Skocz do zawartości

ktoś chętny na latanie po oes-ach magurskiego ?


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z rekonesansu, jest mega :idea: ubity zmrożony śnieg, przyczepność jak na śnieg super, lodu mało, generalnie bajka.

Mam zamiar polatać sobie w piatek lub sobote w nocy , jak ktoś chętny to zapraszam, tylko pamietajcie kuku sobie można łatwo zrobić, bo jeszcze nie ma wysokich band, drzewa i rowy blisko, i dość czesto przelatujące sarenki i jelenie, ale ja to lubie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z rekonesansu, jest mega :idea: ubity zmrożony śnieg, przyczepność jak na śnieg super, lodu mało, generalnie bajka.

Mam zamiar polatać sobie w piatek lub sobote w nocy , jak ktoś chętny to zapraszam, tylko pamietajcie kuku sobie można łatwo zrobić, bo jeszcze nie ma wysokich band, drzewa i rowy blisko, i dość czesto przelatujące sarenki i jelenie, ale ja to lubie :twisted:

 

biedne zwierzaczki, nie dość, że jedzonka mało pod śniegiem to jeszcze Świrek będzie je straszył subarakiem :twisted::mrgreen::twisted::mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: Ten sam, o ktorym mowiles mi w czwartek. Bronie sie rekami i nogami przed ta pokusa bo jak sie skusze to znowu bede musial robic zderzak.

 

 

aaa tam nie bądz Pan mientki :mrgreen:

 

Carfit - czy możesz przenieść te OS-y bliżej centrum kraju? :roll:

 

a może Ty byś sie przeprowadził z tej stolycy :twisted:

 

Ekhm, ze tak zapytam, to gdzie te oesy sa? :wink:

 

u nas Panie u nas :P:lol: , a konkretnie to oes Hańczowa - Zdynia , prawie 14 km :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zwykłych oponach pojedzie ?

Czy raczej tylko te popsute - z drutami na wierzchu czy z gwoździami ?

 

Ja wczoraj jeździełem na zwykłych, a miejscami latałem po 140 :twisted: , choć szykuje coś specjalnego na weekend :P:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas Panie u nas , a konkretnie to oes Hańczowa - Zdynia , prawie 14 km

 

 

Myslałem że jakiś nielegal po nieprzetartych sciezkach Magurskiego Parku Narodowego.Tam w tym roku noge skreciłem i jakos zle mi sie kojarzy :) Chociaz tereny fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...