Skocz do zawartości

Buty z węża - uwaga, OT!


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś może polecić dobry sklep (lub szewca), gdzie można nabyć przyzwoite buty męskie z wężowej skóry...?

Szczególnie interesuje mnie region centralno-południowy: Warszawa, Katowice, Kraków etc.etc.

 

Dla jasności: ja takich potrzeb nie mam, ale kumpel mnie pytał... zaś ja nie mam pojęcia, ale chcę robić za człowieka światowego... :lol: :wink:

Towarzysze! Pomożecie!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie lepiej kapcie w tygrysa ?

 

To światowi ludzie mają takie buty ? A ja myślałem, że tylko wieś... potentaci naftowi z Texasu. Czego się człowiek nie dowie.

WiS powiedz, że jak na światowego człowieka przystało jesteś obrońcą praw zwierząt i nie możesz mu pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wąż jest własnoręcznie upolowany

 

Wow :oops: Czy zaskrońce takżę się liczą? Bo jak nie to nocą do Zoo cza będzie skoczyć :)

 

Jest także 2 możliwość, ale ja sobie nie wyobrażam życia bez...... :lol:

Ciekawe co na to by powiedziała moja kiebieta :mrgreen:

I znów obiadu przez tydzień by nie było :wink:

 

A tak naprawde to ja wole zwykłe buty z cielaczka..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam trzeba wszystko dokładnie tłumaczyć. Jak to niedawno mogliśmy się dowiedzieć Impreza jest dla macho, a co to za macho bez wężowych butów ? :mrgreen:

 

Wyobraźcie sobie ubranie: biały kowbojski kapelusz, forumowy szert i wężowe buty. Normalnie nafciarz i do tego ma "odjazdowy" samochód, która się oprze ? :twisted::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie ubranie: biały kowbojski kapelusz, forumowy szert i wężowe buty.

 

Wituś ! Ubierz biduli jakieś majtki.

 

Mamusia

 

Po co?

Wężowe buty będą się dobrze z wężem komponowały. 8)

 

No i która by wtedy odmówiłą :twisted:

Wracając do butów. Lepiej kupić z krokodyla, za to złapać sobie anakondę i zrobić skarpetki. 3. Dwie takie same i jedną większa, żeby nas straż miejska nie zatrzymałą :mrgreen:

 

 

P.S. kowalzki, dlaczego Twój avatar ma zaparcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS

W Warszawie na Chmielnej (pod jej koniec) jest mały sklepik z kowbojskimi rzeczami. Różności tam można kupić - może i wężowe??

W zimie jeden facet mierzył takie biało- czarne sztyblety- moje towarzystwo kulało sie ze smiechu a towarzysząca mu ruda była zachwycona,

gusta i guściki... :wink:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aquarius: dzięki za jedyny wpis na temat :-D! Zawszeć jakiś trop.

 

OGS'a przepraszam ;-) za zmyłkę (no, nie pomyślałem), Przemqa też przepraszam (ale bez ";-)")

 

Pozostałym dzięki za wpisy nie na temat, ale za to poprawiające mi humor :-D

 

PS. Przeczytałem jeszcze raz i widzę, że niektórzy są szczerze zniesmaczeni gustem mojego kolegi i nawet się dziwią, co to ja mam za znajomych. I sugerują, że to wstyd mieć takowych. No to informuję, że moim zdaniem gust facet faktycznie ma porypany - ale za to nie kradnie, jest dobrym mężem, troskliwym ojcem i lojalnym obywatelem RP. Więc go lubię i szanuję, i będę mu podawać rękę nawet jak sobie kupi te idiotyczne buty... czego nie robię w stosunku do paru normalnie ubranych złodziei, aferzystów, malwersantów, kłamców i innych szuj.

A jak tam z Waszymi kumplami...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...