Skocz do zawartości

BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

W związku ze zmianą serwera obsługującego domenę www.subaru.pl w dniach 4-8 lipca

2005 mogą wystapić utrudnienia w korzystaniu z zasobów www oraz systemów pocztowych.

 

Tutaj jeszcze ważniejszą informacją może być fakt, iż zmuszony jestem odłączyć Forum SIP. Taka decyzja wynika z 2 powodów. Po pierwsze uchroni nas to od straty danych (postów) napisanych w okresie przenoszenia danych na nowy serwer oraz od ew. błędów wynikających z bezustannej modyfikacji zawartości przez Was - Forumowiczów. Dobrą wiadomością może być, iż takie odłączenie planuję maksymalnie na 1 dzień - proawdo podobnie nastąpi to 8go lipca (Piątek).

 

Osoby, które posiadają konta pocztowe w domenie prv.subaru.pl otrzymały już informacje, a już niedługo otrzymają informację oraz konfiguracje nowych kont pocztowych.

 

Rzeczywiste przeniesienie serwisów planujemy na 8 lipca 2005 (piątek) co spowoduje chwilowy brak dostępu do wiekszości zasobów www .

 

Jest to operacja, która wymaga ode mnie maksymalnego zaangażowania czasowego. Z tego też powodu od dłuższego już czasu jestem nieobecny na Forum za co przepraszam wszystkie osoby, które o taką obecność prosiły. Przygotowania do przeniesienia trwają już od kilku tygodni i wszystko wygląda bardzo obiecująco. Myślę, że różnica będzie odczuwalna :)

 

Będziemy się starać aby cała operacja przenoszenia odbyła się maksymalnie szybko i bez komplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, ze ostatnie obciazenia i problemy z forum to tez moja sprawka. Przez ostanie 2 tygodnie intensywnie przenosilem wszystko na nowiusi serwerek, wiec troche aktualny nie wyrabial. Za to przepraszam, ale inaczej sie nie dalo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek mowa była nie tylko o forum ale i innych zasobach www i poczcie a z nimi bywa w tym tygodniu różnie :roll: jutro natomiast będzie ciężki dla niektórych dzień :wink:

 

A to przepraszam.

2 czy 3 dni temu robiłem przygotowania. Cały dzień nie byłe m na forum, (chyba pierwszy raz od zarejestrowania się) i o dziwo przeżyłem i to nawet bez jakichś szczególnych problemów :D

 

Samo forum tak jak by szybciej chodzi, niż ostatnio, co cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje, ze macie jeszcze jakies 1.5h, po ktorych nastapi odlaczenie :wink:

 

Proponuje nabrac garsciami puki jeszcze mozna, zeby wystarczylo na caly dzien :mrgreen:

 

Przez ostatnie tygodnie, jak juz pisalem, trwaly prace nad przeniesieniem serwisow na nowy serwer - to oznacza, ze lacze ktore obsluguje (jeszcze :wink: ) Forum, Strone, poczte itp. bylo mocno obciazone. Niestety nie da sie inaczej.

 

3majcie dzisiaj kciuki, zeby wszystko poszlo OK, bo pracy jest duzo i "ognisk zapalnych" tez nie mniej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce rośnie, że Forum tak się rozwija od strony technicznej. Bywam też na innym forum pewnej marki samochodowej i dopiero tutaj doceniam parę nowinek np. przenoszenie do nieczytanej jeszcze części wątku, z pominięciem już przeczytanych fragmentów, niby nic a jak cieszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...