

O tym nie pomyślałem - fotel do piwnicy ! :mrgreen: I tak nie miałem dla niego miejsca w domu . Od następnego wyścigu oglądam , ale tylko wyścigi bo cała reszta telewizji , to strata czasu .

Tak serio - nienawidzę ; seriali , tok szołów , szołów , konkursów , tańców , polskiej piłki , faktów , wiadomości , polityków , polityki itd itp.

Oglądam tylko jeden serial - MASH . Jeden film mi się spodobał , ale to animowany to się nie liczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nacisnąć przycisk jest moim zdaniem łatwiej niż targać TV po schodach.

No właśnie za łatwo się to cholerstwo włącza i dlatego wyniosłem do piwnicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale patrząc na statystyki, które wrzucił mile, odnoszę wrażenie, że Robert zajął to miejsce raczej dzięki ogromnej woli walki, stalowym nerwom i umiejętnemu, a jednocześnie szczęśliwemu doborowi, taktyki. Bo jego wóz jest niestety w stawce daleko i taka pozycja może się dłuuugo nie powtórzyć... :roll:

 

Co nie zmienia faktu, że ogromnie się cieszę z jego wyniku. Wstałem tak na kwalifikacje, jak i sam wyścig, co w moim przypadku jest wyrazem nadzwyczajnego zainteresowania czymś :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...