Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Robertbielany

No to 8 odcinków za nami i zaczynają się finały :)

Pierwsy odcinek finałowy będzie realizowany we Wrocławiu na potężnej maszynie. Ekipa specjalnie do naszego programu ściągnęła nie byle wozik ... Proponuje oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj oglądałem ostatni odcinek, w sumie ciekawy, natomiast ogarął mnie wstyd jak zobaczyłem co pokazał gościu w Evo X :roll: Czy ten koleś w innych próbach też jechał tak strasznie słabo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj oglądałem ostatni odcinek, w sumie ciekawy, natomiast ogarął mnie wstyd jak zobaczyłem co pokazał gościu w Evo X :roll: Czy ten koleś w innych próbach też jechał tak strasznie słabo ?

Paweł to samo pomyslałem :mrgreen:

Inna sprawa że to był chyba automat ale ręcznego nawet nie dotknął :roll:

Ja jestem mocno zawiedziony tym programem. Nie wiem czym sie kierują przy wyborze niektórych ludzi do dalszego etapu.

Program jest jakis taki "bezjajowy" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EVAN, ja też póki co oceniam ten program w samych negatywach, ale teraz myslę się rozkręci - z tego co chłopaki mówili nie będą już jeździć swoimi gratami tylko będa mieli podstawiane identyczne samochody więc wyjdzie kto jedzie lepiej, kręci lepsze czasy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie :idea: , runda finałowa zdecydowanie lepsza i ciekawsza :idea:

Mam nadzieje ze nastepne programy bede jeszcze lepsze , bo i niezłe niespodzianki beda :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpadła Kasia ;)

 

Odcinków było juz 6 a ten był 7'dmy Panowie ;)

 

Gosc w Evo nie zachwycił bo to nie był jego samochód. Pożyczył bo swój rozbił czy jakoś tak... ;)

 

Odcinek dużo ciekawszy od tych z eliminacji ;)carlos-wrx, myślę ze rola prezentera już na Ciebie czeka, bo jako jedyny chyba miałeś zero stresu przed kamera ;) Ja natomiast bylem przerażony jak trzynastolatek który ma poprosić dziewczynę do tańca na dyskotece szkolnej ;) Mój głos też mnie zdziwił ;) Ale w sumie fajnie wyszło a i dwa flugi, na początek i koniec przejazdu, poleciały ;) Dobrze że nie było Doroty bo skróciliby Nas o dobre 5 minut na jej przejazd (żarcik) ;) No i w końcu pokazali Janusza ;) Aha i końcówkę po reklamach tak bez sensu zrobili... 2 minuty i koniec programu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek dużo ciekawszy od tych z eliminacji ;) carlos-wrx, myślę ze rola prezentera już na Ciebie czeka, bo jako jedyny chyba miałeś zero stresu przed kamera ;) Ja natomiast bylem przerażony jak trzynastolatek który ma poprosić dziewczynę do tańca na dyskotece szkolnej ;) Mój głos też mnie zdziwił ;) Ale w sumie fajnie wyszło a i dwa flugi, na początek i koniec przejazdu, poleciały ;) Dobrze że nie było Doroty bo skróciliby Nas o dobre 5 minut na jej przejazd (żarcik) ;) No i w końcu pokazali Janusza ;) Aha i końcówkę po reklamach tak bez sensu zrobili... 2 minuty i koniec programu :P

 

 

mi też bardziej podobało sie to co stworzyli teraz, aniżeli z eliminacji, miało to już jako tako rece i nogi, wiadomo było kto i za co odpada...

 

 

co do kamery, to starałem się aby nie było ".....eeeeee no ten tego, yyyyy no no ten własnie eee ten..... co to ja miałem wlaściwie... aaaaaa nooo...." :lol:

 

przynajmniej nie zmontowali tego, że ponownie stoję w ciszy i szczerzę się jak głupi do sera :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

należy nadmienić że wywiad był dla większości z Nas obciążony męką dnia wczorajszego ;) droga na Tor Rakietowa ostatniego rzędu w busie - bezcenna ;)

 

powtórka dzisiaj o 14:30 i 22:30... Oraz wiele innych powtórek w tygodniu- polecam www.tvnturbo.pl tam jest program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...