Skocz do zawartości

UWAGA PIRAT (TVN T.) ktoś z forumowiczów?


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

A masz prawko na ciężarówki? Bo to jest auto powyżej 3,5 t DMC :P

 

 

EDIT: na kursie na egz. wykładowca nam mówił zupełnie co innego, niż jest napisane w ustawie, więc muszę sprostować, że jednak prawo jazdy kat. B uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o DMC nieprzekraczającej 3,5t...

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie na wąskiej jednokierunkowej też się nie mieści :wink:

Skoro się na standardowym pasie mieści, to na jednokierunkowej też. No może nie w centrum Paryża :wink: :mrgreen:

 

Podoba mi się to bydlę, powiem szczerze :P . Fotkę ze Skody Octavii robiłam, jak się światło zmieniło, to jakby od niechcenia ruszył w takim tempie, że dogoniłam go dopiero na następnych światłach... za 500 metrów :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Niedziela 13.06.2010, godzina 7:55, autostrada A4 w Krakowie. Osobowe volvo prowadzone przez starszą kobietę poważnie zagraża bezpieczeństwu na drodze jadąc pod prąd wewnętrznym pasem autostrady. Pojazd porusza się z prędkością 100-130 km/h pokonując dystans około 7 km. "

 

 

Ale to wlasnie takie niedowidzace kobiety z demencja maja znizki za wiek w ubezpieczeniu..

 

Po drugiej stronie ulicy mam cos w stylu polskiego domu spokojnej starosci - emeryci wykupuja tam mieszkania, maja pod reka pielegniarki itp. Paru z nich wysiada z samochodu kilka minut ruszajac sie jak leniwiec na kacu, a na 'dzien dobry' odpowiada z polgodzinnym opoznieniem. Nie wiem jakim cudem jeszcze prowadza, ale powinni przechodzic badania raz w tygodniu.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą w rzeczonym odcinku jest też gruby moment jak jakaś pijana fajtłapa zjeżdża na czołówke nissanowi. Właśnie najbardziej tego obawiam się podróżując po naszych hajłejach :roll:

 

niech sprobuje wyjechac takim pasciem mojemu nissanowi :twisted:

 

Ostatnio po Gdańsku kręci się takie autko, fotka tylko z tyłu, ale z przodu też wygląda groźnie, no i nieźle się odpycha jak na takie bydlę :wink: :

20100417.th.jpg

 

 

Też go wczoraj mijałem, akurat przy Locie. Ludzie dziwnie się patrzyli na niego :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Niedziela 13.06.2010, godzina 7:55, autostrada A4 w Krakowie. Osobowe volvo prowadzone przez starszą kobietę poważnie zagraża bezpieczeństwu na drodze jadąc pod prąd wewnętrznym pasem autostrady. Pojazd porusza się z prędkością 100-130 km/h pokonując dystans około 7 km. "

 

 

Ale to wlasnie takie niedowidzace kobiety z demencja maja znizki za wiek w ubezpieczeniu..

 

Po drugiej stronie ulicy mam cos w stylu polskiego domu spokojnej starosci - emeryci wykupuja tam mieszkania, maja pod reka pielegniarki itp. Paru z nich wysiada z samochodu kilka minut ruszajac sie jak leniwiec na kacu, a na 'dzien dobry' odpowiada z polgodzinnym opoznieniem. Nie wiem jakim cudem jeszcze prowadza, ale powinni przechodzic badania raz w tygodniu.. :roll:

 

moj dziadek, ktory teraz ma 85 lat jakies 15 lat temu sprzedal samochod, poszedl do wydzialu komunikacji i oddal prawo jazdy bo stwierdzil ze w tym wieku juz nie powinno sie jezdzic, bo refleks nie ten, wzrok itp - dodam ze dziadek jest bardzo sprawny - jezdzi rowerem, opiekuje sie dzialka (warzywa, owocki itp itd) i wyglada na 15 lat mniej niz ma - ale takie ma podejsci do tego i wg mnie sluszne - sam powiedzial ze po 60tce badania powinny byc co 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Niedziela 13.06.2010, godzina 7:55, autostrada A4 w Krakowie. Osobowe volvo prowadzone przez starszą kobietę poważnie zagraża bezpieczeństwu na drodze jadąc pod prąd wewnętrznym pasem autostrady. Pojazd porusza się z prędkością 100-130 km/h pokonując dystans około 7 km. "

 

 

Ale to wlasnie takie niedowidzace kobiety z demencja maja znizki za wiek w ubezpieczeniu..

 

Po drugiej stronie ulicy mam cos w stylu polskiego domu spokojnej starosci - emeryci wykupuja tam mieszkania, maja pod reka pielegniarki itp. Paru z nich wysiada z samochodu kilka minut ruszajac sie jak leniwiec na kacu, a na 'dzien dobry' odpowiada z polgodzinnym opoznieniem. Nie wiem jakim cudem jeszcze prowadza, ale powinni przechodzic badania raz w tygodniu.. :roll:

 

moj dziadek, ktory teraz ma 85 lat jakies 15 lat temu sprzedal samochod, poszedl do wydzialu komunikacji i oddal prawo jazdy bo stwierdzil ze w tym wieku juz nie powinno sie jezdzic, bo refleks nie ten, wzrok itp - dodam ze dziadek jest bardzo sprawny - jezdzi rowerem, opiekuje sie dzialka (warzywa, owocki itp itd) i wyglada na 15 lat mniej niz ma - ale takie ma podejsci do tego i wg mnie sluszne - sam powiedzial ze po 60tce badania powinny byc co 2 lata

 

"Lord Sith" mądrością wielką się wykazał :D Popieram w 100 % pomysł badań. Powinno sie wydawac okresowe prawa jazdy i w miarę potrzeby przedłużac po zdaniu odpowiednich testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech mi ktoś powie, na ile wiarygodny jest taki pomiar?

 

Przecież to jest 1:1 z policjantem, co wtedy?

 

No mnie też to ciekawi tak wracając do tematu. Jak to jest czy to urządzenie robi jakieś zdjęcie? Jaką mamy pewność, że zmierzona prędkość jest naszą prędkością? Jak pójdą do sądu to będzie słowo przeciwko słowu (moje i policjanta) i to chyba policjant powinien udowodnić to, że zmierzył moją prędkość (jak to udowodni) żeby sąd mógł mnie ukarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj było ciut, żebym w takiego kretyna czołowo wjechał. Jechał sobie na jednym świetle :!: pod prąd szybką ulicą na obrzeżach Poznania, o tyle gorszą od autostrady, że krętą i bez widoczności, poza tym dość szybką :evil:

W każdym razie zatrzymałem się, otrąbiłem, i jak zobaczył, że wszyscy na obu pasach jadą w inną stronę niż on, to zawrócił i przeprosił awaryjnymi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna też nie :wink: Dało się zauważyć na dojazdówkach Rajdu Polskiego i w czasie powrotu z Rajdu. :wink: Zresztą co ja będe przytaczał jednostkowy przyklad. Uważam, że obie grupy są dalekie od ideału. Z tymże o ile młodych powinno się utemperowac i zdyscyplinowac, to starsze osoby trzeba albo pozbawić praw do prowadzenia pojazdów albo robić co jakiś czas rygorystyczne testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Buncool, ale młodzi mają to do siebie że się wyrobią, natomiast edycja administratora za kierownicą niebardzo.

Zastanów się co napisałeś edycja moderatora :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Buncool, ale młodzi mają to do siebie że się wyrobią, natomiast edycja administratora za kierownicą niebardzo.

Zastanów się co napisałeś edycja moderatora :evil:

Marek, tak wiemy, że masz więcej lat np ode mnie.

Tak, ja równiez nie zgadzam się z tym co napisał mile.

Tak, zgłosiłem twój post do moderacji bo mimo dwóch powyższych - taki styl i forma wypowiedzi nie bardzo pasują do dyskusji...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się co napisałeś edycja moderatora

 

Polecam diazepam, nie więcej niż 20mg na dobe bo uzależnia :lol:

 

Tak, ja równiez nie zgadzam się z tym co napisał mile.

 

Z czym się nie zgadzasz ? Z tym że młodzi kierowcy prędzej czy później nauczą się obycia za kółkiem, czy z tym że stary kierowca "swoje wie" i w nosie ma uwagi innych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...