Skocz do zawartości

Kolor budy


BartZ

Kolor budy S-turbo  

90 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

beben

jeszcze nie podjąłem decyzji, mam trochę czasu więc i rozmyślam, nie ukrywam też, że cały czas się waham :P Widziałem teraz merca (jakieś tam coupe) zrobionego całego na czarny mat i chyba właśnie się wyleczyłem :lol: Nie to żeby był brzydki, ale jakoś przestał mi podchodzić, czarna perła jest (bez urazy) normalna, więc tak naprawdę zostają mi tylko niebieski i biały i oba kuszą... Jakoś electric orange nie pasi mi do forka I :mrgreen: :wink:

Jak pisałem wcześniej, chcę też zainwestować w nowe fele, w mojej wizji biała buda stoi na czymś ciemnym (czarny, grafit, najlepiej w macie) albo niebieska na złocie (absolutna klasyka :!:, nie wymaga komentarza ).

Jak będzie, zobaczymy. Jak wyżej: decyzji jeszcze nie podjąłem i choć wydaje się to sprawą prostą jak budowa cepa (dwie opcje to jednak niewiele :lol: było nie było) to dylemat ma cholerny :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widziałem S-turbo w blue mica, więc jest to czynnik kuszący :twisted:

I też zgadzam się, że chyba najładniejszy forek to forek anakinsky'ego :mrgreen:

 

-- 15 wrz 2010, o 19:24 --

 

Widziałem dzisiaj CLK w białej perle - miodzio... :P

kurna, nie pomaga mi to :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybrałem jeszcze :P

natomiast po wstępnych rozmowach okazuje się, że blue mica jest qrewsko drogi :evil: W piątek będę znał wstępną kalkulację, ale jeszcze dwóch innych lakierników wchodzi w grę więc zobaczymy. Jeżeli różnica między blue m. a white p. będzie znaczna, to być może względy ekonomiczne przeważą szalę :wink:

 

-- 22 wrz 2010, o 11:46 --

 

A tak a propos, to ostatnio w Zielonej znalazłem takie coś: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga

Operacja "Malarz" (brzmi trochę jak Fryzjer... :twisted: ) w drugiej połowie przyszłego miesiąca, najpóźniej na początku listopada.

Całkowitego kosztu jeszcze nie znam i prawdopodobnie nie poznam go do końca :mrgreen: chociażby z tego prostego względu, że rodzaj farby będzie o nim decydował. Jak już będę wiedział to Was poinformuję. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...