Skocz do zawartości

[Krakow] Nocny spot z SRK [08/07/2005]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Na ostatnim spocie wiele osob byla zaciekawiona co sie dzieje w Piatkowe noce w Krakowie... jezeli chcecie zobaczyc/pojezdzic/sprawdzic swoj samochod to najblizszy spot jest:

 

:arrow: Czas: 08/07/2005 (Piatek) zbiórka godz. 21:00 - 22:00

:arrow: Miejsce: Centrum Tuningowe Krakchemia*

:arrow: *) tyly McDonald's na Olszy II k/Ronda Polsadu

 

Zapraszamy 8) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja właśnie skończyłem spotkanie imieninowe,na którym rozmawiałem właśnie o tych spotkaniach!Szkoda,że sie nie załapałem:( OGS, przy następnej okazji proszę dzwonic (mimo tego,że już kilka razy odmowiłem)

Pozdr

Gość po imieninach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem spotkanie imieninowe,na którym rozmawiałem właśnie o tych spotkaniach!Szkoda,że sie nie załapałem

 

Czyli jednak bez szpachli? Nie wiem czemu ale takie spoty zawsze podsuwają mi zwizję 20 letnich golfów, dużych fiatów i innego szpachelwagenowego złomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie - sam nie dojechalem bo nie bylo odzewu na forum wiec stwierdzilem, ze i tak z was nikogo nie bedzie.... Sorry - za pozno puscilem posta ale sam zupelnie zapomnialem... Te spoty sa praktycznie co Piatek wiec nie ma problemu...

 

ALEX, tak myslalem, ze znowu pijesz :twisted: ale bede dzwonil :wink:

 

aflinta, to nie nowy spot - tylko na ostatnim opowiadalem co jeszcze motoryzacyjnego dzieje sie w Krakowie i pare osob byla bardzo zainteresowana taka impreza ... 8) Sa 20 letnie Golfy... ale nie musisz sie z nimi ustawiac ;-) ... Ja ostatnio namowilem Niunka teraz Alex ma przyjechac, moze miedzy forumowiczami sie poustawiaja np 2 Legacy itd... Ja zawsze zeruje na samochody z Project XSu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie dojechalem bo nie bylo odzewu na forum wiec stwierdzilem, ze i tak z was nikogo nie bedzie

hmmm.... :mrgreen:

no dobra to może niech ten temat zostanie jak wąttek o spotkaniach w Barrock'u. Ja na pewno pojadę następnym razem. Muszę ludzi fiatem podenerwować... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rambo ma przyspieszenie jak ostatnia łajza a prędkość max podobną do mojej prędkości uczenia się (czyli... Nie pytajcie...) A Dupolo przynajmniej zbiera się całkiem nie przeciętnie... :mrgreen: Chyba jednak wybiorę fiata tylko tabliczkę sciągnę z szyby... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...