Skocz do zawartości

[Krakow] Nocny spot z SRK [08/07/2005]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie, ze cos innego... lamac przepisy o 15:00 podczas najwiekszego natezenia ruchu samochodowego i pieszych .... a lamiac te same przepisy o 0:00 na kawalku prostej gdzie pojawia sie jeden tir na godzine...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I w dodatku ten TIR też by się pościgał... :mrgreen: Ostatnio jeden przecież chciał... :twisted:

Uważam że na tej prostej jest bezpieczniej niż o wspomnianej np. 15. Przynajmniej wszyscy którzy tam są wiedzą co się dzieje i nikt bez sensu nie wlezie na drogę... A panowie mundurowi prawdę powiedziawszy nic Ci nie mogą zrobić... Nie uestawią się w połosie z radarem bo wszyscy by zauważyli, nie pojadą za Tobą z kamerą bo niby jak. A jeżeli przyjadą z naprzeciwka to nic nie mogą. Poprostu facet jechał prawym pasem a Ty go wyprzedzałeś a na oko nie mogą Ci powiedzieć że za szybko... a za to że tam stoisz mogą ci najwyżej spisać i koniec. Nie łamiesz przepisów. Nie ma tam zakazu postoju i zatrzymywania się (przybajmniej nie widziałem), a nawet jeśli jest to zanim się przedrą to odpalasz samochów zjeżdzasz z chodnika i mówisz że poprostu starasz się przejechać... Na zwykłej drodze to może nie przejść tu nie mają dowodów.

 

Co do lotniska to zależy ile osób się zadeklaruję... W zależności od kwoty ja się piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS i Dragon: sorry chlopaki, nie przekonacie mnie :wink: raz, ze o 15 w najwiekszym natezeniu ruchu nie lamie przepisow w taki sposob i przede wszystkim nie wyciskam maxa z samochodu przejezdzajac metr od widzow.

 

Co do lotniska, to trzeba by sie jakos z kims skontaktowac. Wie ktos moze z kim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejezdzajac metr od widzow

o 15 chodzi Ci o pieszych zapewne... I nie przejeżdzasz o metr od nich?? Czy Ty aby na pewno jeździsz po krakowie...??

nie wyciskam maxa

Tu też nie musisz, wystarczy wicisnąć tyleżeby wygrać :wink:

nie lamie przepisow w taki sposob

A to są jakieś różne sposoby łamania przepisów...?? Jak jedziesz za szybko to jedziesz i tyle...

Na mieście zawsze jakiś cholerny przechodzień może wtargnąć na pasy bo przecież ON ma pierwszeństwo, a tutaj każdy rączki przy sobie...

Pozatym kibiców masz tylko na strcie takie natężenie, puźniej jest znacznie luźniej, a jak już się rozpędzisz to są tylko jednostki...

Nie wiem jak OGS ale ja nie chcę Cie przekonywać. Tylko stwierdzam fakty. Zawsze i wszędzie może się coś stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialbym Cie przekonac, ale juz mi sie odechcialo - gdybys byl na miejscu to moglbys ocenic bezpieczenstwo na takim spocie w odniesieniu do jazdy przez miasto... nawet z polowa predkosci... Jest o wiele|wiele|wiele bezpieczniej...

 

Co do lotniska - oczywiscie ja sie tez pisze zeby nie bylo nieporozumien... ja sie pisze na wszystkie takie imprezy w naszym wojewodztwie z gory... zawsze mozecie do mnie PW/GG/mail/tel i jestem zwarty i gotowy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...