Skocz do zawartości

Urodziny - jestem w szoku


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie,

Jestem głęboko wstrząśnięty :shock: i zszokowany :shock: :D ilością życzeń urodzinowych, jakie przychodzą od forumowiczów!!

 

STRASZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ :D:D:D:D

 

Aż się prosi, żeby zapytać - czy to jakaś zorganizowana akcja? :mrgreen::twisted:

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, dobrze że nie muszę wypić z każdym z was kielonka, bo już mnie by nie było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Pierwszy z nich to "płacenie rachunków za Internet" połączone z chronicznym brakiem "wolnych" pieniędzy :wink:

 

A na poważnie pójdź do jakiegokolwiek psychologa/psychiatry to ci wytłumaczy jakie to złe i że to nie twój jedyny problem i że w ogóle potrzebujesz lat terapii, żeby stać się normalnym człowiekiem. Ja już bym jednak wolał być uzależnionym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Pierwszy z nich to "płacenie rachunków za Internet" połączone z chronicznym brakiem "wolnych" pieniędzy :wink:

 

A na poważnie pójdź do jakiegokolwiek psychologa/psychiatry to ci wytłumaczy jakie to złe i że to nie twój jedyny problem i że w ogóle potrzebujesz lat terapii, żeby stać się normalnym człowiekiem. Ja już bym jednak wolał być uzależnionym :wink:

 

Chyba wątek można zamknąć, bo zrobił sie mocno wykręcony :roll:

Leszek, dzięki za życzenia!

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...