Skocz do zawartości

rangi


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

..Matka chyba ma stałą range..ja też bym chciała 8)

 

Te range to ja se wlasno krwio wywalczylam ( znaczy .... z to krwio... to bym ze sobo polemizowala )

 

Insza inszos ze baby powinny miec swoje rangi, bo jak widze Moniqa USER to mie sie z tranzwestytom kojarzy abo hemafrodytom ( to taka baba z wackiem ). Niek jej bedzie suBUFORZYCA, abo jakos równie poetycko. Nawt zem sie zastanawial nad..... pFHIczka.

 

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq..szedłeś dobrym tropem z tą Subarelle..

 

Ha! Wiedziałem! 8)

 

ale żeby znów tak zbłądzić

 

Dyć nie miałem takiej intencji! Chodziło mi o pokazanie, że moja pierwsza propozycja nie była taka straszna, jak się ją zestawi w parze z propozycją mamusi... :roll:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da zrobić. Zależy to od wolnego czasu Flippera i siły argumentów wobec niego użytych. Ja też mam zdaje się stałą range ;-)

 

Niestety rozróżnianie płci hcyba nie jest w PHPBB zaimplementowane póki co, może jakaś nowsza wersja.... Niestety język angielski nie ma (w zasadzie) rodzajów gramatycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dyć nie miałem takiej intencji! Chodziło mi o pokazanie, że moja pierwsza propozycja nie była taka straszna, jak się ją zestawi w parze z propozycją mamusi... :roll:

:wink:

Ty mi się tu Wąsk..Przemek nie tłumacz..radze zaciągnąć ręczny, kontra i wracamy na właściwy tor 8) żeby mi to było ostatni raz :wink:

 

Popieram pomysł OGSa..może być fajnie..nawet mam pomysł na rangi dla paru osób :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...