Skocz do zawartości

CO WAS OBJECHAŁO I BYLIŚCIE ZDZIWIENI?


pawel.xxx1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie regularnie objeżdżają podczas podróży po DK16 w kierunku Olsztyna, jakieś pedały służbówkami i tzw.plecakami (kangury, kuriery, komba).

Dzieje się to według jednego schematu: jadę w kolumnie kilkunastu samochodów, po częsci tirów, po części dostawczych, po częsci osobowych, które podróżują w kilkumetrowych(!) odstępach, tak 90-100kmh, bo na szesnastce roi się od krokodyli, policyjnych meganek, stoją stacjonarne i przenośne radary, słowem - nie da się i nie powinno za mocno przeginać z prędkością.

Żeby to wszystko wyprzedzić na raz, trzebaby było mieć prawdziwe F16....

Ale zawsze są szybsi - tacy, co mimo podobnej kolumny jadącej z przeciwka - zauważyli, że te 5m ostępu do ciężarówki jadącej przedemną, zostawiłem AKURAT DLA NICH....bo kangur ma tylko 4m.....to się powinien zmieścić....

i na pewno ja jadę tak sobie, rekreacyjnie, nigdzie sie nie spieszę, bo przecież nie wyprzedzam... :twisted: a on - musi być zaraz, natychmiast, na miejscu, bo przecież wiezie strategiczny ładunek - pięć paczek pieluch albo dziesięć proszku do prania, i jak nie dojedzie na czas i nie dowiezie ich do sklepu - będzie ogólnonarodowy kryzys ekonomiczny.... :twisted:

To, że ryzykują własnym życiem i zdrowiem - kij im, debilom, w oko, ale dlaczego wszyscy muszą, żeby nie zginąć -odpuszczać, zjeżdżać, ustępować, bo jakiś daun się śpieszy?

I tak na wlocie do miasta stoi na światłach na sąsiednim pasie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie regularnie objeżdżają podczas podróży po DK16 w kierunku Olsztyna, jakieś pedały służbówkami i tzw.plecakami (kangury, kuriery, komba).

Dzieje się to według jednego schematu: jadę w kolumnie kilkunastu samochodów, po częsci tirów, po części dostawczych, po częsci osobowych, które podróżują w kilkumetrowych(!) odstępach, tak 90-100kmh, bo na szesnastce roi się od krokodyli, policyjnych meganek, stoją stacjonarne i przenośne radary, słowem - nie da się i nie powinno za mocno przeginać z prędkością.

Żeby to wszystko wyprzedzić na raz, trzebaby było mieć prawdziwe F16....

Ale zawsze są szybsi - tacy, co mimo podobnej kolumny jadącej z przeciwka - zauważyli, że te 5m ostępu do ciężarówki jadącej przedemną, zostawiłem AKURAT DLA NICH....bo kangur ma tylko 4m.....to się powinien zmieścić....

i na pewno ja jadę tak sobie, rekreacyjnie, nigdzie sie nie spieszę, bo przecież nie wyprzedzam... :twisted: a on - musi być zaraz, natychmiast, na miejscu, bo przecież wiezie strategiczny ładunek - pięć paczek pieluch albo dziesięć proszku do prania, i jak nie dojedzie na czas i nie dowiezie ich do sklepu - będzie ogólnonarodowy kryzys ekonomiczny.... :twisted:

To, że ryzykują własnym życiem i zdrowiem - kij im, debilom, w oko, ale dlaczego wszyscy muszą, żeby nie zginąć -odpuszczać, zjeżdżać, ustępować, bo jakiś daun się śpieszy?

I tak na wlocie do miasta stoi na światłach na sąsiednim pasie... :mrgreen:

Baaardzo typowe, spotykane pod każdą szerokością geograficzną w tym kraju. Dorzuciłbym jeszcze kierowców sprinterów (w sensie dostawczych merców :wink: ), którzy przecież mają tak zajebiste fury, że normalnie z drogi śledzie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emotorsport bardzo mądry post, którego brakowało w dotychczasowej dyskusji. Niestety, zdarza się, że taki nieodpowiedzialny cwaniaczek ryzykuje narażając innych - ot choćby i ostatnio - zaraz za szczytem na wprost mnie pojawił się samochód!!! Że nie wspomnę o tych, którzy próbuja wyprzedzać kolumnę aut i "w ostatniej chwili" znajdują się tuż przed twoją maską...bo przecież musieli uciec w prawo. Grrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debile są wszędzie, ale najbardziej widać ich na drodze, a o daj brak rozumu plus np. mgła pokazał nam ostani tragiczny wypadek busa z 18-toma osobami na pokładzie....też się chyba jego kierowca bardzo spieszył....może jakieś obowiązkowe badanie psychotechniczne dla wszystkich kierowców, nie tylko zawodowych i sportowych, by nam wyeliminowało chocby kiku takich oszołomów...zawsze będzie odrobine bezpieczniej... :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorów jest chyba z 15, a brzoskwinia to owoc!...

 

Ja słyszałem, że jeżeli facet potrafi wymienić więcej niż 7, to gej.

 

 

:mrgreen:

:oops: no i się wydało, ale nie będziecie mnie zaczepiać!

 

-- 14 paź 2010, o 10:51 --

 

tynek, walcze z panewką,najpierw mój motor,póżniej drugi kupiony też zapukał :shock:

 

Nieszczęścia chodzą parami.. Pechowca będziesz remontował!?

 

-- 14 paź 2010, o 11:07 --

 

Debile są wszędzie

W maju jechałem do 3miasta z wawy A1 czy inna płatną ekspresówką. W drodze powrotnej gdy się skończyła koło Grudziądza spokojnie turlałem się swoim tempem, nie znam trasy, zawsze korzystam z 7, nie chce mi się wyprzedzać i inne zalety :mrgreen:

W końcu dopadło mnie A4 1.9dyszel z antenką, więc jadę za nim bo warto mieć CB chociaż w aucie poprzedzającym. Jechał trochę szybciej niż zamierzałem, ale nie nerwowo, więc trzymałem się go -w odstępie umożliwiającym hamowanie. Gdy zrozumiałem że on się ściga, było już za późno... wyprzedził na zakręcie w lewo kolumnę kilku aut, jego fart że nic się nie stało.

Od tamtej pory jechałem tylko do Lublina jakoś w sierpniu. Przez 4h podróży zatrzymałem się 5 razy na stacji i wyprzedzałem tylko tiry i to dopiero gdy trafiłem im na zad. Tylko dwa razy wyjechałem subaru w trasę. Efekt/naukę poprawnego kierowania zacząłem zbierać bardzo późno bo 5 lat od otrzymania prawa jazdy -dopiero w Subaru.

Pozdrawiam

 

-- 14 paź 2010, o 11:31 --

 

dla tych co muszą zdawać egzamin na prawko:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

0:27 z wątku żeby rozluznic atmosfere :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód to jednak wbrew pozorom trudne w prowadzeniu i skomplikowane 1,5t stali, które można rozpędzić do 200km/h lub więcej, dlatego nie każdy może z niego korzystać.

A czy Ty wiesz jak trudny w prowadzeniu jest dom :?: Nie dość, że waży wielokrotnie więcej, nieustannie pędzi z prędkością przekraczającą 1500 km/h to na dodatek każdy może z niego korzystać :roll: Skandal :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...