Skocz do zawartości

Żużel - są tu kibice?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwiska, nazwiska. GKS zahapał Leo Madsena i najnowszy kontrakt Fred Lindgren. Z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie sezonu.

 

I tak spadniemy i tak, zreszta jak co 2 lata ;) O ile w ogóle dopuszczą nas do rozgrywek bo Terlecki jak widać to podobny kanciarz jak Polny. U nas nigdy nie bedzie normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni dopuścić, ale ewentualnie w II lidze. Jak będą przyznawac jakies durne licencje nadzorowane to takich Terleckich będzie wielu. Przecież to proste, są długi nie ma ugody z zawodnikiem brak licencji. Spaść spadniecie, ale żeby nie było tak jak w Gnieźnie, gdzie może nie będzie żużla przez najbliższe lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni dopuścić, ale ewentualnie w II lidze. Jak będą przyznawac jakies durne licencje nadzorowane to takich Terleckich będzie wielu. Przecież to proste, są długi nie ma ugody z zawodnikiem brak licencji. Spaść spadniecie, ale żeby nie było tak jak w Gnieźnie, gdzie może nie będzie żużla przez najbliższe lata.

 

żużel będzie, choć mam nadzieję, że to bedzie nauczka dla klubów I ligowych. Ekstraklasa to calkiem inny budżet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to licencja dla klubu a odbiór toru i innych pierdół to dwie różne rzeczy. Zrestą nie chodziło mi o zaplecze techniczne tylko jakbyś przeczytał uważnie, to pisałem llicencji NADZOROWANEJ, która dotyczy finansów klubu. Nie może byc tak, jak teraz jest np w Czewie, że Emilowi są winni worek kasy a zamiast spłacać długi kontraktują Grega. Najpierw spłata długów a potem nowy sezon. Podobnie jest u Was. Chyba, że zawodnicy podpisują ugody, wtedy niech nie mają do nikogo pretensji.

 

Ps. Mecze na klepiskach to są już teraz i praktycznie zabija to żużel. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GKS'sie pewnie ugody podpisali. Pozostał Gafurow a jemu kasy też są winni pewnie worek. Przedłużył też kontrakt Jonason, nie mam pewności co do Krystiana Pieszczka. On się podobno najbardziej buntował.

A z drugiej strony, to gdzie idze ta kasa od sponsorów skoro maja takie długi u zawodników?

Pamiętam, jak kiedyś wyglądał program zawodów. Były to dosłownie cztery strony na zwykłym papierze gazetowym. Teraz jest kilkanaście, jak nie więcej stron, z czego sam program ogranicza się także do tych czterech z biegami. Reszta reklamy. Każdy bieg ma innego sponsora. HGW gdzie idzie kasa z tego wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie głównie na zawodników, tylko że większość prezesów podpisuje wirtualne kontrakty. Chcą żeby drużyna była ja najlepsza nie patrząc na realne możłiwości. Dają "żużlokom" za podpis, dużą punktówkę a w połowie sezonu okazkue się, że jednak będą długi. Chociaż u Was to chyba po kilku meczach już było pusto w kasie :facepalm:

Edytowane przez lukciosti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

dawno nie byłem na zadnym meczu od kad dzieci jezdza w Atlasie(nieublizajac nikomu), kiedys to było coś no i te wydechy jeszcze teraz-co za syf.

 

dla zainteresowanych-posiadam jawe 500na sprzedaż cena 5000zł oczywiscie zuzlową silnik stojak+dodatkowo kombinezon i opony oraz pare innych gratów,łyzwa kewlar,gogle i takie tam drobniejsze,pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobra, nowy jestem w temacie to się poradzę wyjadaczy: mam zamiar wybrać się (po raz 1) na żużel do rybnika w niedzielę. Wystarczy jak przed wejściem kupię bilety, czy jest szał i trzeba iść parę dni wcześniej bo braknie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Grzegorz Knapp [*]  :( :( :(

Nie wiem czy mieliście okazję oglądać Grześka na torze, ale ja tak i to przez kilka lat kiedy jeździł w lubelskiej drużynie. Trzymał gaz, lubił mieć pod koło i fenomenalnie chodził po szerokiej. Nie raz właśnie atakami po szerokiej wygrywał nam mecze... Do tego miły i skromny człowiek!
Spoczywaj w spokoju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Knapp [*]  :( :( :(

Nie wiem czy mieliście okazję oglądać Grześka na torze, ale ja tak i to przez kilka lat kiedy jeździł w lubelskiej drużynie. Trzymał gaz, lubił mieć pod koło i fenomenalnie chodził po szerokiej. Nie raz właśnie atakami po szerokiej wygrywał nam mecze... Do tego miły i skromny człowiek!

Spoczywaj w spokoju!

Na torze nie, ale pamiętam gdy był na Memoriale Bukowskiego. Prezentował i promował wtedy zawody żużlowe na lodzie w Sanoku. Wielka szkoda :(:excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...