Jump to content

ktoś chętny na latanie po oes-ach magurskiego ?

carfit

Recommended Posts

Właśnie wróciłem z rekonesansu, jest mega :idea: ubity zmrożony śnieg, przyczepność jak na śnieg super, lodu mało, generalnie bajka.

Mam zamiar polatać sobie w piatek lub sobote w nocy , jak ktoś chętny to zapraszam, tylko pamietajcie kuku sobie można łatwo zrobić, bo jeszcze nie ma wysokich band, drzewa i rowy blisko, i dość czesto przelatujące sarenki i jelenie, ale ja to lubie :twisted:

Właśnie wróciłem z rekonesansu, jest mega :idea: ubity zmrożony śnieg, przyczepność jak na śnieg super, lodu mało, generalnie bajka.

Mam zamiar polatać sobie w piatek lub sobote w nocy , jak ktoś chętny to zapraszam, tylko pamietajcie kuku sobie można łatwo zrobić, bo jeszcze nie ma wysokich band, drzewa i rowy blisko, i dość czesto przelatujące sarenki i jelenie, ale ja to lubie :twisted:

biedne zwierzaczki, nie dość, że jedzonka mało pod śniegiem to jeszcze Świrek będzie je straszył subarakiem :twisted::mrgreen::twisted::mrgreen::P

:mrgreen: Ten sam, o ktorym mowiles mi w czwartek. Bronie sie rekami i nogami przed ta pokusa bo jak sie skusze to znowu bede musial robic zderzak.

aaa tam nie bądz Pan mientki :mrgreen:

Carfit - czy możesz przenieść te OS-y bliżej centrum kraju? :roll:

a może Ty byś sie przeprowadził z tej stolycy :twisted:

Ekhm, ze tak zapytam, to gdzie te oesy sa? :wink:

u nas Panie u nas :P:lol: , a konkretnie to oes Hańczowa - Zdynia , prawie 14 km :D

No zwykłych oponach pojedzie ?

Czy raczej tylko te popsute - z drutami na wierzchu czy z gwoździami ?

Ja wczoraj jeździełem na zwykłych, a miejscami latałem po 140 :twisted: , choć szykuje coś specjalnego na weekend :P:twisted:

RS-em?

rs-em to bym sie tam bał 80 jechać :twisted: , oczywiście że forkiem :roll:

u nas Panie u nas , a konkretnie to oes Hańczowa - Zdynia , prawie 14 km

Myslałem że jakiś nielegal po nieprzetartych sciezkach Magurskiego Parku Narodowego.Tam w tym roku noge skreciłem i jakos zle mi sie kojarzy :) Chociaz tereny fajne