Jump to content

BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH

Flipper

Recommended Posts

W związku ze zmianą serwera obsługującego domenę www.subaru.pl w dniach 4-8 lipca

2005 mogą wystapić utrudnienia w korzystaniu z zasobów www oraz systemów pocztowych.

Tutaj jeszcze ważniejszą informacją może być fakt, iż zmuszony jestem odłączyć Forum SIP. Taka decyzja wynika z 2 powodów. Po pierwsze uchroni nas to od straty danych (postów) napisanych w okresie przenoszenia danych na nowy serwer oraz od ew. błędów wynikających z bezustannej modyfikacji zawartości przez Was - Forumowiczów. Dobrą wiadomością może być, iż takie odłączenie planuję maksymalnie na 1 dzień - proawdo podobnie nastąpi to 8go lipca (Piątek).

Osoby, które posiadają konta pocztowe w domenie prv.subaru.pl otrzymały już informacje, a już niedługo otrzymają informację oraz konfiguracje nowych kont pocztowych.

Rzeczywiste przeniesienie serwisów planujemy na 8 lipca 2005 (piątek) co spowoduje chwilowy brak dostępu do wiekszości zasobów www .

Jest to operacja, która wymaga ode mnie maksymalnego zaangażowania czasowego. Z tego też powodu od dłuższego już czasu jestem nieobecny na Forum za co przepraszam wszystkie osoby, które o taką obecność prosiły. Przygotowania do przeniesienia trwają już od kilku tygodni i wszystko wygląda bardzo obiecująco. Myślę, że różnica będzie odczuwalna :)

Będziemy się starać aby cała operacja przenoszenia odbyła się maksymalnie szybko i bez komplikacji.

Plan jest taki: nic nie zginie, Forum bedzie szybciej dzialac.

@Moniqa: i dobrze bo juz zapominasz o ludzikach..... niektorych :cry:

Dodam tylko, ze ostatnie obciazenia i problemy z forum to tez moja sprawka. Przez ostanie 2 tygodnie intensywnie przenosilem wszystko na nowiusi serwerek, wiec troche aktualny nie wyrabial. Za to przepraszam, ale inaczej sie nie dalo :mrgreen:

@Moniqa: i dobrze bo juz zapominasz o ludzikach..... niektorych

wcale nie zapominasz..ale wiesz co to wyzysk??a forum to jedyna forma kotnaktu ze swiatem! i Ty mi to tak otwarcie robisz.ladnie..przynajmniej sie przyznajesz..choc tyle

Witek mowa była nie tylko o forum ale i innych zasobach www i poczcie a z nimi bywa w tym tygodniu różnie :roll: jutro natomiast będzie ciężki dla niektórych dzień :wink:

A to przepraszam.

2 czy 3 dni temu robiłem przygotowania. Cały dzień nie byłe m na forum, (chyba pierwszy raz od zarejestrowania się) i o dziwo przeżyłem i to nawet bez jakichś szczególnych problemów :D

Samo forum tak jak by szybciej chodzi, niż ostatnio, co cieszy.

Informuje, ze macie jeszcze jakies 1.5h, po ktorych nastapi odlaczenie :wink:

Proponuje nabrac garsciami puki jeszcze mozna, zeby wystarczylo na caly dzien :mrgreen:

Przez ostatnie tygodnie, jak juz pisalem, trwaly prace nad przeniesieniem serwisow na nowy serwer - to oznacza, ze lacze ktore obsluguje (jeszcze :wink: ) Forum, Strone, poczte itp. bylo mocno obciazone. Niestety nie da sie inaczej.

3majcie dzisiaj kciuki, zeby wszystko poszlo OK, bo pracy jest duzo i "ognisk zapalnych" tez nie mniej :/

Serce rośnie, że Forum tak się rozwija od strony technicznej. Bywam też na innym forum pewnej marki samochodowej i dopiero tutaj doceniam parę nowinek np. przenoszenie do nieczytanej jeszcze części wątku, z pominięciem już przeczytanych fragmentów, niby nic a jak cieszy :D

• 3 months later...