Skocz do zawartości

Kosztowna głupota.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Sie mi zachciało po lesie trochę przydusić... No niby znajomy las... Buuuuch.....buuh.. z prawej... Wysiadam i widzę dwa balony na oponach... przednia i tylna prawa przestały nadawać sie do jazdy...

Pytania...

 

1. Czy w Subaru można założyć 2 opony o takim samym bieżniku tylko nowe ? Stare były o 5000 Km przed koncem swego żywota.

2. Czy na felgi 17' standardowe do WRXsa można i jest sen zakładać opony rozmiar 225 zamiast 215 ?

 

Jutro kupuje komplet nowych:

 

Pirelli P7000 Rozmiar: 215/45R17 takie miałem do tej pory i byłem zadowolony.

 

lub

 

Producent: Goodyear EAGLE F1 GSD3 Rozmiar: 215/45R17

 

Macie jakieś inne propozycje ?

 

P.s. Kurna zły jestem na siebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykladowo F1 wystepuja w tym tescie http://www.falken-europe.de/common/img/content/press/pdfs/test_spa_0403_enen.pdf

Poza tym ze sie swietnie trzymaja na mokrym, to przegrywaja w kazdej innej konkurencji (nawet w hamowaniu na mokrym).

W mojej okolicy :wink: F1 kosztuja 159$. Sam bede w najblizszym czasie kupowal opony letnie i w tym momencie wybieram pomiedzy Falken FK-451 (dostepne w UE) oraz Hankook Ventus R-S2 , narazie wygrywaja te drugie, gdyz sa podobno swietne na suchym a w mojej okolicy czesto nie pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUBA: właśnie zmieniłem SP9000 na Falkeny FK 451 i jak na razie na suchym jestem baaardzo zadowolony, po mokrym jeszcze nie jezdzilem wystarczajaco sporo.

 

JotEn, a kto u nas handluje Falkenami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUBA: właśnie zmieniłem SP9000 na Falkeny FK 451 i jak na razie na suchym jestem baaardzo zadowolony, po mokrym jeszcze nie jezdzilem wystarczajaco sporo.

 

JotEn, a kto u nas handluje Falkenami?

 

na przedstawicielstwo sie nie natknalem ale np. Janek Biernacki wiem ze ma po 405,- za sztuke.

ja po dlugich poszukiwaniach zdecydowalem sie na www.oponytanio.pl - ceny generalnie dobre, czasami potrafia sie zmieniac na kilka godzin i mozna trafic np. SP9000 za 515,- za sztuke, albo wlasnie Falkeny FK 451 za 380,-...

opony sa sprowadzane z Hanoveru, platne niby z gory gotowka ale po 5 dniach byly pod domem, wszystkie niestarsze niz rok.

probuje z falkenami ale byly seryjne w porsche wolnossacych wiec powinny sie sprawowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...