Skocz do zawartości

wanna z hydromasażem - czy warto?


kubanow

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, przymar napisał(a):

Sezonowo czy cały rok? Bo są też rozkładane Intexa czy Bestway. Patrząc na ceny to wcale nie są zabawki. A nieużywana mniej zaboli finansowo i wizualnie.

 

Dobre pytanie … jak często … 

wanna miałaby stać na działce przy domku letniskowym, z którego korzystamy bardziej weekendowo w okresie od wiosny do jesieni…. bez takich atrakcji jak ciepłe jacuzzi, jeszcze nie braliśmy go pod uwagę zimą ;) 
Dmuchane, rozkładane kuszą ceną, ale jakoś mam wrażenie, że są one zbyt małe i płytkie, a hydromasaż w nich to bardziej bąbelki niż skuteczny strumień. Wolałbym chyba jednak sztywną skorupę z pozycję leżącą, gdzie można wygodnie oprzeć głowę, itd.

 

 

54 minuty temu, radekk napisał(a):

i myślisz że jak zrobisz jej wannę to przestanie Cię męczyć?<_<

Wszystko zależy od tego jak skuteczny i konkurencyjny będzie ten hydromasaż, szczególnie szyi i pleców ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2010 o 13:30, kubanow napisał(a):

jak w temacie

małżonka mnie męczy o wannę z hydromasażem

niestety do takiej wanny trzeba dołożyć minimum 3 tysie

i teraz pytanko czy warto?

 

.

 

 

Edytowane przez Daroot
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Blixten napisał(a):

 

Też mam małżonkę i moja też mnie zaczęła męczyć o to samo ... ;) 

Zadanie przyjąłem do wykonania, ale na razie wiem tylko jak powiększyć taras i znam lokalizację przyszłej wanny, ale o samych wannach jacuzzi mam już blade pojęcie. 

Czy ktoś może podzielić się doświadczeniem, uwagami, na co zwrócić uwagę; konstrukcja, materiały, instalacje, technologie, producenci ... ?   

Ktoś, coś ? ;) 

 

Pytanie jaki to masaż. Może być powietrzny, wodny, lub wodno powietrzny. Dysze również stałe lub ruchome. Otworki w podłodze tylko do powietrznego. 

 

Głośny, chlapiący, by miał sens musi mieć regulację mocy (a nie tylko on-off). Trzeba często używać, oraz sypać chemię - bo w kanałach i rurach potrafi zalegać i psuć się woda , siedlisko bakterii.

 

Z plusów - dołożyć oświetlenie led w wannie, jakąś kaskadę przy baterii, wieczorkiem z żoną umościć się w wannie (wymiar ważny, 150x100 mieści dwie osoby spokojnie), zgasić światło, może świeczki, ledy w wannie, delikatny hydromasaż, jakieś wino - można wieczór zaczynać :)

 

W jakiego producenta celujesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żywot wanny z hydromasażem u mnie przedstawiał się, a właściwie przedstawia tak:

1. początek, kawaler, fajnie

2. małżeństwo, od fajnie do zajmuje za dużo miejsca

3. dziecko, ciężko i ryzykownie kąpać 0 - 3 lata 

4. spotkania w wannie z koleżankami, uwaga, takie 3-9 lat

5. rozwód, po co mi to, wolę prysznic

6. patrz pkt 1

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Durbos napisał(a):

Żywot wanny z hydromasażem u mnie przedstawiał się, a właściwie przedstawia tak:

1. początek, kawaler, fajnie

2. małżeństwo, od fajnie do zajmuje za dużo miejsca

3. dziecko, ciężko i ryzykownie kąpać 0 - 3 lata 

4. spotkania w wannie z koleżankami, uwaga, takie 3-9 lat

5. rozwód, po co mi to, wolę prysznic

6. patrz pkt 1

nie przechodź ponownie do pkt 2!!:biglol:

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Daroot napisał(a):

W jakiego producenta celujesz? 

 

Instynktownie zacząłem szukać od skandynawskich i trafiłem na coś takiego od szwedzkiego VISKAN SPA.: 

 

Beztytuu.thumb.jpg.e2d9661e44684f4079ac4a5062469729.jpg

 

Model mający praktycznie wszystko, łącznie z masażem szyi, barków... 

Cena, nawet po super rabacie, powala, więc rozglądam się dalej. .. ale już czuję, że to będzie mega droga impreza ... :facepalm:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej chodzić na masaże manualne regularnie?

 

Ja chodzę regularnie do mojego ulubionego masażysty, bo uważam, że kobiety nie umieją dobrze masować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.01.2024 o 15:07, przymar napisał(a):

Sezonowo czy cały rok? Bo są też rozkładane Intexa czy Bestway. Patrząc na ceny to wcale nie są zabawki. A nieużywana mniej zaboli finansowo i wizualnie.

 

Popatrzyliśmy na ceny, ponegocjowaliśmy i stwierdziliśmy, że na tyle razy ile zdołamy skorzystać w roku z jacuzzi na działce, nie będziemy jednak wydawali dziesiątek tysięcy złotych. 

Zamiast tego, na start, będzie dmuchany Intex, a "zaoszczędzone" pieniądze będą wydane w tym roku na wakacje w Toskanii :yahoo:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...