Skocz do zawartości

Spojler w Imprezce


mc_dave89

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet spojler kupiony w SIPie do WRXa nie jest taki sam jak w STI choć z daleka niemal identyczny, to jednak przy bliższych oględzinach wychodzi kilka różnic.

 

Jest jeszcze dość oryginalny w wyglądzie spojler Prodrivu dostępny w SIPie za "chore" pieniądze.

 

mc_dave89, nie odpowiedziałeś na pytanie. Dlaczego mógłby być problem z montażem spojlera w WRXe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, dlaczego nie chce ? Żeby się nie wyróżniać, czy tył lepiej chodzi ?

Łatwiej zamienić klapę niż 14 dziur po śrubach łatać, tylko co ze znaczkiem STI ? Coś mi się obiło o uszy, że w Polsce też nie wszyscy właściciele STI chcą lotkę i się jej pozbywają.

 

W STI spojler jest chyba inaczej montowany niż w WRXie. W Polsce w WRXie uszczelnia się silikonem czy czymś podobnym i spojler nie przylega tak ładnie jak w STI. Tam pewnie jakaś guma jest (strzelam) ? My jeszcze musieliśmy się upominać o mocniejsze sprężyny do klapy, a tak w ogóle to mamy już drugi spojler…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, fakt dziwi mnie to..., Ale może to ludzie którzy nie koniecznie chcą sie ®żucać w oczy... A WRX jest częściej kupowany dla latorośli przez kasiastych rodziców a Ci młodzi gniewni chcą spoiler i już... Więc zamiana mile widziana...

 

Nie wiem... Tak tylko kombinuję... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można do WRXa zamontowac ten spojler z WRX STI :?: Bo widziałem raz Imprezke ze spojlerem WRX STI a z tyłu pisało WRX. Z tego co jeszcze pamiętam to na grilu niemiała napisu STI. Więc jak to jest z tymi spojlerami w Imprezkach :?:

 

Jak dobrze napisales STi to WRX STi ... wiec taka inna/specjalna - w tym przypadku - lepsza wersja WRXa... ale generalnie to ten sam samochod, wiec buda (tj. bagaznik) ta sama. Nie ma problemu z przekladka spoilera... Pojawia sie kwestia sprezyn klapy bagaznika - powinno sie zmienic na mocniejsze (wlasnie z STiaja) - ale wtedy klape trzeba dociskac - tak jak i seryjna bez spojlera. Ja wybralem opcje ze zwyklymi sprezynami i dociskac nie musze - jedynie trzeba uwazac zeby ze zbyt wysoka nie spuszczac klapy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ameryce to sie robi tak ze zamienia sie cala klape ze spoilerem. Pewnie was to zdziwi, ale wielu wlascicieli STI nie chce spoilera. Czesto mozna znalezc ogloszenia o poszukiwaniu osob do takiej zamiany.

 

Gdyby na naszym rynku tez bylo do wyboru kilkanascie modeli spojlerow to tez by ludzie wymieniali na puste klapy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet spojler kupiony w SIPie do WRXa nie jest taki sam jak w STI choć z daleka niemal identyczny, to jednak przy bliższych oględzinach wychodzi kilka różnic.

 

Jest jeszcze dość oryginalny w wyglądzie spojler Prodrivu dostępny w SIPie za "chore" pieniądze.

 

mc_dave89, nie odpowiedziałeś na pytanie. Dlaczego mógłby być problem z montażem spojlera w WRXe ?

 

No właśnie się pytam bo niewiem czy byłby problem z montażem, a jestem ciekaw... :|

 

ComeToDaddy - to logo na drzwiach Imprezki w moim podpisie to logo zespołu (Scooter) którego jestem fanem. Jak ci sie niepodoba to logo to sie niepatrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie lubi kobiecych piersi to faktycznie okropne :wink:

heheh, dobrze powiedziane :)

A tak w ogole to nie wiedzialem, ze jak ma sie spojler od STI w WRX to trzeba jeszcze sprezyny od klapy wymienic :shock: A jak sie tego nie zrobi to w czym to bedzie przeszkadzalo??? Rozumiem, ze chyba tylko przy zamknieciu bagaznika z wiekszej wysokosci, mam racje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...