Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WiS napisał...

 

Uwaga: BARDZO ŁADNA DZIEWCZYNA
w dodatku młodsza i stanu wolnego
Bym zapomniał. Ewa przyjeżdża z facetem

 

WiS to było paskudne zagranie... :wink: To tak jak byś pomachał psowi jakiemsik kawałem miencha przed nosem a zara po tym zabrał je i powiedział :arrow: "leżeć Szarik, nie dla psa..." :lol:

tfu tfu... :twisted:

fstrętne... :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniona lista uczestników części wieczorno-nocnej:

 

Abt, Azrael, charlie, CracowDragon + 1, matt + 1, OGS + 1, Piotr, WiS + 3, WRC fan.

 

Ze znakiem zapytania: lepsza połowa WRC Fana, Vert i ewentualnie Landm - dziś zasygnalizował, że być może przyjedzie.

 

I na taki zestaw robię rezerwację... chyba, że jeszcze ktoś coś zawoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy szanowny Landm wybiera się również na część torową...??

 

Rozumiem, że tak. Landm odpowiedział pozytywnie, acz warunkowo, na moje zaproszenie w wątku o koszulkach. Zobaczymy.

 

SeQ - ja dziś robię wstępną rezerwację bez Ciebie, ale jakąś rezerwę miejsc na część wieczorną będę pewnie miał, więc wołaj natychmiast jak tylko coś postanowisz.

 

EDIT: i właśnie zrobiłem, jak zapowiedziano wyżej. 15 pewnych miejsc, plus do ewentualnego dopisania jeszcze kilka... Obiecałem ostateczną liczbę na piątek wieczorem.

A więc proszę państwa, myślimy i decydujemy się. Czekam na informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z kim trzeba i Tym razem postawimy na naukę... Upalanie też będzie ale robimy certyfikaty... :twisted::twisted: I o to chodzi ludziska moje kochane... :wink: 8)

 

PS Nigdy nie myślałem, że będę się cieszył z powodu nauki... a tu proszę... Normalnie :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem postawimy na naukę... Upalanie też będzie ale robimy certyfikaty...

Popieram w całej rozciągłości.

 

Nigdy nie myślałem, że będę się cieszył z powodu nauki...

No, brat bliźniak normalnie. Jednojajowy! :mrgreen:

 

SeQ: zapraszamy! :D Łóżko trzymam w pogotowiu, a oponami się nie przejmuj... Będą w gorszym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeQ ja jak zmieniałem oponki z zimowych na letnie to mi ich nie chcieli wpakować po były w zlym stanie i po SJS'ie na zimę będę je już wywalał a kupował w nowym sezonie letnim kolejne (słowo nowe opuściłem z premedytacją... :wink: :twisted: )

 

Zapraszamy... Na prawdę warto... A jak jeszcze wiem, że będzie nauka i chamowanie na śliskiej płycie i takie tam inne to już chyba do SJS'u żadnej nocy nie prześpię... :shock:

 

[EDIT]

Koszulki Ci odpuścimy... (tym razem :twisted::twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie nauka i chamowanie na śliskiej płycie i takie tam inne

 

Ooooo! :twisted: A te "takie tam" - mógłbyś sprecyzować...? Nie bądź wiśnia, puść parę...

 

PS. Owoc na szczęście śpi 8)

 

WiS starasz się mnie postarzeć, czy siebie odmłodzić...??

Ćśśśśśicho, bo się wyda 8) Pisałem Ci kiedyś na privie, że "modość" to kategoria względna, nie...? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz po cichu... :lol: Ja i tak ostatnio źle sypiam - mam wyrzuty sumienia, bo się nie mogę skoncentrować na robocie, tylko myslę o 23...

 

A co do dieselka, SeQ - to my, wbrew pozorom, jesteśmy tolerancyjni :twisted: Nie takie wynalazki jeździły po Miedziance, byleby zabawa była dobra i kierownik sympatyczny... a jeśli jeszcze trafi się kierowniczka... 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...