Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WRC fan:

co do Magdy to powinno sie w najbliższych dniach okazać, ale jak coś to nam i tak jedno wyrko wystarczy

 

Jedna miska też...?

 

Vert:

OK, szczególna sytuacja Cię usprawiedliwia... co mówię jako ojciec :wink: Zostajesz ze znakiem zapytania - ale to jeden.

Pozostałych prosiłbym jednak nieśmiało o deklarowanie się wte albo wewtę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert usprawiedliwiony, że do końca niepewny. WRC fan na diecie (czyli dzieli się z kobietą wszystkim, co ma najlepsze - miską i łożem). Pozostają mi znaki zapytania przy następujących uczestnikach:

1. Charlie,

2. Vampeer,

3. tajemnicza osoba towarzysząca, zapowiedziana przez Michała Bajorka.

 

Hęęęę...?

 

No i po raz kolejny apeluję do jeszcze niezgłoszonych - może ktoś się chce zabawić...?

Bo zamykam listę zaraz i idę załatwiać sprawę - jak ktoś się zdecyduje w ostatniej chwili, to może się da załatwić miejsce, a może nie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zara zara przecie rano ci na PW tez wysylalem nie dostales ?

 

yyy... vert ja pocztę czyszczę jak już nie ma miejsca więc nie jest to możliwe abym usuną. Właśnie sprawdzałem dla pewności ale nie mam niestety od Ciebie nic... :roll: Może wysłałeś do kogoś innego... :mrgreen::mrgreen:

mnie niestety nie bedzie. moze nastepnym razem.

piiii pii pppiiii pipi piiipi piip ipiiip ipii pipip ippipipi pipipi piiiip iipi pipipi ipipip ippi [cenzured]

 

:evil::evil::evil: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Mam sprawę... Zrobiło się zamieszanie typu... " Ja jadę, ja może, ja nie wiem, ja jednak nie, mnie wykreśl, odpada...", że już straciłem rachubę kto jedzie... Lista pierwotna wyglądała następująco :

- CracowDragon + widz'ka (większy doping pci pienknej normalnie )

- Wesoly

- WiS

- Piotr

- Abt

- Intakwrx

- malutki

- vert

- OGS

- Vempeer (wstępnie)

- Gazik (wstępnie)

 

Wiem, że z tej listy odpadł vampeer oraz Intak... osoby "pogrubione" uważam jako pewne ponieważ nawet potwierdziły mi to uzupełniając listę (vert, Ty pisałeś, że PW poszło, więc uznałem, że jesteś jako ten który uzupełnił, ale prześlij jeszcze raz bo nie mam tego na skrzynce...), (Piotr jeszcze nie wysłał PW, ale jestem przekonany, że to uczyni...)

 

Gazik, malutki, Wesoly... co z Wami...??

Póki co jest nas panowie 6 osób... :? Kto jeszcze się wpisywał...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazik mówił, że 23. raczej mu nie będzie pasował - skoro milczy, no to chyba jednak niestety nie... :cry:

 

A po drodze jeszcze się gdzieś dopisywał Michał Bajorek - bo ja go mam na liście wieczornej... (z ewentualnie osobą towarzyszącą). MICHAAAŁ!!! Halo! Jesteś...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe "NAWET" STI... Mi by wystarczył (wedle Twojej hierarchi) "TYLKO" GT'k :mrgreen::mrgreen:

 

Kolega aflinta dołączył do naszego grona na część torową... Witamy... :mrgreen::mrgreen: Jeszcze tylko jak wygląda sprawa z częścią ekstremalną (wieczorną)... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by wystarczył (wedle Twojej hierarchi) "TYLKO" GT'k

Ja bym nawet wolnego ssaka z łóżka nie wygonił... :wink:

 

Kolega aflinta dołączył do naszego grona na część torową... Witamy... Jeszcze tylko jak wygląda sprawa z częścią ekstremalną (wieczorną)...

Brawa dla kolegi Aflinty... No i nie bądź kolega głupi, dzie bedziesz po nocy do Kraka wracał - to niebezpieczne... :roll:

A jak jeszcze będziesz myślał, co my tam pod Łysicą z górniczkami wyprawiamy - to jeszcze się z żalu wyrypiesz do rowu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...