Skocz do zawartości

Kolor budy


BartZ

Kolor budy S-turbo  

90 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam dzisiaj białego Forka i po raz pierwszy obejrzałam się za turbolodówką 8) :mrgreen: :wink:

 

miał ciemne szybki do tego :wink:

Ciemne szybki w białym to podstawa, bez tego sobie go nie wyobrażam :lol:

Ale powiem Ci szczerze Aga, że ciągle się łamięi decyzji jeszcze nie podjąłem. Raz mi się wydaje, że już wiem i że będzie biały, za chwilę jednak mam wrażenie, że wolę niebieski...

Pewnie decyzję podejmę w ostatnich 10s przed odstawieniem furki :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem za blue mica, ale teraz... biały mat!!!

Bmw7 w białym matowym ślicznym lakierze/naklejce, stało przy dużym skrzyżowaniu. Noc, latarnie, nic się w nim nie odbijało, był po prostu biały. Piękne!

Foto nie zrobiłem celowo, będę lakierował/oklejał swoje maleństwo to sobie pooglądam.

Mam nadzieje że mętlik w głowie się nie teges bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aledrogo jest wystawione s-turbo w podobnej stylizacji.

Wygląda fajnie, ale sam nie wiem... jeszcze nie :P

 

http://aukcjewp.wp.pl/subaru-forester-2 ... 37964.html

 

-- 14 paź 2010, o 08:37 --

 

Mam już wycenę.

4000zł na gotowo, ale za to na miejscu :mrgreen:

Niestety, lakiernik, u którego miałem robić (wycenił na 3000zł) ma trochę problemów rodzinnych i nie ma bardzo ma kiedy... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to nie wiem co bym zrobił bo ten z allegro nie rzucił mnie na kolana. Może perła zrobiłaby tu lepsza robotę, ale nie wiem czy jednak nie powinienes iść na blue mica i złoto na dole.

Więc właśnie, powiem Ci szczerze, że cały czas mnie to męczy :roll: , choć w tej chwili jestem na etapie 60:40 dla b.m. :mrgreen:

 

Kasa i tak jeszcze nie spłynęła, więc czekam... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

po przeczytaniu i zapoznaniu sie z postem :mrgreen: smiem twierdzic ,ze kolor MB raczej nie bedzie pasowal do tego forka :roll: (nie pytajcie dlaczego) ja jednak poszedl bym inna droga :arrow: JDM i prysna go jednak na biala perle :wink: :twisted: z jakas ciemna felga... Powodzenia w wyboze koloru 8)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu i zapoznaniu sie z postem :mrgreen: smiem twierdzic ,ze kolor MB raczej nie bedzie pasowal do tego forka :roll: (nie pytajcie dlaczego) ja jednak poszedl bym inna droga :arrow: JDM i prysna go jednak na biala perle :wink: :twisted: z jakas ciemna felga... Powodzenia w wyboze koloru 8)

pozdrawiam

Ponieważ temat traktuję dość osobiście :twisted: to jednak zapytam dlaczego? :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ temat traktuję dość osobiście :twisted: to jednak zapytam dlaczego? :mrgreen: :wink:

bo wydaje mi sie ,ze ten kolor poprostu nie bedzie pasowal :roll: tak jak Ci wczesniej napisalem ja bym prysna na bialo i poszedl w styl JDM 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...