Skocz do zawartości

Wrazenia z zagranicznych wojazy


zyga

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy miesiac temu jezdzilem po Europie narzekalem na brak Subarynek.

Trafil sie tylko tir-laweta z Imprezami na francuskiej autostradzie.

Jedynie w Szwajcarii widzialem kilka Imprezek, ale wszystkie byly only GX.

Jadac sobote w Hiszpanii ja i znajomy-on prowadzil (jezdzacy A6 TDI z malym tuningiem - 210KM - tylko przednia os) gonilismy Subarynke Kombi WRX. Gonil tez gosc w nowiutkiej M3 (~340KM).

Autostrada z Barcelony byla wyjatkowo kreta.

I co?

 

Subarynka uciekla, M3 probowalo, ale widocznie nie dawalo rady na zakretach.

Predkosc chwilami doszla do 230km/h. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Polsce nie zdążył byś pomyśleć o tym że mignęła ći Subarka bo lewy pas cały czas blokowały by zawalidrogi albo wyprzedzające się ciężarówki.

Jakbyś już ruszył w pościg za Subarynką to w lusterku zobaczył byś miłego Pana w białej lub niebieskiej czapce z kamerką w samochodzie. Zatrzymał by Cię i poprosił o przejście do radiowozu w celu uzgodnienia wysokości łapówki. (oczywiśćie z całym szacunkiem dla polskiej Policji - Nie chcę tu nikogo oskarżać ani wyogólniać.Taka sytuacja poprostu jest w Polsce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymał by Cię i poprosił o przejście do radiowozu w celu uzgodnienia wysokości łapówki. (oczywiśćie z całym szacunkiem dla polskiej Policji - Nie chcę tu nikogo oskarżać ani wyogólniać.Taka sytuacja poprostu jest w Polsce)

 

 

Gdzie Ci wszyscy Policjanci łapownicy? Bo ja ich nie widze ostatnio znowu płaciłem normalny mandat. A właściwie musze zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się umieć targować - w tamtym roku jadąc do rodziny na imeniny miałem dostac 8pkt i 700 zł. - skonczyło się na butelce wina markowego.

Wyprzedzanie na ciągłej rowerzysty w lesie przy ograniczeniu 50 a ja miałem 140 i nie zapalone światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to co ja mam robić. U mnie ostatnia sytuacja wyglądała tak:

 

 

-Dzien dobry spotykamy sie z powodu pana prędkości - 139km/h. Prosze dokumenty, nie pana auto? Gdzie sie tak pan spieszy? (Tu pada moja odpowiedź - zgodna z prawdą że miałem opóźnienie w jednym warsztacie i spieszę się do drugiego). No cóż nie może pan nadrabiać na drodze, za to należy się 200PLN i 2pkt, dziekuję dowidzenia. I koniec facet nie bardzo nawet dał dojść do głosu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gdy miesiac temu jezdzilem po Europie narzekalem na brak Subarynek.

Trafil sie tylko tir-laweta z Imprezami na francuskiej autostradzie.

Jedynie w Szwajcarii widzialem kilka Imprezek, :

W tamtym roku bylem w Genewie i naprawde takiego zageszczenia Imprez i Foresterow S-turbo w zyciu nie widzialem.

Pomijam fakt, ze obok autek "zwyczajnych" mozna sie naciac np. Forestera po tuningu Brabusa (zreszta sporo innych autek bylo fajnie stuningowanych).

W Genewie bylem w salonie Subaru w ktorym stalo 20-30 WRXow i 7 Sti (naprawde robilo to zajebiste wrazenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się umieć targować - w tamtym roku jadąc do rodziny na imeniny miałem dostac 8pkt i 700 zł. - skonczyło się na butelce wina markowego.

Wyprzedzanie na ciągłej rowerzysty w lesie przy ograniczeniu 50 a ja miałem 140 i nie zapalone światła.

 

Tommi From Stalinogród, to masz duży powód do dumy, stary. Gratulacje. Mnie raz na drodze do Gdańska wyprzedzał pacjent na zakręcie, pod górkę, na podwójnej ciągłej, na zakazie wyprzedzania i przy 50. Też był pewnie dumny. Teraz jest tam czarny punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...