Skocz do zawartości

Kolor budy


BartZ

Kolor budy S-turbo  

90 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

chyba bede tendencyjny, ale forek w białej perle musi zmiażdżyć.

 

inna sprawa ze miałem juz dwa niebieskie subaraki i już się tym kultem nacieszyłem, może dlatego wolę bardziej nietypowe . Podobnie jest z blowoffem, każdy musi go mieć, choć nic nie daje a troche psuje, żeby robic wrrr psss wrrr psss, a po pewnym czasie zaliczony ląduje w K/S. IMHO wybór powinien się rozegrac pomiedzy mica blue a perłą, czarnego sobie odpuść, jesli nie chcesz zniknąć w tłumie

 

 

 

no i mamy remis :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu...liczyłem na odrobinę ekstrawagancji :? Przecież 99% sprzętów AGD jest w kolorze białym :roll: :P:mrgreen:

Niestety nie ma opcji INOX :twisted: :wink:

 

-- 12 wrz 2010, o 13:01 --

 

Ostatni update:

wyraźne prowadzenie białej perły :mrgreen:

oj, nie obędzie się bez czarnych fel :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubie czarnych felg więc ganiam na biaych i złotych na zmianę. IMHO całkiem ajnie to wygląda :twisted:

No więc właśnie, nie chciałbym tutaj poruszać wątku o kolorach kół, ale nawet dzisiaj przeglądałem oferty z felami i widziałem piękne złote albo grafitowe mat no i rzecz jasna czarne, i też były bardzo spox. Zacząłem się zastanawiać co będzie najlepiej wyglądało z białą budą (ewentualnie :twisted: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...