Skocz do zawartości

Przekładka


paul_78

Rekomendowane odpowiedzi

Rejestracja to pół biedy, tylko jak tym jeździć :roll:

Normalnie :wink: tak jak kazdym innym autem :P a tak na powaznie to mozna sobie kamerke zamontowac w lewe lusterko i jakis LCD wyswietlacz z radiem i powinno wystarczyc jezeli chodzi Ci o w miare bezpieczne wyprzedzanie tylko 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś wpadł na absurdalny pomysł sprowadzenia czegoś takiego http://www.pistonheads.com/sales/2049397.htm to jakie mniej więcej byłyby koszty dostosowania go do normalnego ruchu? I czy poza kosztami są jakieś argumenty przeciwko takiemu autku?
dawca plus jakieś 4-5 tysi zł na przekładkę. Argumenty przeciw? Częste odwiedzanie stacji benzynowych... :mrgreen:

Strasznie mu się błyszczy ta czarna konsola centralna, jak psu j..., moja zupełnia matowa jest... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam poprzednika przełorzonego i jezdzi sie bardzo przyjemnie i bardzo szybko :twisted::twisted::twisted:

 

U mnie robil to marek z dzierzoniowa i trwalo kilka miesiecy i skonczylo sie na kupnie drogiego forka i przełorzenie wszystkiego do nowej ramy, wszystkie blachy napędy wnętrze (został układ kieroniczy i konsola środkowa)

Wiecej info moze udzielic ci Premo bo to on robil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...