Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

(...)od teraz o misrzostwie nie będzie decydowała liczba zdobytych punktów,ale uwaga,LICZBA WYGRANYCH WYŚCIGÓW. :roll: :roll: :roll:

I tym samym szanse Roberta na mistrzostwo poleciały na łeb... :???:

Jednak walki o pierwsze miejsca mogą być bardziej emocjonujące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno chcialem tu cos napisac, w sumie to myslalem ze juz sie nikt poza mna nie interesuje tematem :mrgreen:

Zmiany w regulaminie... wlasnie przeczytalem i sam nie wiem co o tym myslec :???:

Za to BrawnGP daje rade, to chyba nie zasłona, a nawet jeśli to bardzo udana skoro Kubica i Massa twierdzą ,że to prawdziwa forma BrawnGP - Oj będzie ciekawie :twisted:

 

KERS - jak na razie pełną gotowość mają BMW i Renault, ale wygląda na to ,że KERS nie daje adekwatnych kożyści w stosunku do budżetu jaki zespoły muszą na niego przeznaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mile napisał/a:

(...)od teraz o misrzostwie nie będzie decydowała liczba zdobytych punktów,ale uwaga,LICZBA WYGRANYCH WYŚCIGÓW.

 

I tym samym szanse Roberta na mistrzostwo poleciały na łeb...

 

bardzo mi się nie podoba taka zmiana :!:

Robert chyba rzeczywiście w takim systemie szans na mistrzostwo nie ma :sad:

ciekawe co będzie decydowało o kolejnych miejscach na koniec sezonu i jak będą liczeni konstruktorzy :?:

co na przydład z kierowcą ktory przykładowo zajmie 5 razy 4 miejsce,będzie lepszy niż ten co raz będzie 3 a 5 razy 7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknie też pewien mały szczegół do którego się przyzwyczailiśmy, mianowicie nie będzie już tajemnicą z jaką ilością paliwa kto jechał w kwalifikacjach i z jaką pojecie w wyścigu - dane o wadze bolidów będą dostępne publicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, że jak walczysz o mistrzostwo to lepiej w ogóle nie dojechać (czyli jechać bez limitów i zdrowego rozsądku) niż dojechać na 2gim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamówić przez internet

 

Ja kupowałem bilety przez net i jest to b. wygodne. Polecam.

 

Co do F1 i niedawnej zmiany w przepisach (wczorajszej chyba): Robert musiałby pójść na całość i mieć niemało szczęścia, żeby wykręcić miejsce na najwyższym stopniu podium - mimo (pozornej) zadyszki McLarena nie sądzę, by Robert w swoim BMW był zdolny wygrać najwięcej wyścigów.

 

Może w tym roku Heidfeld pokaże lwi pazur :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najlepiej kupić bilet ? Czy zamówić przez internet czy wysłać kogoś z rodzinki

ja w tamtym roku kupiłem bilety przez internet, wskazałem polski adres do wysyłki. Jednak gdy okazało się że w tym czasie będę już za granicą, zadzwoniłem do dystrybutora biletów i na kilka dni przed planową wysyłką miła pani zmieniła mi adres dostarczenia na zagraniczny.

Żadnych problemów, gładko i szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymywałem się z wyborem platformy ale widzę, że jestem skazany na POLSZMATE :( I to jeszcze w SD... masakra :neutral:

 

Jesli dla samej F1 wybierasz polsat, to wez inna platforme, a F1 obejrzysz z naziemnej :)

 

Jam mam Polszmat z naziemnej cyfrowej DVB-T tak lepszy jakościowo niż z tego ich tunerka...

 

Miałem Polszmate... HD w sumie tam nie istnieje, jedynie szkoda mi kanałów BBC.

Cyfrę + ma ojciec... tuner HD to żenada działa jak w smole, dźwięk czasem znika, no i drożyzna.

Ja mam N i jestem zadowolony :) jak by były jeszcze kanały BBC to by byli bezkonkurencyjni !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Polszmate... HD w sumie tam nie istnieje, jedynie szkoda mi kanałów BBC.

Cyfrę + ma ojciec... tuner HD to żenada działa jak w smole, dźwięk czasem znika, no i drożyzna.

Ja mam N i jestem zadowolony :) jak by były jeszcze kanały BBC to by byli bezkonkurencyjni !

 

Właśnie stoję przed wyborem TV i najbliżej jakoś mi właśnie do N.. choć tych BBC to mi szkoda bardzo :neutral:

 

A żeby nie było OT;

to ja też nie mogę się doczekać nowego sezonu :cool:

Ciekawy jestem jak te przekonstruowane bolidy na slickach będą śmigać, jakie będą różnice w czasach w porównaniu z zeszłym rokiem.

Myślicie, że będą szybsi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak te przekonstruowane bolidy na slickach będą śmigać, jakie będą różnice w czasach w porównaniu z zeszłym rokiem.

Wczoraj Williams wykręcił czas na poziomie samochodu Torro Rosso z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=11254

 

FIA to są dopiero goście,zapewniają tyle rozrywki przed sezonem :mrgreen:

 

W skrócie: FIA chciało wprowadzić zamiany wbrew wcześniej ustalonemu regulaminowi. Czyli prawdopodobnie zostanie stary system punktowania i przyznawania mistorzstowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...