Jump to content

co wymieniają na przeglądzie 45tys

aris55
 Share

Recommended Posts

dzięki,myślałem że może co więcej...

a co myślisz o takiej cenie: forek 2.5EX przebieg 45tys.od dliera (demo)za ok 100tys.?rok 2008.auto jeszcze na gwarancji.ogólnie to chodzi o przejęcie leasingu i tak myślę....

Nieee, naprawdę? To mnie oszukali. To kupuj to Subaru za te 100 kzł. Wyjdzie na to że Subaru jest najmniej tracącym na wartości autem na świecie. Ja bym dorzucił jeszcze z 10 kzł bo to podjazdówka od dilera, a diler rzecz święta.

dzięki,myślałem że może co więcej...

a co myślisz o takiej cenie: forek 2.5EX przebieg 45tys.od dliera (demo)za ok 100tys.?rok 2008.auto jeszcze na gwarancji.ogólnie to chodzi o przejęcie leasingu i tak myślę....

jeżeli to jest takie auto: http://pl.subaru.clientsites.carspecs.j ... 8620100601

to wg mnie 60% za dwuletni samochód, to nie jest taka zła cena ... Sprawdź dobrze, w innym ASO :wink: czy mu te "prezentacje" nie zaszkodziły, trochę się potarguj i ... :mrgreen:

Ja bym chyba brał, tym bardziej, że nie wiadomo jak długo jeszcze takie samochody będą sprzedawane (nadchodzi czas niepodzielnego panowania klekotów :( )

Powodzenia w zakupach :mrgreen:

Jest tylko jeden problem - ty porównujesz do wysokiej ceny w Polsce i wychodzą ci takie procenty. Skoro nowe turbo można mieć za 33500 E to cena 100 kzł za ponaddwuletnie auto nie jest atrakcyjna.

czyli co uważasz że mieć ponad 40tys w kieszeni za to że wybiera się 3letni samochód to zła oferta??Przecież jeżeli te 40 tys przeznaczysz na naprawy i paliwo to masz i tak z trzy lata spokój.A po tym czasie i tak mam zamiar zmienić na nowy model.