Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z ciekawszych wyścigów jakie pamiętam. Ale jeżeli Brawn będzie tak jeździł to faktycznie będzie tak jak powiedział Massa, że w połowie sezonu będzie po wszystkim.

 

[ Dodano: Nie Mar 29, 2009 9:00 am ]

Najszybsze kółko Roberta :!: Vettela goni całkiem szybko :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jazda Roberta. :wink:

 

Z innych plusów, mają w tej Australii super pogodę. Zazdroszczę pięknego słońca. :mrgreen:

Z minusów - nie mogę się wogóle przyzwyczaić do kształtu nowych bolidów F1. Jakoś tak śmiesznie teraz wyglądają. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z minusów - nie mogę się wogóle przyzwyczaić do kształtu nowych bolidów F1. Jakoś tak śmiesznie teraz wyglądają.

Rzecz gustu... Mi się podobają :cool:

 

Pewnie, że tak. :wink:

Natomiast ja nawet nie mówię, że mi się nie podobają. :cool:

Po prostu jakoś tak śmiesznie wyglądają, jakby były samochodami z kartonu, a nie poważnymi bolidami pędzącymi 300 na godzinę. :mrgreen: Pewnie za 2-3 wyścigi się przyzwyczaję i przestanie mnie to bawić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na powtórkach widać, że Robert był przed nim.. tylko czy to ma jakieś znaczenie :roll:

 

Chyba nie ma. Obaj się nieco przepychali i byli blisko siebie. Szkoda, że tak to się skończyło. :sad:

 

Natomiast po bardzo słabych kwalifikacjach, bardzo dobra pozycja Hamiltona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj się nieco przepychali i byli blisko siebie. Szkoda, że tak to się skończyło. :sad:

Kubica był dużo szybszy na twardych oponach, odrazu mi się ten manewr nie podobał - mógł poczekać na bardziej dogodne miejsce do wyprzedzania.

 

Miękkie opony zaczynały już się łuszczyć- czasy na poziomie ~1:32 kubicy na miekkich przy 1;29 na twardych. Drugie ,a może nawet 1 miejsce było w zasięgu - Kubica sobei z tego zdawał sprawę i poszedł na całość.

 

Pozytywne jest to ,że BrawnGP jednak w zasięgu BMW.

Australia nadal pechowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Roberta ale decyzja sluszna o ataku na 2 miejsce. Mialem cicha nadzieje ze z tym urwanym skrzydlem dojedzie do mety

 

:evil::evil::evil::evil:

 

To nie był atak na 2 miejsce tylko na pierwsze ! Dlatego tak zaryzykował.

Pocieszające że Robert w tym sezonie prawdopodobnie będzie miła szanse na wygraną GP nie dzięki dużej liści szczęścia, a własnym umiejętnością. Strategia i samo BMW dawało dziś rade !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie oglądali:

http://www.mototube.pl/film/2246/austra ... paniaf1v10

 

[ Dodano: Nie Mar 29, 2009 11:27 am ]

bo Ross zbudował potęgę w pół roku.Szacun na maxa !!!

"(...)ozpoczęliśmy pracę nad samochodem 15 miesięcy temu i uważam, że jesteśmy jedyną ekipą, która tak postąpiła." - Ross Brawn

 

Więcej tu: http://www.formula1.pl/F1_news-5590-Bra ... ranej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem cicha nadzieje ze z tym urwanym skrzydlem dojedzie do mety

 

Mi tuż po tym, jak Robert zaczął wyprzedzać przeszła przez głowę myśl - zaraz po euforii związanej z dojściem Vettela, że to wyprzedzanie może się źle skończyć i żeby może spróbował za chwilę.... No i stało się... Plus taki, że to nie była wina Roberta i że to nie był defekt, bo wtedy dopiero bylibyśmy wściekli... a tak widać, że może nie będzie aż takiej hegemonii BGP, jaką zapowiadano...

 

Z drugiej strony trzeba mieć na uwadze fakt, że Barchiello przespał start i od razu zleciał z 2 na 7, a Button zjeżdżając na drugi pit-stop był na II biegu, a nie tak jak zawsze na I, przez co ponoć miał problemy i stracił kilka sekund, jak sam przyznał po wyścigu. Nie zmienia to faktu, że nie wyrobił sobie przed końcem kilkudziesięcio sekundowej przewagi... Dobrze, że następne GP już za tydzień... Nie będzie trzeba długo czekać na otarcie łez.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam ze caly ten sezon w odroznieniu od poprzedniego BMW bedzie bardziej skryte z ustawieniami i sprawnoscia bolidu. W zeszlym czesto sie odkrywali i a pozniej bylo sami widzielismy.

 

I taka osobista anegdota jak kilka lat temu na Warszawskiej Barborce po odcinku Bemowo zapytany przez jakiegos chyba dziennikarza jak sie jedzie powiedzial cos w stylu ze dobrze tylko przeszkadza mu ten gosc na "prawym" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...