Skocz do zawartości

[Krakow] Nocny spot z SRK [08/07/2005]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Than_Junior, nie... i na forum nie moge napisac gdzie bedzie w ten piatek z wiadomych przyczyn :twisted: poza tym miejsce ustala sie na miejscu pod Krakchemia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Than_Junior, Nikt nie jest zagrozony ze strony Polizei dopoki nie robic nic niezgodnego z prawem... Krotka pilka 8)

 

owoc666, przywiez 2.0XT to niektorzy beda miec fajne miny jak dostana po dupie od terenowki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot udał się w 100% Fenomenalna zabawa. Coś takiego widziałem wcześniej raz w życiu.

Właśnie wróciłem!!!Największe wrażenie na mnie zrobiły:

- Rambo

Alex tam było jeszcze jakieś Rambo...?? :shock:

 

Ja byłem Dupolo :wink: I jestem z niego dumny. Że nie wygram z tymi do których się przystawiałem to wiedziałem od początku, ale Toyota (choinka) dopiero jak zapiołem 3-ci bieg to zobaczyłem żę pożegnał się z moją dupą a pokazał mi swoją. Do tej super zrobionej Nexi straciłem długość samochodu więc nie jest źle... A z tego co słyszałem i z relacji Matt'a wychodzi, że dostawcze na starcie się podobało.

 

OGS - Pełen szacunek. To jak startujesz poprosru niszczy mi konstrukcję... :mrgreen:

Audi Diesel był kosmiczny. Nic nie miało szans ale może następnym razem jakiś STI mu pokaże... :?

 

Alex następnym razem Ty nie być kibic...... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex tam było jeszcze jakieś Rambo...??

Oczywiście miałem na myśli Twoje auto!!!Naprawdę zrobiło wrażenie na wszystkich w konfrontacji z osobówką!Nazwijmy Fiataa Rambo II...zasłużył na taki przydomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Chlopaki, a gdzie sciganie potem bylo?

 

Tak wogole to dowiedzialem sie, ze w piatki pierwszego albo ostatniego tygodnia w miesiacu jest tez ustawka na woli justowwskiej pod parkiem deciujsza i tam ustawiaja sie auta typu Prosiak, Vette itp. Moze bysmy sie na to wbili jakos? :twisted:

 

P.S. a w nastepny piatek na pewno mam wolny czas, wiec chetnie wpadne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze przyjechaliscie - mam nadzieje, ze wiecej zalog z forum bedzie sie pojawiac.

 

Than_Junior, tego sie nie pisze na forum gdzie potem... przyjedz pod Krakchemie za tydzien :twisted:

 

ALEX, wybebeszymy WRXa to objedzie Audi :twisted: Jeszcze na koncie mam M3 :twisted:

 

owoc666, nie bylismy nigidze... za dlugo trwaly wyscigi, a pozniej gadalismt do 3:30 pod Plaza i na Kazimierzu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję że przyjedzie jeszcze trochę forum... Wszystkim niezdecydowanym polecam. Poważnie warto bo zabawa przednia...

Naprawdę zrobiło wrażenie na wszystkich w konfrontacji z osobówką!Nazwijmy Fiataa Rambo II...zasłużył na taki przydomek

Dzieki za słowa uznania... Przekazałem i poklepałem czule po masce... :lol: Dobra tylko już są dwa więc niech ktoś się nie rozpędzi bo były tylko chyba 3 lub 4 części Rambo... :twisted:

Może za jakiś czas zakupię jakiś sprzęt kaskaderski... Ale to już nie będzie Rambo tylko Kamikadze... :D

 

Za tydzień jestem na Bank... Nie wiem czym ale będę na pewno... :mrgreen:

Może wezmę subarkę ale to już tylko dla tego żeby się integrować w większym stopniu z forumowiczami i podnieść swój prestiz tam na miejscu... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja sobie przypomniałem o wszystkim po fakcie jak zbierałem się lulu, co do przyszłego tygodnia to może też się wybiorę, tylko chciałbym jedno Wam przypomnieć - nastepnego dnia rano jedziemy na rajd krakowski jabyście zapomnieli :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, slyszalem ze plyta lotniskowa na Czyzynach zostala calkowicie odnowiona jak byly te pokazy lotnicze. Coprawda lotnisko jest przez to calkiem zamkniete i otwieraja je tylko na czas spotkan krakowskiego klubu tuningowego jakiegos tam, ale moze by sie dalo skontaktowac z jakim wlascicielem albo cus, zrzucic sie i wynajac. Bysmy zrobili takie zawody forumowe, hy? :) by sie grilla wzielo i te de i te pe. Mogloby byc fajnie.

 

Bo nie jade jednak na ten SR, chyba zeby popatrzec pod krakchemia, bo z tym ogladaniem samych zawodow to jest tak jak z przypatrywaniem sie zlodziejom wlamujacym sie do sklepu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z tym ogladaniem samych zawodow to jest tak jak z przypatrywaniem sie zlodziejom wlamujacym sie do sklepu :|

 

:shock: :shock: :shock: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, tiaa.... a jak jedziesz z pracy do domu, z domu do pracy, z domu do kobiety, do kosciola, babci, psa, wiewiorki... to zawsze jedziesz tak jak lubia mundurowi? :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...