Skocz do zawartości

Kupujemy opony zimowe - 2010


plasma555

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

W zeszlym roku kupilem najtanszy na allegro komplet 205/55/16 firmy TARGUM z bieznikiem (chyba) NOKIAN do ~200 KM rwd...cena? 504zl z przesylka...

przy wywazaniu musieli wrzucic sporo odwaznikow, ale wyszly na zero i podczas jazdy nie bylo nic czuc...ogolnie rzecz biorac nie mozna oczekiwac cudow za ta cene...halas w normie, na suchym piszczy i przyczepnosc ucieka troche szybciej niz na slabszej letniej oponie...

Deszcz - jak wyzej, wode odprowadza ;)

Snieg - moze ja nie jezdzilem na dobrej zimowce, ale ta na sniegu dziala, duzo bieznika = musi dzialac

 

Jedyny mankament to ciagla mysl ze masz zalozone nalewki, latalem po autostradach i to nie dawalo mi spokoju...

Dwie sztuki z tylnej osi musze wymienic...i nie beda to nalewki..

 

Kupilem tez dwie sztuki dla matuli, 175/65/14 bieznik w jodelke, 85 zl za szt. :) po pierwszym sniegu przyleciala do mnie i powiedziala ze pierwszy raz ma tak dobre opony ;)

540 PLN za komplet opon do ponad 200 konnego auta? Hm... Gratuluję.

Dla matki opony za 85 pln/szt.? Duży spadek czeka na Ciebie?

:wacko:

 

 

Przepraszam, ale z całym szacunkiem, nigdy nie pojmę podobnego podejścia. To tak jak z motocyklami, ludzie kupują sprzęty za worki pieniędzy, które latają po ponad 200 km/h i później idą do sklepu z akcesoriami typu "plastikowy karbon" i kupują kask za 200 pln, uważając, że przecież ok. Kask, to kask. Opona, to opona. Jak w magazynie - na sztukę się zgadza.

rozbawiles mnie ;)

Zakup byl "eksperymentem" bo podobnie jak kolega niebiesk708 pytalem o opinie i nikt nie potrafil przedstawic rzeczowych argumentow na niekorzysc....

moglem kupic markuma, badz produkt firmy profil, ale to tez nalewka...

Chyba kazda firma przed wypuszczeniem opon na rynek, robi testy jakosciowe ze wzgledu na bezpieczenstwo uzytkownikow?

 

Tak wiec po paru kilometrach mam swoja opinie na ten temat, i teraz kiedy ktos mi mowi ze nalewki to smietnik, albo, ze smierc czycha na mnie za zakretem, usmiecham sie bo wciaz zyje, tak jak i wiele innych ludzi jezdzacych w zime na letnich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...