Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja mam dziś taki problem, że wchodząc do Poczekalni nie znajduję tam ani jednego Pokoju ?? :(

nie powiem Ci bo dzisiaj nie śmigałem i jestem w trakcie wyścigu 4h Miatami :P

 

Pamiętajcie, żeby przy dołączaniu do klubowiczów do online używać nie poczekalni ale wchodzić przez pokój prywatny z profilu osoby, która zakładała pokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiedzieć, kto założył pokój? Dzisiaj starałem się wbić na kogoś... ale dostałem info, że mam nieaktualne informacje i pokoju już brak.

 

Ja jak gralem i założyłem pokój to do wszystkich wysyłałem w wiadomościach zaproszenia ale możemy się umówić że ten kto zakłada pokój niech sobie w opisie w PSN da SIP Trackday albo cos innego żeby wszyscy wiedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiedzieć, kto założył pokój? Dzisiaj starałem się wbić na kogoś... ale dostałem info, że mam nieaktualne informacje i pokoju już brak.

jak wejdziesz w społeczność, zobaczysz nicki znajomych, jesli przy którymkolwiek jest zielona kropka, klikasz na jego nick i sprawdzasz czy przy filiżance świeci się gwiazdka. klikasz na nią i wchodzisz do jego pokoju :-)

to tak w skrócie :-)

 

pozdr.

 

P.S. prośba o wysyłanie zaproszeń do znajomych, chętnie z Wami polatam swoim EFFO :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak jak pisał Fiat126p mając osobę w znajomych patrzcie czy jest online i czy gra w GT. jeżeli tak to wchodźcie w daną osobę w GT i przy filiżance jeżeli pali się jakiś tam znaczek to znaczy że osoba gra przez neta i można się do niej podłączyć bo inaczej nie znajdziecie pokoju z daną osobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się ktoś dzisiaj na ~21? :) Nie miałem czasu na GT5 od ponad tygodnia, nie wzgardzę dobrym wyścigiem :)

 

zaproś mnie do znajomych

 

Krysztal666_PL

 

z dopiskiem SIP to będę miał założony pokój to dołączysz się i polatamy

 

OK, koło 21 wpadnę, bo jeszcze muszę chwilę popracować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a mi gdzieś GT5 zginęło...
oj to nie dobrze... szukaj szukaj bo fajnie dzisiaj z ludvikiem lataliśmy.

może kiedyś więcej osób z forum wpadnie naraz polatać:D

Dobrze było, tylko następnym razem muszę się lepiej przygotować, bo za każdym razem coś było nie tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...