Skocz do zawartości

Kalendarz Pirelli 2003


subaru_rallyfan_roman

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to ma być KLUB to proponuję PROFESJONAL KIPER CLUB & ONE KIPERA CORPOREJSZYN. Jeżeli zaś KOŁO, to proponuję KAPEĆ lub DĘTKA.

 

Smiechu, co oznacza twoje logo, ta rozczochrana blon nudystka ?????

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Smiechu, co oznacza twoje logo, ta rozczochrana blon nudystka ?????

 

Siwy

To nie blondyna, ani nie nudystka, tylko zdjęcie maskotki (sam robiłem - zdjęcie nie maskotkę), która poprzez szczery uśmiech ma oddawać to co moje i ze mną związane -czyli Śmiech.

 

Dodam że ilość i jakość włosów z oryginałem są od siebie zdecydowanie różne. Brzuch na szczęście też mam trochę mniejszy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana jakoś bardziej męska się czuję .... jak tylko pomyśle o tym naszym zkołowanym stowarzyszeniu. Dlacego? Pierwsy raz dane jest mi byc członkiem :wink:

Co do płynów orzeźweiających lekko otumaniających to mam pytanko do członka Waldemara. Czy od "...0,7 gatunkowej na członka..." moga byc odstępstwa? Ja z racji na płeć mogę mieć pewne kłopoty a i szczerze powiem że wolałabym inaczej.

 

P.S. Śmiech'u ta twoja laleczka bardziej przypomina laleczkę voo-ddu

Korsarza, tzn nie jego osobiście tylko jego teściowej. a gołyś pozował bo całą kasiure przpuściłeś zapewne na tę blon-maskote?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Brzuchata Blondyna też chyba po jakowymś walnym urlopie, bo:

 

1. Opalona ładnie

2. Olejek chyba jeszcze został bo się bebolek błyszczy

3. Wielkość bebolka też na to wskazuje

 

Joyus detektywus max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOY,

Coś Ty! W ZYCIU, jakie wakacje, na solarce zasnął po siłce. Ale bandzioch mu dopiero zejdzie jak przestanie chlać piwsko i żrec jak jakiś knur norweski. Ryby pewnie, fiskeboler, niezłe świństwo.

Aż mu z tego włosy dęba stają, jak pomyśli żeby to Svenskie sjostromming czy cos w tym guscie ( jedza zgnile sledzie, co trzymaja w specjalnych bekach, smrod wali na kilometr jak z szambiary i one, te Svensony maja wtedy swieto narodowe - to ja nawet rozumiem dlaczego moj Saab sie tak sypie choc prawie nowy, pewnie im sie odbijalo rybka jak go skladali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Brzuchata Blondyna też chyba po jakowymś walnym urlopie, bo:

 

1. Opalona ładnie

2. Olejek chyba jeszcze został bo się bebolek błyszczy

3. Wielkość bebolka też na to wskazuje

 

Joyus detektywus max.

 

Joyus dobrze zauważył - taki bebolek to sie nazywa powakacyjny mięsień piwny, opalenizna sie zrobila od rozlewania pivka podczas stawiania kufla na zapadniętej klacie, a pianka robiła za olejek. Już wcześniej zauważone przez Was podobieństwo do kobiety sugeruje brak jajek, zużytych na tapirowanie sterczących kudłów na głowie uśmiechniętego stwora. Ponieważ wspomniane jajka nie były uprzednio dobrze wytrzepane - to się trochę na główce rozjaśniło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laleczka Śmiech'a do kalendarza Pirelli '04!!!

 

Udzielam pozwolenia na występ mojego Kańkala, bo tak się on nazywa razem z Panną Moniqą w nadchodzącej edycji kalendarza Pirelli '04, ale pod jednym warunkiem: zdjęcia mają być wykonane przy samochodziku z logiem Subaru (może mieć oponki Pirelli) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powaznie to moznaby zrobic kalendarz Forum SIP z ciekawymi fotkami Forumowiczek :twisted: i Forumowiczow - oczywiscie w klimatach Subaru.... moze przy kolejnym spotkaniu Forumowiczow moznaby zrobic sesje przy pojazdach. Co wy na to ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powaznie to moznaby zrobic kalendarz Forum SIP z ciekawymi fotkami Forumowiczek :twisted: i Forumowiczow - oczywiscie w klimatach Subaru.... moze przy kolejnym spotkaniu Forumowiczow moznaby zrobic sesje przy pojazdach. Co wy na to ? :wink:

 

hce taki, na ścianę :!: ... a kiedy i gdzie owo spotkanie miałoby się odbyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może z powodu wakacji jakoś tak mizernie. Pumex coś wspominał o Srebrnej Górze w 2-giej połowie września ...

ale Flipper napisał: przy "kolejnym" spotkaniu?!? to już kiedyś takowe było ? a może macie fotki albo co? chętnie bym zerknął, poczytał jak było ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już rzucano wielokrotnie ale nikt jakoś się nie może zebrać i ludu zmobilizować :-(

 

Nieprawda !!! sam widziałem ( w Stania wojennym ) jak lud zmobilizowany wielokrotnie rzucał kostką brukową w radiowóz.

 

wnisek : niech ktoś rzuci kostką.........brukową

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobilizacja to rzecz ciezka, ale jezeli bedziemy mieli przywodcow jak np. mister Siwy :wink: to bedziemy mieli ladne zdjecia ....tyle, ze nie z Subaru, ale teraz zdaje sie Oplami z takimi bialymi paskami po boku :?

 

Tak czy inaczej - to tylko propozycja...pomysl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może z powodu wakacji jakoś tak mizernie. Pumex coś wspominał o Srebrnej Górze w 2-giej połowie września ...

ale Flipper napisał: przy "kolejnym" spotkaniu?!? to już kiedyś takowe było ? a może macie fotki albo co? chętnie bym zerknął, poczytał jak było ...

 

:? hmm, nikt mi nie odpisał na moje wywody :?: :!: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam wsjo ryba, będzie zlot, to się zlecę, będzie zjazd to się ......zjadę. Wolałbym się jednak spotkać. Byle kiedy byle jak byle by to było dzisiaj i żeby zimne drinki były, jakaś kawusia, jakieś panienki, jakaś dobra muzyczka i nawet może być jakieś Subaru, które będzie stało na brzegu basenu w którym forumowicze będą się konsolidować. PODZIEMIE forum SIP, chwilowo przemianujemy na PODWODZIE. Z powodu wieku i krótkiego oddechu proponuję WALNE ZEBRANIE PODWODZIA na głębokości 15 cm ( będzie bliżej do tacki z drinkami )

 

Siwus aqarius

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...