Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

Probowalem wlasnie grac i stwierdzilem ze jednak GT5 jest do kitu - nudne jak flaki z olejem nawet w lidze "extreme" nic sie nie dzieje, kupujesz pierwsze lepsze auto spelniajace wymagane kryteria, pakujesz 100 tys w tuning i wygrywasz z palcem w d**

To zapakuj tylko 10 tyś :P

 

Fajną aktualizację dali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
:D Trzeba się postarać, nieskromnie powiem, że w obrębie naszej forumowej ekipy byłem najszybszy (może to kwestia auta), ale grałem na padzie :mrgreen:

 

Cwaniaczek... :mrgreen: najszybszy bo nikt sie nie ścigał :!: Ja się raz przejechałem zobaczyć o co chodzi.

Następnym razem dawać znać, że rywalizujemy to nie odpuszcze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enzo wykręcone na ponad 800 koni na wyścigowych miękkich i z padem w dłoni da się regularnie zrobić 3:39 na Circuit de La Sarthe (czy jak się to pisze) - po każdym takim przejeździe wpada pół bańki do kieszeni (zawody sezonowe ferrari) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że najszybszy :D na ringu jak Sti 11 lataliśmy byłem i chyba nadal jestem Ja :twisted: .

 

Hercooles król Ringu :mrgreen:

 

Czas 7:41.748 jest aktualny?

 

Możemy wznowić zabawę, odkopałem powtórkę z maja – 7:41.339 ;) Mogę podesłać jak znajdę jakiegoś pen-drive'a albo nagrać na telefon.

 

Swoją drogą, tamto kółko nie było optymalne (co będzie widać na powtórce), da się poniżej 7:40 pojechać, tylko potrzeba kilku treningów, na które wtedy nie miałem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że najszybszy :D na ringu jak Sti 11 lataliśmy byłem i chyba nadal jestem Ja :twisted: .

 

Hercooles król Ringu :mrgreen:

 

Czas 7:41.748 jest aktualny?

 

Tak

 

Możemy wznowić zabawę, odkopałem powtórkę z maja – 7:41.339 ;) Mogę podesłać jak znajdę jakiegoś pen-drive'a albo nagrać na telefon.

 

Swoją drogą, tamto kółko nie było optymalne (co będzie widać na powtórce), da się poniżej 7:40 pojechać, tylko potrzeba kilku treningów, na które wtedy nie miałem czasu.

 

Warunkiem jest tryb próby czasowej Seryjnym STI 11 opony sportowe średnie wszystkie wspomagacze off poza abs który ma być ustawiony na 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że najszybszy :D na ringu jak Sti 11 lataliśmy byłem i chyba nadal jestem Ja :twisted: .

 

Hercooles król Ringu :mrgreen:

 

Czas 7:41.748 jest aktualny?

 

Tak

 

Możemy wznowić zabawę, odkopałem powtórkę z maja – 7:41.339 ;) Mogę podesłać jak znajdę jakiegoś pen-drive'a albo nagrać na telefon.

 

Swoją drogą, tamto kółko nie było optymalne (co będzie widać na powtórce), da się poniżej 7:40 pojechać, tylko potrzeba kilku treningów, na które wtedy nie miałem czasu.

 

Warunkiem jest tryb próby czasowej Seryjnym STI 11 opony sportowe średnie wszystkie wspomagacze off poza abs który ma być ustawiony na 1

 

Dokładnie tak. Przy okazji jeszcze ważne czy jeździ się w GT Life (practice mode), czy w Arcade (nie wiem jak to po polsku dokładnie brzmi, mam angielski interfejs). W pierwszym samochód się dociera i jedzie lepiej niż na Arcade – czasy lekką ręką niższe o 1-2 sekundy (jeździłem 7:39.5). Wrzucę wieczorem nagranie z telefonu, oczywiście z Arcade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że najszybszy :D na ringu jak Sti 11 lataliśmy byłem i chyba nadal jestem Ja :twisted: .

 

Hercooles król Ringu :mrgreen:

 

Czas 7:41.748 jest aktualny?

 

Tak

 

Możemy wznowić zabawę, odkopałem powtórkę z maja – 7:41.339 ;) Mogę podesłać jak znajdę jakiegoś pen-drive'a albo nagrać na telefon.

 

Swoją drogą, tamto kółko nie było optymalne (co będzie widać na powtórce), da się poniżej 7:40 pojechać, tylko potrzeba kilku treningów, na które wtedy nie miałem czasu.

 

Warunkiem jest tryb próby czasowej Seryjnym STI 11 opony sportowe średnie wszystkie wspomagacze off poza abs który ma być ustawiony na 1

 

No i tryb Arcade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecana powtórka –

 

Sorry za dźwięk (obraz też w sumie), ale nie miałem czasu, żeby drugi raz lepiej to nagrać. Czas to 7:41.339, na powtórce brakuje 6 tysięcznych :P Kilka zakrętów nie trafiłem, szczególnie tych przyciętych, więc widać gdzie da się poprawić czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to jest nas już 2. :) Specjalista w GT ze mnie żaden i nawet kiery nie mam. ;/ Ale grę uwielbiam i głównie dla niej PS'a kupiłem. :D Zapowiada się ciekawie. :)

 

Spoko ludvik dam znać wcześniej ci PW ze wszelkimi niezbędnymi do zlokalizowania danymi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pisze na jakieś wirtualne ściganko. Jakby coś to privy.

 

Dzisiaj odpada, bo wiadomo sobota, a dorośli chłopcy mają w ten dzień ciekawsze rozrywki po pracującym tygodniu, ale w tygodniu albo w piątek jak najbardziej. :)

 

Miłego sobotniego wieczoru. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...