Skocz do zawartości

rangi


Moniqa

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam takie pytanie do wszechmocnej, wszechwiedzącej i najfantastyczniejszej Moderatorni na świecie:

po pierwsze primo...kiedy zmieniają sie rangi

po drugie primo..czy można zostać przy randze na stałe..bez znaczenia na ilość wygenerowanych bzdetów na forum

i po trzecie primo..ultimo..dlaczego rangi sa ...męskie..np ja mam JEGO FORUMOWATOŚĆ..znaczy sie jego..czyli czyja?

 

 

 

 

 

wiem czepiam sie..ale dziś ekspress do kawy powiedział stanowcze nie..i to dlatego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze primo...kiedy zmieniają sie rangi

 

ja mMORDEratornia nie jestem, ale się znam 8).

 

Rangi zmieniają się tak 0-50-500-1000-1500-2000 (+1) postów

 

po drugie primo..czy można zostać przy randze na stałe..bez znaczenia na ilość wygenerowanych bzdetów na forum

 

Chyba nie, bo komputery są 'gupie' i nie przewidują takich udogodnień :roll:

 

i po trzecie primo..ultimo..dlaczego rangi sa ...męskie..np ja mam JEGO FORUMOWATOŚĆ..znaczy sie jego..czyli czyja?

 

Nabij jeszcze 72, będziesz "Forumus Maximus" i problem sam się rozwiąże - wyrwiesz się od NIEGO, kimkolwiek on jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..Gal..wszystkie jakieś takie..albo zimne..albo laluniwate ..knuj dalej :mrgreen:

 

 

 

 

kawa "wróciła"..ktoś chce??

 

Subaroholiczka może i laluniowata ale Charcica Subaru (Subarcica) i Caryca Subaru (Subaryca) to już raczej nie i zimne też nie przynajmniej jedna całkiem gorąca caryca mi się w pamięci telepie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaroholiczka może i laluniowata ale Charcica Subaru (Subarcica) i Caryca Subaru (Subaryca) to już raczej nie i zimne też nie przynajmniej jedna całkiem gorąca caryca mi się w pamięci telepie...

kurcze..Gal..Ty to potrafisz przekonywać.. 8) Charta miałam..boska psina..więc teroretycznie ciąg myślowy pasi..Caryca..hmm..mam we krwi oktany..ale niebieska to ona nie jest..ale gorąca tak.

 

Michał..UPSem, mailem czy jak Ci tą kawe dostarczyć..tylko mocna..dolce900 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...