Skocz do zawartości

Pytania do właścicieli kotów


gourmet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 330
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie choinka jest na pierwszym planie ;)

Swoją drogą, jeszcze przed świętami, moje koty zepsuły mi zegar, który robi "bim bam", czyli wiszący, z wahadłem, mechaniczny. Wstaję cija rano do pracy, a tu zegar stoi. Patrzę? A on wisi krzywo. No to wypionowałem, nakręciłem i wprawiłem w ruch wahadło. A zegar parę razy zrobił "tik tak"i stanął. I stał tak ze dwa dni.

Całe szczęście, że obyło się bez interwencji zegarmistrza, bo o takich teraz trudno i zegar ożywił się samoistnie (cud?)

Takie te moje koty są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 tyg stania choinki straty minimalne, bo co prawda niższe bombki z chęcią spadały ( :D ),ale choinka trzyma pion i nawet jak koteł sie na nia wspinał to i tak bez strat ;)

Bombki oczywiscie plastikowe , tak więc co spadło to z powrotem ;)

 

Jutro Sylwester ,pazureł zostaje sam ,ciekaw jestem jak 4 miesięczny koteł zniesie kilka minut huków :(

Jakieś porady :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dwa łobuzy też chyba zostana same ...

Starszy ogólnie ma noworoczne huki i błyski głęboko pod ogonem (przynajmniej miał tam do tej pory) , co z młodszym - sie okaże.

generalnie sytuacja pomiędzy nimi się ustabilizowała - nie ma już warczenia, prychania :) Jest wielka miłość, dotykanie się nos w nos, przytulaństwo. Ale tylko do czasu aż małemu sie znudzi :) A cholera zadziorna jest strasznie :) Jak się nudzi to zaczepia starego waląc go łapą w łepetynę albo atakując ogon. I tak aż do skutku - czyli póki starszy się nie wkurzy na tyle żeby mu się chciało ciutek pobiegać. Po krótkiej gonitwie dopada małego - przygniata cielskiem i udaje że gryzie. Krzywdy mu nie robi, krew się nie leje, futro nie lata więc jest OK :) Przygniata małego do podłogi- a że waży prawie 8 kg to mały ledwo zipie, po chwili odpuszcza i kończy zabawę - chyba że małemu jeszcze się nie nudzi, wtedy zabawa w berka trwa dalej. Ogólnie jest wesoło :) A co ważne - bez strat. Póki co nic nie zdemolowały, nic nie wywróciły, nie rozbiły. Nie licząc teściowej przez którą w święta przebiegły jakby w ogóle nie zauważając :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotnia poranna bitwa.Separatysta koteł zajął choinke , własciciel próbował odbić choinke , po cięzkich walkach sie udało   :yahoo: Sa straty, i w mieniu i w ludziach. A koteł separatysta? Po 5 min milutki bo micha pusta  :P 

Tez tak macie?

post-7758-0-40819000-1420281144_thumb.jpg

post-7758-0-17404800-1420281157_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atam instrukcję! NIE MA INSTRUKCJI OBSŁUGI KOTA! ;)

A tak na prawdę to u mnie pomaga spryskiwacz. Dwa razy psiknąłem bestiom pod choinką i spokój. Teraz wystarczy, że do ręki wezmę spryskiwacz i już wieją ;) Nawet jak na stole jest kiełbaska  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

chyba trafilem idealnie w temat :D
przyjaciele, pomozecie? Prosze o głosy na naszą kotke :P
Wystarczy wejść w link, po prawej stronie mozna oddac glos przez FB (dodaje 5pkt) lub niżej bez logowania 3x1głos - to wszystko raz na dzien, gdyby ktos pamietal i codziennie oddawal to bylo by super :) nie namawiam do wysylania sms bo to tylko zabawa, ale dwie wyzej wymienione opcje nic nie kosztują :)

http://opolskie.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/mariola,25983,1361109,t,id,kid.html

 

jest nas tutaj calkiem sporo, gdyby duzo osob zaglosowalo, byłby calkiem niezly wynik :D z góry dzieki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...