Skocz do zawartości

Krzyż sprzed Pałacu


bakupno

Dobrze że nie ma juz Krzyża?  

114 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam pytanie związane jednak z tematem .

Czy JP II ma pomnik na Krakowskim przedmieściu ?

Czy JP II ma swój grób na Wawelu ?

Czy Piłsudski ma pomnik na Krakowskim ?

Ja naprawdę tam dawno nie byłem i pytam serio bo mogli w ciągu tych 15 lat postawić a ja o tym nie słyszałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Jabar... co ma podwyzka VAT do ksiezy? Jak ksiadz kupuje kondomy to juz placi.

 

Ja sie nie bawie w gdybanie a gdyby kto inny wygral. WYGRALI. Maja prezydenta i premiera z jednej partii. Maja mozliwosc przepchniecia wszelkich ustaw. Sytuacja gospodarcza jest fatalna (gdyby Panstwo bylo obywatelem, to juz komornik by wiercil dziure w zamku). I co robia? NIC. Nie dywaguje czy PIS by cos zrobil, albo skad sie wzial ten bajzel. Mowie tylko ze teraz za to odpowidaja i zasranym obowiazkiem jest posprzatac. Nie robia tego i jak sadze nie zrobia. Skonczymy jak Grecja. http://www.zegardlugu.pl/

 

Mowisz "A ze Vat wzrosnie? trudno - niech wzrosnie nawet i o 5% - ale niech zaczna placic wszyscy". To troche jak: ja nie mam krowy to niech sasiadowi krowa zdechnie. To tak samo jak gadanie o KRUS ze to nie uczciwie i ze nalezy wrzucic rolnikow do ZUS. A niby dlaczego? A zeby wszyscy mieli tak samo. Dobra, zgoda, to ja wnioskuje zeby wszyscy znalezli sie w KRUS. To jest dobry przyklad, bo po pierwsze pokazyje zawistne myslenie, a po drugie... KRUS jest duzo rentowniejszy niz ZUS.

 

Chcesz zeby wszyscy rowno placili, to zaraz nam przypierdziela jakis podatek solidarnosciowy. Wszystkim. Bedzie git? No a ze zaplacimy z tego nieubezpieczonym rolnikom... Zaraz wszyscy zaplacimy 1% opiekunczego na niedoleznych starcow. Sorry, jesli mam sie kims opiekowac, to swoimi rodzicami. Serdecznie w dupie mam sasiadke pietro wyzej.

 

Oglaszali niedawno ze okroja administracje o 10%. Sek w tym, ze zapowiedzieli ze nie dotknie to takich-a-siakich instytucji co same sobie ustalaja budzet, nie dotknie ministerstw, nie dotknie dyrektorow, ksiegowych itd. itp. I juz podobno ministerstwo zostalo zalane wnioskami z wszelkich instytucji, ktore zadaja gwarancji zatrudnienia. I dostana je. I znow gowno z odchudzania wyjdzie. Tak jak ze wstrzymanymi podwyzkami w budzetowce, gdzie nauczyciele jednak dostana (premier obiecal ze nie wyobraza sobie inaczej). Tak jak z podniesiona kilka dni temu pensja minimalna. Tak jak z przeciagana reforma emerytalna. Tak jak z wylaczeniem ze specjalnych emerytur dopiero tych mundurowych, ktorzy podejma prace juz po podpisaniu nowelizacji. Czyli przyniesie to oszczednosci dopiero za kilkadziesiat lat. Ale prawo nie moze krzywdzic, przeciez ktos mogl podjac decyzje o zostaniu mundurowym kierujac sie wlasnie wczesniejsza emerytura. Nie mozna go rozczarowac. Itd. itd. itd.

 

Sorry, sa sukcesy. Kontrolerzy skarbowi sa juz uzbrojeni. Kajdanki, palki, siatki obezwladniajace i bron ostra. Dzika Azja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie związane jednak z tematem .

Czy JP II ma pomnik na Krakowskim przedmieściu ?

Czy JP II ma swój grób na Wawelu ?

Czy Piłsudski ma pomnik na Krakowskim ?

Ja naprawdę tam dawno nie byłem i pytam serio bo mogli w ciągu tych 15 lat postawić a ja o tym nie słyszałem .

 

Bez urazy nie rozumiem jeśli nie mieszka się w Polsce naszym kochanym pierdolniku to czemu ludzie sie wtrącają w to co u nas sie dzieje.

 

I nie porównywać Piłsudskiego do kaczki bo ranisz moją dumę jako Polaka :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy nie rozumiem jeśli nie mieszka się w Polsce naszym kochanym pierdolniku to czemu ludzie sie wtrącają w to co u nas sie dzieje.

 

 

A kto sie wtraca? Znow Ruscy atakuja? :P

 

Czy to, ze sie mieszka poza granicami Polski oznacza, ze nie mozna sie interesowac wydarzeniami w niej i miec na to jakies poglady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy nie rozumiem jeśli nie mieszka się w Polsce naszym kochanym pierdolniku to czemu ludzie sie wtrącają w to co u nas sie dzieje.

 

 

A kto sie wtraca? Znow Ruscy atakuja? :P

 

Czy to, ze sie mieszka poza granicami Polski oznacza, ze nie mozna sie interesowac wydarzeniami w niej i miec na to jakies poglady?

Jestem , mieszkam i pracuję w Polsce . W przyszłym tygodniu wybieram się na spota w Trójmieście . Mam taką możliwość aby wrócić do Karlstad i czekam na decyzję żony . A prawo do głosu nie zostało mi odebrane .

 

-- 16 wrz 2010, o 23:09 --

 

I nie porównywać Piłsudskiego do kaczki bo ranisz moją dumę jako Polaka :!:

chyba mnie nie zrozumiałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI poprostu kolega przegioł z porównaniem pomników to raz

 

jakoś mi nie pasuje ze ktoś wyjeżdza nie mieszka tu a głosuje mi na kaczora i sp z o.o. to dwa

 

to tyle, rozmowa na temat vatu była ciekawym przejsciem od usunięcia krzyża i afery wokół niego która ośmieszała nas na cały świat, jak słusznie tu kolega jeden na pisał pluci policji w trwarz i nic, ja za to bym dostał odrazu pała po głowie, napaść na funkcjonariusz na słuzbie i zjazd na 48 na puche ;/

 

tak samo JPII nie ma co porównywać do tego oszołoma...

 

chcą mieć krzyż to niech do postawią w kosciele, po co mamy ganiać talibów muzułmańskich,

jak mamy swoich katolickich pod krzyżem moherowych talibów, którzy nie rozumieją że rządzimy się świeckim prawem a nie kościelnym

 

to tyle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irazu - ale mnie sie z tego tlumaczyc nie musisz :)

Tak wyszło i nie Tobie chciałem się tłumaczyć . Ale to że mieszkam w dwóch miejscach jednocześnie to chyba nie pozbawia mnie prawa do wyrażania opinii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno Nie zrozumiałeś mnie . Uważam że skoro JP II nie ma pomnika na Trakcie Królewskim , to nikt nie powinien upominać się o pomnik dla Kaczyńskiego . Skoro Piłsudski nie ma pomnika na Trakcie , to dlaczego miałby mieć L.Kaczyński ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irazu - ale mnie sie z tego tlumaczyc nie musisz :)

Tak wyszło i nie Tobie chciałem się tłumaczyć . Ale to że mieszkam w dwóch miejscach jednocześnie to chyba nie pozbawia mnie prawa do wyrażania opinii ?

 

może nie potrzebnie wsadziłem wszystkich do jednogo wora, ale jak po co ktoś głosuje jesli wyjechał np do usa i nie ma zamiaru wracać to co mu do tego co się nas dzieje

 

opinie każdy może mieć, ale nikt mi nie wmówi żę kaczor jest zasłużony i tak go pochowali na wawelu ;/ to juz lipa, to niech mu tam krzyż postawią a nie tu

 

elo

 

a teraz ide na piwo wypić że krzyż zabrali i jutro go przed pracą nie zobacze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj najpierw o nim zanim cos napiszesz :lol: bo akurat doskonale mozna porownywac ich zaslugi za zycia i legende powstala po smierci.

 

grzywaczewski,

- po pierwsze, Twoja wiedza o konstrukcjach podatkowych legła w gruzach, masz elementarne luki (od definicji warto zaczynać, a Ty nawet z tym masz problem, nie znasz podstawowych aktów normatywnych regulujących daną dziedzinę - vide nieznajomość zapisów Orydnacji podatkowej) ,

- po drugie, na bazie konstrukcji kredytowych na siłę próbujesz porównać warcaby...do szachów (proponuję poznać, znowu, podstawowe kategorie - NPV, IRR a najlepiej to XIRR gdyż jest określonym standardem MSR w porównaniach dochodowości opartych na dziennych przepływach - to tak apropos liczenia marż na długoterminowym kredycie hipotecznym vide jakieś wyimaginowane marże na wzroście stawki podatkowej) ,

- po trzecia - tak jest poczytaj. Porównanie śp. Lecha Kaczyńskiego do Józefa Piłsudskiego jest o tyle sensowne, że faktycznie obaj Panowie urodzili się, żyli i umarli. Reszta porównania to Twoja ars poetica, która nie tyle mnie obraża co śmieszy. Po raz trzeci bowiem udowadniasz, że jesteś po prostu ignorantem i krzykaczem.

- po czwarte - jeżeli jesteś tak pełen pogardy (Twój wpis o korporacji, która co miesiąc płaci Ci te wstrętne pieniądze) dla własnego pracodawcy, to po prostu odejdź. Ja bym nie prężył karku, dla kogoś kim pogardzam a już na pewno nie obsikiwałbym mu nogawek na forum publicznym.

 

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem , że obrońcy krzyża nie mogą się pogodzić z kolejną porażką w kolejnych wyborach a paraliżuje ich widmo kolejnej porażki . Oni chcieli mieć prawo i pretekst , aby stać tam całe dnie z transparentami szkalującymi PO i Komorowskiego i Tuska . W telewizji było widać jak jedna z kobiet wyzywa policjanta i pluje mu na twarz :shock: :evil: Normalnie wstyd na cały świat leci . Kloch z Episkopatu zdziwiony , bo nic nie wiedzieli , a parę dni temu mówił że to nie jest sprawa Episkopatu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...